Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Майстер-клас «Принт для футболки з героями Marvel»

Безкоштовно

ул. Маломясницкая, 9/11

12-16

Якщо у Вас росте творча дитина, яка любить виражати себе через оригінальні образи в одязі та із задоволенням дивиться фільми всесвіту Marvel, тоді реєструйте її на безкоштовний майстер-клас зі створення принта з супергероєм!

27-го липня о 16:30 чекаємо хлопців та дівчат від 12 років на заході «Принт для футболки з героями Marvel». Під керівництвом викладача діти всього за годину спробують:

  • Дізнатися навіщо потрібна векторна графіка.
  • Ознайомитись з професійною дизайнерською програмою Adobe Illustrator.
  • Створити ілюстрацію одного з найпопулярніших героїв всесвіту Marvel.
  • Дізнатися, що таке «мокап» і подивитися, як створена ними картинка буде виглядати, якщо розмістити її на футболці.

Сучасні IT-технології - це можливість розкрити творчий потенціал вашої дитини. Після майстер-класу учасники зможуть самостійно за аналогією створити малюнки з іншими улюбленими персонажами. Такі зображення використовують для друку на футболках і не тільки. Можна надрукувати свого супергероя і такої футболки більше не буде ні в кого!

Участь у заході безкоштовна. Кількість місць обмежена, зареєструйтесь, будь ласка.

Замовити зворотній дзвінок
IT STEP School
Ліцензована приватна школа з поглибленим вивченням IT та іноземних мов для 1-11 класів. Тиснить, щоб дізнатись детальніше!
Набір триває
Професійна комп'ютерна освіта. Встигнить зайняти місце в групі!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація