Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Вебінар «Кар’єрні перспективи програмістів»

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Розробка програмного забезпечення - це загадковий світ, де людина спілкується  мовою зрозумілою лише машині. Якщо Ви вже встигли переконатися, що програмування це 100% ваша стихія, пропонуємо заглянути вперед і побачити, що на Вас чекає попереду.

Запрошуємо майбутніх програмістів від 15 років і старше на безкоштовний вебінар «Кар’єрні перспективи програмістів». 28-го травня о 18:00 Досвідчена програмістка і провідний викладач кафедри «Розробка програмного забезпечення» Ana Mizrak (яка багатьом  вже дуже відома по попереднім івентам) розкаже:

  • Що потрібно знати перш ніж почати кар’єру девелопера.
  • Як виглядає звичайний робочий день програміста.
  • Програміст – це назавжди, чи можна обирати?
  • Суміжні професії з програмуванням.
  • Ким може стати програміст через кілька років.

Якщо ви мрієте пов’язати життя із ІТ – дійте вже зараз. Старт занять за спеціальністю «Розробка програмного забезпечення» вже з 18-го травня. Дізнайтеся якомога більше від  досвідченого фахівця – реєструйтеся прямо зараз!

Посилання на трансляцію надішлемо напередодні вебінару емейлом та смс:

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ