Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Пробний урок "Створення гри у Construct"

Безкоштовно

вул. Малом'ясницька, 9/11

11-12

Чим займаються діти у вільний час? Звісно ж, грають в комп'ютерні ігри ... Користь від цього сумнівна. Ми знайшли вихід: студенти Малої Комп'ютерної Академії ШАГ грають тільки в ігри, які створили самі, а деякі ще й заробляють на них.


Запрошуємо школярів 11-12 років на безкоштовний майстер-клас зі створення комп'ютерної гри на платформі Сonstruct. Діти дізнаються, як всього за годину зробити гру.


16 вересня о 16:30 зустрінемося в Академії ШАГ. Всім учасникам знадобляться флешки, щоб після уроку похизуватися перед друзями та батьками своєю грою.


Через карантин кількість місць обмежена. Щоб прийняти участь у майстер-класі, потрібно зареєструватися.

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація