Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Майстер-клас "Анімація у Photoshop"

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

Ви коли-небудь дивилися на рекламу або інтерфейс додатку, наприклад, і думали: “я б змінив колір, а ця штука тут зайва...”? Вітаємо, в середині Вас живе дизайнер. Така жага до прекрасного може повністю змінити життя на краще, потрібно лише допомогти внутрішньому дизайнеру зрости! Запрошуємо творчих людей від 14-ти років і старше на безкоштовний майстер-клас для дизайнерів-початківців “Анімація у Photoshop”.

 

30-го квітня о 18:00 під наглядом провідної викладачки кожен з учасників майстер-класу:

  • Розбере роботу із шарами, зробить із ілюстрації об’ємне зображення.

  • Виконає покадрову анімацію засобами Photoshop. Збереже свою роботу у форматі відео.

  • Познайомиться з атмосферою Академії ШАГ та методикою викладання дизайнерських дисциплін.

Обов’язково візьміть флешку, щоб забрати свій доробок додому. Окрім власноручно виконаної анімації учасники заходу отримають відповіді на всі питання щодо навчання в Академії ШАГ. А також зможуть особисто впевнитися, що ШАГ - це найкраще місце, щоб вивчати дизайн.

 

Кількість місць обмежена, тому обов’язково зареєструйтеся заздалегідь:

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

IT STEP SCHOOL

Встигніть забронювати місце для своєї дитини на новий навчальний рік у школі майбутнього - IT STEP School для 1-11 класів.

Детальніше