Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

TEENS2IT: СИЛА ГРАФІЧНОГО ДИЗАЙНУ

Зареєструватися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

Kharkiv IT Cluster продовжує знайомити зі світом ІТ підлітків. Цього разу запрошуємо пізнати мистецтво візуальної передачі ідей за допомогою зображень та кольорів!

4 травня о 16:00 у межах проєкту Teens2IT ми познайомимося із Іриною Черхавською — Strong Middle Graphic Designer в Intellias, яка розкриє всі таємниці та особливості цієї професії та галузі. 

  • Як розпочати кар’єрний шлях в галузі графічного дизайну?
  • Які навички для цього потрібні?
  • Які особливості професії графічного дизайнера в ІТ-галузі?
  • Як повірити в себе та досягнути успіху в графічному дизайні?

Цікаво? Долучайся до зустрічі, де Ірина надасть усі відповіді, поділиться досвідом становлення в цій професії та навіть покаже власні роботи. 

Скоріше реєструйся та розпочинай свій шлях у галузі графічного дизайну вже зараз разом із Kharkiv IT Cluster!

Зареєструватися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

IT STEP SCHOOL

Встигніть забронювати місце для своєї дитини на новий навчальний рік у школі майбутнього - IT STEP School для 1-11 класів.

Детальніше