Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Старт курсу “Математика 5-6 класи - це просто!”

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

Вивчення математики може бути сучасним, цікавим і доступним - саме це доводить новий інтерактивний курс від IT STEP: “Математика - це просто!”

Наші досвідчені викладачі допоможуть знайти пробіли, підтягнути знання і покращити оцінки з предмету. А також, розкриють математичну красу і доведуть, що математика - це просто!

Після закінчення курсу ваша дитина буде:

  • володіти інструментами швидкої арифметики
  • мати фундаментальні знання і поняття звичайного дробу
  • мати достатньо навиків для роботи з десятковими дробами та відсотками
  • вміти легко і швидко працювати з відсотками
  • розв’язувати рівняння різного рівня складності

Під час навчанні на курсі, діти будуть працювати з сучасними платформами навчання: Kahoot, Matific, Learningapps, Quizizz, Learning.ua, Minecraft Education Edition. 

Заповнюйте форму і реєструйтесь вже зараз! 

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

IT STEP SCHOOL

Встигніть забронювати місце для своєї дитини на новий навчальний рік у школі майбутнього - IT STEP School для 1-11 класів.

Детальніше