Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Майстер-клас "Створення картинки у стилі flat design"

Зареєструватися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

Ваша дитина любить малювати і часто фантазує? Хочете, щоб ці захоплення приносили не тільки задоволення, але і користь? У цьому можуть допомогти IT-технології.
Мала Комп'ютерна Академія ШАГ запрошує школярів 10-13 років навчитися створювати векторні зображення в програмі Inkscape 18-го серпня о 15:00. Звучить по-дорослому і буде виглядати майже так само: діти власноруч створять картинку в стилі плаского дизайну, як справжні профі. За бажанням, зможуть завантажити свої роботи як шпалери на телефон собі або батькам.


Участь в майстер-класі безкоштовна.

 

Враховуючи карантинні обмеження, просимо вас взяти засоби індивідуального захисту, а також зареєструватися на подію, адже кількість місць строго обмежена!


Не пропустіть шанс зайняти дитину цікавим і корисним заняттям, реєструйтеся:

Зареєструватися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

IT STEP SCHOOL

Встигніть забронювати місце для своєї дитини на новий навчальний рік у школі майбутнього - IT STEP School для 1-11 класів.

Детальніше