Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Пробний день у загальноосвітній ліцензованій школі ІТ STEP School 

Зареєструватися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

30 вересня об 11:00 запрошуємо дітей від першого до дев’ятикласників та їх батьків на пробний день у загальноосвітній ліцензованій школі ІТ STEP School. Діти матимуть можливість на один день відчути себе учнями приватної школи. Це дасть можливість на власному досвіді оцінити якість навчання та ближче познайомитися з IT STEP School.


Про батьків ми також не забули, підчас навчання дітей у вас буде змога  познайомитися з адміністрацією школи та відвідати презентацію школи.

 

1-4 класи

1. Урок з нейропсихології: “Кроки до злагоди”
Урок буде спрямований на розвиток міжпівкульних зв'язків, що сприяють зміцненню моторики учнів. Також будуть закріплюватися умовно-рефлекторні зв'язки, що сприяють покращенню самоконтролю та саморегуляції. У процесі уроку відбуватиметься формування довільності учнів, а також розвиток комунікативних навичок. Це допоможе учням в управлінні власними діями та взаємодії з оточуючими.

2. Урок з польської мови “Польська мова в дії”

 На цьому уроці діти отримають загальні відомості про польську мову за допомогою веселих малюнків. Вони активно рухатимуться та виконуватимуть руханку, використовуючи польську мову. Учасники також зможуть взяти участь у грі "відшукай відео до слова", знаходячи відео, що відповідають певним словам. Діти дізнаються найбільш уживані вирази та слова для повсякденного спілкування, а також цікавинки про життя у Польщі для розширення своїх культурних знань. Урок також включатиме онлайн-вікторину та інтерактивні вправи для закріплення отриманих знань.

3. Урок з фізики: «Чи можна побачити повітря?»

На цьому уроці діти дослідять загадковий світ повітря. Сформують поняття про повітря, з'ясують його значення в природі та експериментально дослідять його властивості.
 

 

5-9 класи

 

1. Урок з фізики: «Фізика американських гірок»

На цьому уроці, ми сформуємо розуміння видів механічної енергії та їх взаємозв'язку з навколишнім середовищем. За допомогою захоплюючої симуляції будемо досліджувати закон збереження енергії та види енергії, використовуючи американські гірки як приклад.

2. Урок з біології “Кров і її таємниці: Групи крові та переливання”
На уроці діти дізнаються, що таке група крові? Ми розкриємо таємниці груп крові та вивчимо, як вони впливають на наше здоров'я. Відкриємо завісу над дивовижними антигенами та їх роллю у нашому організмі. Розкриємо таємниці резус-конфлікту та з'ясуємо, як його уникнути та допомогти іншим у разі потреби. Діти дізнаються про універсальних донорів та реципієнтів, а також про правила та важливість цієї процедури для порятунку життя. 

3. Урок з польської мови “Польська мова з мемами та лайфхаками” 

Діти вивчать найбільш уживані вирази та слова польською мовою за допомогою мемів та лайфхаків.Дізнаються, що таке “хибні друзі перекладачів”. Та чи дійсно польська мова дуже схожа на українську? А також закріплять знання за допомогою онлайн-вікторини та інтерактивних вправ.


Також на дітей та батьків чекають різноманітні ігри, вікторини та конкурси.


Реєструйтесь та пориньте в захоплюючий світ знань разом з IT STEP School!

Зареєструватися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

IT STEP School

Ліцензована загальноосвітня школа з поглибленним вивченням IT та іноземних мов для учнів 1-11 класів. Тисніть, щоб дізнатися детальніше!

Детальніше