Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Пробний урок «Створення 2D-платформера»

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

Міккі Маусу вже 94 роки, але це не означає, що двомірна анімація – вчорашній день

 

Комп'ютерна Академія IT Step підготувала для дітей 12-14 років онлайн-урок, який не просто дасть розуміння принципів 2D-анімації, але й допоможе створити власний 2D-платформер.

 

Для цього ми ознайомимося з одним із популярних та ефективних ресурсів для створення двовимірних ігор Construct 2. Навчимося приділяти увагу деталям та імпровізувати. У фіналі кожен учасник зможе презентувати повністю робочий продукт.

 

У програмі уроку:

• Розробка ігрового рівня та налаштування механіки гри. 

• Створення та дизайн ігрових рівнів.

• Створення та робота зі спрайтами та ефектами.

• Розробка та налаштування механіки гри.

• Додавання звукових ефектів.

• Імпорт проект у HTML5.

 

Курс заснований лише практикуючими спеціалістами у сфері 2D-анімації. Тому, крім заявлених навичок, ви завжди зможете отримати докладну відповідь на будь-яке питання, яке стосується цієї діяльності.

 

Реєструйся зараз і ласкаво просимо у світ творчості!

 

До зустрічі 25 травня о 18:00.

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

IT STEP SCHOOL

Встигніть забронювати місце для своєї дитини на новий навчальний рік у школі майбутнього - IT STEP School для 1-11 класів.

Детальніше