Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Новорічний пробний день у приватній загальноосвітній школі ІТ STEP School

Зареєструватися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

Запрошуємо дітей 1-9 класів та їх батьків на новорічний пробний день у загальноосвітній ліцензованій школі ІТ STEP School. Діти матимуть можливість на один день відчути себе учнями приватної школи. Це дасть можливість на власному досвіді оцінити якість навчання та ближче познайомитися з IT STEP School.


Про батьків ми також не забули, підчас навчання дітей у вас буде змога  познайомитися з адміністрацією школи та відвідати презентацію школи.

 

Для дітей 1-4 класів програмою передбачено:

 1. Урок з нейропсихології «Нейроігри — качаємо мозок»
  Будемо займатися розвитком нейродинамічних процесів мозку, міжпівкулевої взаємодії, просторових уявлень, ефективно розвивати інтелектуальні та творчі здібності, розвивати увагу та креативне мислення, знімати стрес та займатися розвитком пам'яті через образне й асоціативне мислення.
 2.  Урок з англійської мови  «Christmas and New Year»
  Будемо вивчати лексику по темі "Christmas and New Year", переглянуть відео із завданнями про різдвяні традиції та обряди британців і звичайно напишуть листа Санті.
 3. Урок з географії: «Новорічні традиції країн світу»
  Чи знали ви, що не всі мешканці планети святкують новий рік 31го грудня? А можете уявити новорічні свята без снігу? На уроці  ми дізнаємося, як відзначають Новий рік в різних частинах світу, та чим ці традиції схожі на українські. 
 4.  Урок "Я досліджую світ": «Історія однієї сніжинки»
  Дізнаємось про агрегатні стани води в природі, види сніжинок, навчимось відрізняти лід від снігу.

Для дітей 5-9 класів програмою передбачено:

 1. Урок географії: "Календар та зміна дат"
  Коли ж насправді настає Новий рік? Чи постійний час? Як ми знаємо який сьогодні день, чи коли святкували Новий рік або Різдво? Сьогодні ми дізнаємося як насправді іде час, які є календарі та де насправді змінюються дати.
 2. Урок з біології "Групи крові та переливання крові. Зсідання крові."
  Що таке група крові? Хто такий антиген? Хто такий резус-фактор? Хто такий резус-конфлікт? Універсальний донор, універсальний реципієнт. Переливання крові. Чому я повинен знати, яка в мене група крові. Чи можу я бути донором?
 3. Урок з фізики: «Подорож до Лапландії»
  Дізнаємося про фізичні явища в полярних широтах, сформуємо поняття про лід та сніг, їх відмінність, з’ясуємо види
  сніжинок, сформуємо поняття про збуджений стан атома та природу виникнення полярних сяйв
 4. Урок з англійської мови  «Christmas and New Year»
  Будемо вивчати лексику по темі "Christmas and New Year", переглянуть відео із завданнями про різдвяні традиції та обряди британців і американців 

   

Кількість місць обмежена!

Реєструйтесь та пориньте в захоплюючий світ знань разом з IT STEP School!

Зареєструватися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

IT STEP School

Ліцензована загальноосвітня школа з поглибленним вивченням IT та іноземних мов для учнів 1-11 класів. Тисніть, щоб дізнатися детальніше!

Детальніше

Цей сайт використовує Cookies

Privacy policy