Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Пробний урок «Створення принта для футболки»

Безкоштовно

вул. Малом'ясницька, 9/11

15-55

Мрієте про творчу реалізацію і цікаву професію? Можливо Ви творча людина і любите виражати себе через оригінальні образи в одязі ? Тоді Міжнародна Комп’ютерна Академія ШАГ запрошує на безкоштовний пробний урок «Створення принта для футболки».


17-го березня о 16:30 чекаємо всіх від 15-ти і старше, кому цікаво спробувати професію дизайнера і побачити процес навчання в Академії ШАГ зсередини. Під керівництвом викладача всього за годину ви спробуєте:

  • Дізнатися навіщо потрібна растрова графіка.
  • Ознайомитись з професійною дизайнерською програмою Adobe Photoshop.
  • Власноруч створити принт на футболку за прикладом.
  • Дізнатися, що таке «мокап» і подивитися, як створена картинка буде виглядати, якщо розмістити її на футболці.
  • Підготувати Ваш малюнок до друку у типографії.

 

Сучасні IT-технології - це можливість розкрити Ваш творчий потенціал. Після майстер-класу учасники зможуть самостійно створити інші принти. Потім можна буде надрукувати свій принт на футболці і не тільки – такого мерчу не буде більше ні в кого! А найголовніше, Ви зможете визначитися чи хочете пов’язати життя із дизайном.
Участь у заході безкоштовна, але через карантин кількість місць обмежена. Щоб стати учасником заходу, зареєструйтесь, будь ласка:
 

Замовити зворотній дзвінок
IT STEP School
Ліцензована приватна школа з поглибленим вивченням IT та іноземних мов для 1-11 класів. Тиснить, щоб дізнатись детальніше!
Набір триває
Професійна комп'ютерна освіта. Встигнить зайняти місце в групі!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація