Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

День відкритих дверей у Комп'ютерній Академії ШАГ

Безкоштовно

вул. Малом'ясницька, 9/11

15-55

Вирішили, що пора перейти на сторону IT, але загубилися у великій кількості програм навчання і курсів? Ми в цій темі вже 20 років! Зареєструйтеся на День відкритих дверей у Комп'ютерній Академії ШАГ - допоможемо у всьому розібратися.

15-го жовтня чекаємо майбутніх IT-шників від 15-ти років і старше. Ми почнемо о 18:00, вас чекає презентація комплексної програми підготовки ІТ-фахівців - «Професійна комп'ютерна освіта». Ця програма успішно працює у 95-х філіях в 20-ти країнах світу. По ній ми готуємо фахівців за 3-ма напрямками: Розробка ПО, мережі та кібербезпеки, комп'ютерна графіка та дизайн.

В програмі:

  • спілкування з провідними викладачами, які пояснять, чому не можна стати хорошим фахівцем за 2-4 місяці;
  • індивідуальні консультації;
  • можливість пройти пробний вступний тест;
  • розіграш подарунків.

Якщо Ви плануєте отримати професію IT-шника, але є сумніви – беріть участь! Пора діяти. А Комп'ютерна Академія ШАГ всього лише корисний інструмент, який Ви зможете розглянути з усіх боків. 

 

Карантин продовжено: ми можемо прийняти не більше 40 гостей в залі, для всіх інших буде можливість приєднатися онлайн.

Реєструйтеся, щоб зайняти своє місце в залі або отримати посилання на трансляцію:

 

Замовити зворотній дзвінок
Запрошуємо!
День відкритих дверей Харківського Технологічного Університету ШАГ

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація