Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

 "Тест-драйв IT STEP School"

Зареєструватися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

В час онлайн-навчання дуже важливо підібрати школу, яка може дати достойну освіту в будь-яких умовах.  Тож ми зробили справжній тест-драйв нашої школи, щоб ви змогли на власному досвіді переконатись, що якісна освіта - це реально!

 

Діти мають змогу спробувати навчання  в найкращій приватній школі (строки тест-драйву обговорюються індивідуально), разом з іншими школярами. Це чудова нагода побачити на власні очі, як проходить навчання та відчути себе школяром IT STEP School. 

 

IT STEP School – це загальноосвітня приватна школа з державною ліцензією, створена на базі міжнародної Комп’ютерної Академії IT STEP.  Ми навчаємо дітей за звичною шкільною програмою (математика, біологія, фізика, хімія, історія і т.д.), але  виключно прогресивними методами. 

На дітей чекає:

  • Сучасна програма

  • Сучасні наукові лабораторії

  • Поглиблене вивчення англійської мови з 1 класу

  • Відсутність домашніх завдань ( їх виконують на проєктній годині разом з куратором класу) 

  • Атмосфера, що надихає вчитися

  • Навчання через гру

  • Малокомплектні класи

  • Щотижневий дайджест для батьків

 

IT STEP SCHOOL відповідає вимогам Міністерства освіти, але уроки інтегровані. Тож учні вивчають не лише предмети класичної шкільної програми, а й опановують уроки, що розвивають soft skills. 

Залишайте заявку на тест-драйв! Менеджер підбере для вас дату старту.

Зареєструватися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

IT STEP SCHOOL

Встигніть забронювати місце для своєї дитини на новий навчальний рік у школі майбутнього - IT STEP School для 1-11 класів.

Детальніше