Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Онлайн-вебінар «Шукаю себе в IT. Атлас IT професій і ким я можу стати»

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

У зв'язку з карантином захід буде проведено онлайн. Посилання буде вислано в день заходу після реєстрації на сайті.

Коли ви чуєте фразу «я вчуся на IT-шника», чи відразу стає зрозуміло, ким за підсумком буде автор фрази? Правильна відповідь: «Ні». В цьому і плюс: сфера дуже багатогранна, в ній сотні різноманітних професій і кожен зможе знайти тут щось для себе. Залишилося зрозуміти, де шукати і що!

Запрошуємо на безкоштовний семінар «Шукаю себе в IT. Атлас IT професій і ким я можу стати» всіх, хто хотів би знайти своє місце в IT-індустрії. Досвідчений спікер, технічний письменник, керівник стартапів, менеджер проектів і .Net розробник – Ana Mizrak допоможе розібратися:

  • Чому варто вибрати IT?
  • Які існують категорії професій в IT?
  • Що таке «Атлас IT професій» і як його застосувати?
  • Статистика топових IT-спеціальностей.

Чекаємо вcіх охочих від 15-ти років 19-го березня о 18:00. Посиланная на онлайн вебінар по реєстрації:

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ