Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Онлайн-вебінар "Інструментарій менеджера в IT"

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Зараз в Україні готують менеджерів майже у всіх ВНЗ, і тільки в Харківському технологічному університеті «ШАГ» підготовка ведеться за напрямом «Менеджмент в сфері ІТ». У чому специфіка менеджменту саме в ІТ-індустрії, чому управляти IT-проектами набагато цікавіше ніж звичайним бізнесом на безкоштовному вебінарі "Інструментарій менеджера в IT" розповість Анна Петренко - завідувач кафедри «Менеджмент», кандидат економічних наук, експерт МОН України з питань якості вищої освіти.

 

На вебінарі ви дізнаєтеся:

• Чи важливий технічний рівень менеджера в IT?

• Які існують життєві цикли проектів в IT.

• Які основні інструменти використовують в проектному менеджменті.

• Як організувати управління проектами в мінливих умовах ринку.

 

Якщо Ви хочете побудувати успішну кар'єру в IT, але не бачите себе технічним фахівцем, рекомендуємо зареєструватися на вебінар і відкрити для себе можливості менеджменту в IT-індустрії.

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ