Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

День відкритих дверей у Комп'ютерній Академії IT STEP

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Вирішили, що пора перейти на сторону IT, але загубилися у великій кількості програм навчання і курсів? Ми в цій темі вже 20 років! Зареєструйтеся на День відкритих дверей у Комп'ютерній Академії IT STEP - допоможемо у всьому розібратися.

21-го жовтня чекаємо майбутніх IT-шників від 15-ти років і старше. Ми почнемо о 18:00, вас чекає презентація комплексної програми підготовки ІТ-фахівців - «Професійна комп'ютерна освіта». Ця програма успішно працює у 99-х філіях в 21 країні світу. По ній ми готуємо фахівців за 3-ма напрямками: Розробка ПО, мережі та кібербезпеки, комп'ютерна графіка та дизайн.

В програмі:

  • знайомство з IT-напрямами та прєктами
  • спілкування з провідними викладачами, які пояснять, чому не можна стати хорошим фахівцем за 2-4 місяці;
  • результати навчання 
  • відповіді на питання

Якщо Ви плануєте отримати професію IT-шника, але є сумніви – беріть участь! Пора діяти. А Комп'ютерна Академія IT STEP всього лише корисний інструмент, який Ви зможете розглянути з усіх боків. 

Реєстрація обов'язкова! 

 

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

АКЦІЯ!!!

Знижка -20% на навчання в Комп'ютерній Академії для дітей та дорослих з Харкова та області до 10 жовтня!

Детальніше