Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Презентація Малої Комп'ютерної Академії IT STEP

Зареєструватися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

Усі батьки хочуть для своєї дитини найкращого. Найкраще, що ми можемо дати дітям - це освіта і впевненість в своїх силах. Сфера IT - може забезпечити впевненість у майбутньому, а в Малій Комп'ютерної Академії  IT STEP діти можуть отримати освіту необхідну для такого майбутнього. 

 

Запрошуємо батьків разом з дітьми (7-14 років) побачити все своїми очима на презентації Малої Академії  IT STEP 18 жовтня о 19:00.

У програмі заходу:

  • Знайомство батьків з керівництвом Академії.

  • Презентації авторських програм навчання.

  • Результати випускників МКА IT STEP.

  • Знайомство з викладачами

 

IT багатоманітне - це роботи, комп'ютерні ігри, цифрова творчість, віртуальна реальність, мультиплікація і блоггерство - тобто все те, що люблять сучасні діти. 

Мала Академія  IT STEP для них - це корисна розвага, де можна знайти друзів і весело провести час. Для батьків - це можливість забезпечити гідне оточення для дитини і впевненість в майбутньому. Хіба це не мрія - пишатися тим, як твоя дитина, реалізована в тому, що любить? Ми можемо допомогти втілити цю мрію. 

Презентація буде проходити в ZOOM. Для доступу треба скачати додаток ZOOM , якщо його у Вас ще немає.

Реєстрація обов’язкова!

Зареєструватися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

IT STEP School

Ліцензована загальноосвітня школа з поглибленним вивченням IT та іноземних мов для учнів 1-11 класів. Тисніть, щоб дізнатися детальніше!

Детальніше