Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Пробний урок: «С# застосунок на ізі»

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Програміст - дуже затребувана професія. Бути програмістом престижно, прибутково і цікаво, але при цьому непросто. Як зрозуміти чи варто освоювати цю сферу? Звичайно, прийняти участь у пробному уроці від ШАГу і безкоштовно попрактикуватися в програмуванні на С #!


Запрошуємо всіх від 15-ти і старше на пробний урок з програмування: «С# застосунок на ізі».

При розробці віконної програми використовуються різні елементи управління: командні кнопки, вікна введення, написи, меню і т.д. З цим ви і розберетеся на прикладі гри «Спіймай кнопку».


19 лютого о 16:30 ви самостійно спробуєте:
• розібратися із середовищем розробки Visual Studio 2017;
• познайомитися з поняттями «властивість» і «подія»;
• створити інтерфейс програми;
• написати необхідний код на мові С #;
• перевірити працездатність програми.

Пробний урок буде корисний, тим, хто сумнівається, чи вийде у нього бути програмістом? Почніть з малого, зареєструйтесь:
 

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ