Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Презентація ліцею IT STEP School: знайомство з вчителями

18 Березня

18:00

Безкоштовно

вул. Малом’ясницька 9/11

15-55

Супергеройська команда найкращих вчителів вже готова  змінити класичне уявлення про середню освіту. Ви ще вагаєтеся чи варто обрати IT STEP school для своєї дитини? Запрошуємо на знайомство з нашими вчителями!

Ви отримаєте усю вичерпну інформацію про інновації IT Step School, поспілкуєтеся з керівництвом ШАГу і ліцею.


Коли: 18-го березня, о 18:00.
Що: знайомство з командою Месників від освіти – вчителями IT STEP School.
Де: вул. Малом’ясницька 9/11, 3-й поверх, конференц-зал.


В Україні досі діють карантинні обмеження, тож ми просимо мати при собі засоби особистого захисту, а також зареєструватися заздалегідь, адже кількість місць в залі строго обмежена. Для всіх бажаючих, також буде можливість приєднатися до івенту онлайн.


На вас чекає особисте знайомство з керівництвом  ліцею, а також :

  • Презентація дисципліни «Математика», від справжнього Майстра, що структурує дитячі розуми вже понад 10 років, кілька з яких на світлій стороні Сили!
  • Особливості вивчення іноземних мов в IT STEP School .
  • В чому сила слова? Розкаже вчитель  української мови.
  • Знайомство з вчителем IT – інформатики на мові звичайних шкіл. Дізнаєтеся, чому IT – це must have для майбутніх поколінь незалежно від професії. 

Тож не баріться! Якщо ви хочете побачити супергороїв-освітян на власні очі або отримати посилання на трансляцію – реєструйтеся на подію:
 

Замовити зворотній дзвінок
Запрошуємо!
Презентація ліцею IT STEP School: знайомство з вчителями

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація