Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Менеджер в IT: з чого почати

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

IT – це галузь, яка формує економіку України. Тобто це, перш за все, бізнес! І цьому бізнесу потрібні грамотні управлінці –  менеджери із специфічним набором навичок та досвіду.

Запрошуємо всіх, хто хотів би пов’язати своє життя з управлінням технологічним бізнесом на безкоштовний семінар «Менеджер в ІТ: з чого починати».

4-го червня о 18:00 дізнаєтеся:

  • з чого почати свій шлях в менеджери;
  • особливості професії менеджера в IT;
  • які знання і компетентності необхідні Project Manager;
  • завдання початківця-РМ;
  • обов'язки та роль РМ у команді.

Склалася традиція, що менеджерами в IT стають програмісти або інші технічні фахівці. Вони витрачають приблизно 10 років, щоб досягти посади Project Manager. В ХТУ «ШАГ» ми готуємо менеджерів  саме для IT за час навчання, тобто 4-5 років.

Зробіть перший крок до кар’єри-мрії в IT – реєструйтеся на семінар!

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ