Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Марафон “STEP to SCHOOL” для майбутніх першокласників

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

Перший дзвоник, перший клас, перша вчителька, батьки з нетерпінням чекають, коли віддадуть свою дитину до школи. Початок навчання в школі – один із найбільш складних і відповідальних моментів в житті дитини. Тому треба підготуватися до цієї події!

 

З 25 лютого до 1 березня відбудеться марафон підготовки до школи. Під час марафону ми проведемо вебінар для батьків  «Що має вміти і знати майбутній першокласник» та два пробних урока, які допоможуть дітям зрозуміти, що таке школа. 

Програма марафону:

  • День 1.  Пробний урок «Україна — рідний край. Звук [у]. Буква Уу» 25.02.23 о 13:00

На уроці ми допоможемо сформувати у дітей розуміння того, що Україна — це Батьківщина, країна, де живе сама дитина, її родичі та друзі. І ознайомимося зі звуком [у] та буквою Уу.

 

  • День 2.  Пробний урок «Український костюм. Кількісна та порядкова лічба.» 27.02.23 о 16:30

На цьому пробному уроці допоможемо дитині отримати розуміння кількісної і  порядкової лічби; навчимо визначати розташування предметів відносно вказаного предмета («стоїть перед», «стоїть після», «стоїть між», «попереду», «позаду») та сформуємо у дітей розуміння того, що Україна — це рідна країна, Батьківщина, де живе сама дитина, її родичі та друзі; 

 

  • День 3. Вебінар «Що має вміти і знати майбутній першокласник» 01.03.23 о 16:30

Під час вебінару ми поговоримо про найважливіші аспекти готовності дитини до 1 класу. Визначимо роль батьків у психологічній підготовці дитини до школи. Обговоримо базові знання та навички, якими має володіти майбутній учень відповідно до свого віку, що значно полегшить процес адаптації дитини до навчального процесу.

 

Кількість місць обмежена. 

Будь ласка, зареєструйтеся, щоб отримати посилання на ефіри. 

Марафон є вступним до курсу «STEP to School»  

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

IT STEP SCHOOL

Встигніть забронювати місце для своєї дитини на новий навчальний рік у школі майбутнього - IT STEP School для 1-11 класів.

Детальніше