Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Онлайн-консультації з директором IT STEP School Kharkiv

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Не кажіть, що ви досі не чули про відкриття IT STEP SCHOOL у Харкові! Це не звичайна школа, а крутецька: там не буде домашніх завдань, всі предмети від історії до фізики вивчатимемо за допомогою ІТ-технологій, замість підручників – планшети, фізкультура у фітнес-клубах, кейтеринг з ресторану, тренінги з  професійними психологами, soft skills – можемо так продовжувати безкінечно! Всім школярам доведеться 1-го вересня іти в наступний клас і наші діти зроблять це охоче як ніколи. Як ми цього досягнемо? Запитайте директорку IT STEP SCHOOL – Світлану Юріївну Тиру особисто.

 


Карантин – не привід сумувати, а привід будувати плани на щасливе майбутнє. Тож запрошуємо батьків школярів 5-10 х класів на особисте спілкування: реєструйтеся на онлайн-консультації, запасайтеся смаколиками і задавайте всі питання щодо IT STEP SCHOOL Cвітлані Юріївні.

 


Коли: понеділок-п’ятниця, щодня з 13-ї до 14-ї
Де: онлайн 
Як потрапити: реєструйтеся у формі нижче, або телефонуйте 050 444 08 82 

 

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ