Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

День відкритих дверей в Університетському коледжі ХТУ "IT STEP"

Зареєструватися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

Вступ після 9 класу - це один із найважливіших моментів у житті кожного школяра та його батьків. Вибір правильного шляху для майбутньої освіти - справжнє викликання, особливо у сфері  технологій. Але не хвилюйтесь, ми готові допомогти! Університетський коледж ХТУ "IT STEP" - це ключ до успішної кар'єри в IT. Ми пропонуємо інноваційні програми навчання, що допоможуть зробити правильний вибір і забезпечать якісну підготовку для вашої майбутньої професійної кар'єри.

Університетський коледж ХТУ "IT STEP" запрошує вас на зустріч, яка допоможе вам краще ознайомитись з нашим коледжем та його перевагами. Під час цього заходу ви матимете унікальну можливість зануритись у світ ІТ-освіти, який ми пропонуємо вашим дітям.

Про що поговоримо: 

  1. Що таке Університетський коледж ХТУ "IT STEP" 
  2. Які переваги має коледж
  3. Программа коледжу 
  4. Знайомство з викладачами та ректором

Чому варто обрати наш коледж?

  • Якісне навчання ІТ – підготовка вже з першого року коледжу
  • Можливість здобути практичний досвід в ІТ протягом навчання
  • Легкий перехід на 3 курс навчання в університеті
  • Економія одного року навчання 
  • Вступ до коледжу – найкоротший шлях в ІТ-сферу
  • Диплом державного зразка про здобуття ступеню молодшого бакалавра

Не пропустіть цю унікальну нагоду ознайомитись з Університетським коледжем ХТУ "IT STEP" та отримати всю необхідну інформацію для прийняття розумного рішення щодо майбутньої освіти вашої дитини. Приходьте на день відкритих дверей та дізнайтеся більше про нас!

Зареєструватися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

IT STEP School

Ліцензована загальноосвітня школа з поглибленним вивченням IT та іноземних мов для учнів 1-11 класів. Тисніть, щоб дізнатися детальніше!

Детальніше