Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Online майстер-клас для школярів 10-11 років «Зоряні світи в Paint.Net і Sculptris»

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Дуже багато дітей люблять малювати, ліпити, робити вироби - створювати щось нове і красиве своїми руками. Ми знаємо багато різних IT-способів розвинути цю креативність. Створення 2D і 3D графіки - це один з таких способів.

 

Запрошуємо школярів 10-11 років на безкоштовний майстер-клас «Зоряні світи в Paint.Net і Sculptris» 28-го квітня о 15:00.

На майстер-класі діти зможуть навчитися користуватися програмою Paint.Net і намалюють зоряне небо, а ще зроблять 3D-модель Землі в програмі Sculptris. Об'єднають всі об'єкти в одне зображення красивої космічної панорами, яке потім можна використовувати як постер, заставку на телефон або робочий стіл комп'ютера.

 

Щоб взяти участь в online майстер-класі необхідно заздалегідь встановити програми Paint.Net і Sculptris.

Посилання на трансляцію прийде на електронну пошту в день заходу, зареєструйтесь, будь ласка:

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ