Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Онлайн-інтерв'ю з директорами IT STEP School

Зареєструватися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

IT STEP School – це загальноосвітня приватна школа, з державною ліцензією, створена на базі міжнародної Комп’ютерної Академії ШАГ.  Ми будемо навчати дітей за звичною шкільною програмою (математика, біологія, фізика, хімія, історія і т.д.), але  виключно прогресивними методами. Наші учні зможуть ефективно застосовувати IT-технології у будь-якій сфері, яку вони оберуть у майбутньому, матимуть мінімум 2 міжнародні сертифікати на знання іноземних мов, підчас навчання розвинуть комунікативні навички (soft skills) на максимум.

 

Ми розуміємо, що IT STEP School – це школа зовсім нового, незвичного для Харкова формату. І ми готові розкрити секрет, чому це найкращий формат для підготовки дітей до справжнього майбутнього.

 


Запрошуємо батьків школярів 4-9 класів на відкриту online-розмову. 6-го травня о 18:00 поговоримо про переваги і тонкощі навчання в школі майбутнього IT STEP. Цілу годину директор Комп’ютерної Академії ШАГ Харків Тимур Володимирович Макушенко та директорка школи Світлана Юріївна Тира відповідатимуть на запитання батьків. Ви можете просто спостерігати, а можете прийняти активну участь. Що для цього потрібно:

 

  • Знати, які питання Ви хотіли б обсудити з керівництвом школи.
  • Зареєструватися.
  • У формі реєстрації вказати питання, які турбують Вас найбільше.

Дочекатися відповідей в прямому ефірі.


Якщо в ході розмови у вас з’являться нові питання, ви зможете написати їх в чат та отримати відповіді від спікерів. Ми маємо обсудити безліч нюансів, проте час обмежено, тому реєструйтеся, щоб ми обов’язково торкнулися саме вашого питання: 
 

Зареєструватися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

IT STEP SCHOOL

Встигніть забронювати місце для своєї дитини на новий навчальний рік у школі майбутнього - IT STEP School для 1-11 класів.

Детальніше