Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Майстер-клас «Створення гри Bubble Touch»

Безкоштовно

онлайн

12-14

У Вас вже смикається око при погляді на запуск гри або від прохання: «Мам (пап), ну ще 15-ть хвилин!»? Ми знаємо, як Вам допомогти! Комп'ютерна гра може стати інструментом для розвитку ваших школярів і навіть способом заробітку. Звучить неправдоподібно?

Записуйте вашу дитину на онлайн майстер-клас зі створення гри «Bubble Touch» і переконайтеся самі! 12-го серпня о 15:00 діти спробують себе в розробці гри на платформі Construct 2, яку зможуть показати своїм друзям.

Хочете зайняти дітей чимось корисним? Геймдев - це перспективно, цікаво, дуже сучасно і, до того ж - безкоштовно для учасників онлайн майстер-класу від Малої Комп'ютерної Академії ШАГ. Вік учасників - 12-14 років, особливих здібностей не потрібно.

Щоб отримати посилання на трансляцію - реєструйтеся:

Замовити зворотній дзвінок
Запрошуємо!
Презентація ліцею IT STEP School: знайомство з вчителями

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація