Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Онлайн-консультації від ректора ХТУ «ШАГ»

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Запрошуємо на безкоштовні онлайн-консультації від ректора ХТУ «ШАГ». Ситуація в усьому світі дуже напружена. Впевненість  зараз потрібна кожному, а особливо випускникам шкіл, які закінчують значущій етап свого життя і готуються зробити крок, від якого буде залежати їх майбутнє. Інструкція від досвідченого ментора стане багатьом у нагоді.

 

Харківський технологічний університет «ШАГ» не панікує і готовий діяти. Ми продовжуємо працювати в режимі ONLINE. Наш університет один з перших повністю перейшов на дистанційну форму навчання без втрати якості освіти. І це доводить, що сфера ІТ готова до викликів майбутнього краще за інші.

 

Ми хочемо допомогти всім, хто планує обрати виш цього року, почуватися впевненіше і бути готовим до майбутнього, яке чекає на нас після карантину. Ректор ХТУ «ШАГ», доктор технічних наук, професор, експерт Національного агентства із забезпечення якості освіти, член Експертно-консультативного комітету з питань розвитку сфери освітніх інформаційних систем при Міністерстві цифрової трансформації України – Зайцев Віталій Єгорійович чекає всіх охочих на особистих онлайн-консультаціях.

 

Якщо у Вас виникли питання:

  • Чи змінилися правила вступу?
  • Чи потрібно здавати ЗНО і які саме?
  • Як обрати майбутню професію?
  • Чи можна без математики стати ІТ-фахівцем?

 

Та інші питання в такому ж руслі, запрошуємо зареєструватися на безкоштовну консультацію з ректором. Консультації проходитимуть online за розкладом до кінця карантину.

Ви можете обрати зручний час:

  • Понеділок: с 9 до 11, с 13 до 17
  • Вівторок: с 9 до 11, с 15-30 до 17 (кроме 31.03)
  • Середа: с 9 до 17
  • Четвер: с 9 до 17
  • П'ятниця: с 9 до 17 (кроме 27.03, 10.04, 24.04)

У всіх учасників буде можливість особисто познайомитися з ректором, задати всі питання щодо вступу і подальшого навчання. Зустріч проходитиме абсолютно безпечно, для  участі знадобиться пристрій з підключенням  до мережі Інтернет.

 

Зберігайте спокій, залишайтеся вдома та реєструйтеся на онлайн-консультації з ректором:

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ