Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Новорічний Марафон від IT STEP Academy “Christmas technology”

Зареєструватися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

Ваша дитина любить комп’ютерні ігри, цікавиться технологіями але не може визначитися, чим саме хоче займатись? 

Запрошуємо дітей  11-14 років на новорічний марафон від IT STEP Academy, який пройде з 28 листопада по 2 грудня. Це чудова можливість познайомитись с разніми напрямами в IT та спробувати свої сили в Малій Комп’ютерній Академії “IT STEP”. 


Протягом 5 днів Ваша дитина навчиться працювати в Blender 3D, Soundtrap, Construct, Figma та багато іншого. 

  • Створення аудіокомпозиції. Діти зможуть створити свою унікальну музичну композицію з наступним експортом у MP3-формат.
  • Створення 2D-ігри. Діти створять свою версію популярної гри BreakOut з можливістю запуску на ПК та мобільних пристроях.
  • Створення дизайну картинки. Створюємо дизайн головного екрана сайту, який можна використати як для сайту, так і в якості заставки на комп’ютер або фон для мультфільма.
  • Створення 3D-моделі, налаштування матеріалів та фізики. Діти познайомляться з програмою Blender 3D та навчаться користуватися нею. 
  • Створення 3D-моделей для інтер'єру кімнати. Діти зможуть створити свій інтер’єр в кімнаті за допомогою Blender 3D.


Тож реєструйтеся та підготуйтесь до новорічних свят корисно!
 

Зареєструватися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

IT STEP SCHOOL

Встигніть забронювати місце для своєї дитини на новий навчальний рік у школі майбутнього - IT STEP School для 1-11 класів.

Детальніше