Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

День відкритих дверей у Комп'ютерній Академії ШАГ

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Вирішили, що пора перейти на сторону IT, але загубилися у великій кількості програм навчання і курсів? Ми в цій темі вже 20 років! Зареєструйтеся на День відкритих дверей у Комп'ютерній Академії ШАГ - допоможемо у всьому розібратися.

5-го лютого чекаємо майбутніх IT-шників від 15-ти років і старше. Ми почнемо о 12:00, вас чекає презентація комплексної програми підготовки ІТ-фахівців - «Професійна комп'ютерна освіта». Ця програма успішно працює у 103-х філіях в 22-ти країнах світу. По ній ми готуємо фахівців за 3-ма напрямками: Розробка ПО, мережі та кібербезпеки, комп'ютерна графіка та дизайн.

В програмі:

  • спілкування з провідними викладачами, які пояснять, чому не можна стати хорошим фахівцем за 2-4 місяці;
  • індивідуальні консультації;
  • можливість пройти пробний вступний тест;
  • розіграш подарунків.

Якщо Ви плануєте отримати професію IT-шника, але є сумніви – беріть участь! Пора діяти. А Комп'ютерна Академія ШАГ всього лише корисний інструмент, який Ви зможете розглянути з усіх боків. 

 

Через карантин ми можемо прийняти обмежену кількість гостей виключно за попередньою обов'язковою реєстрацією:

 

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ