Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

День відкритих дверей у Комп'ютерній Академії ШАГ

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

IT-шникам не страшний карантин. Хочете змінити своє життя на краще і бути впевненими у майбутньому? Академія ШАГ влаштовує День відкритих дверей, де ви дізнаєтеся, як це зробити.

14-го грудня о 18:00 запрошуємо на презентацію проєкту Професійна комп’ютерна освіта (ПКО). Він існує вже понад 21-н рік і щоразу вдосконалюється, відповідаючи на вимоги ринку праці. Завдяки ПКО ви можете стати конкурентоспроможними програмістами, дизайнерами або фахівцями з мереж та кібербезпеки у будь-якому віці починаючи з 9-го класу.

На заході ви дізнаєтеся:

  • Чому мережі і кібербезпека - це професія майбутнього.
  • 5 секретів успіху в дизайні.
  • 3 способи заробітку програмістів.
  • Чому програма ШАГ дуже ефективна.

 

Також вас чекає спілкування з провідними викладачами, індивідуальні консультації і можливість скласти пробний вступний тест. Вагаєтеся чи хочете пов’язати своє життя з IT? Реєструйтеся на презентацію - ми допоможемо розібратися. 

 

Через карантин ми можемо прийняти обмежену кількість гостей виключно за попередньою обов'язковою реєстрацією:

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ