Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Інтерактивний вебінар «IT-менеджмент: темна сторона сили»

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Мрієте про кар'єру в IT, але не бачите в собі талантів розробника або дизайнера? Подивіться на цю сферу з іншого боку! IT-індустрія входить в трійку галузей, які формують економіку нашої держави. Зараз вона гостро потребує становлення бізнес-процесів і фахівців, що рівнозначно розбираються в специфіці створення інформаційних технологій і менеджменті. Організація бізнес-процесу - це темна сторона сили IT. Хочете зрозуміти чи є Вам місце на цій стороні?

 

Реєструйтеся на інтерактивний вебінар провідного викладача кафедри «Менеджмент» Оксани Омельченко - «IT-менеджмент: темна сторона сили» 25-го червня о 18:00.

На вебінарі ви дізнаєтеся про: 

  • ТОП-5 найбільш затребуваних IT-професій із Forbes. 
  • Які бувають IT-менеджери і навіщо вони потрібні компаніям?
  • Що таке Scrum, як його використовувати в повсякденному житті і в бізнесі.
  • Що і де потрібно вивчати, щоб стати професійним менеджером в IT.

 

Всі учасники зможуть перевірити свою кмітливість і розуміння IT-сфери. Ми вам обіцяємо: цікаве і корисне проведення часу! Допоможемо відкрити в собі «темну сторону сили IT», від вас потрібні тільки реєстрація та активність у чаті підчас трансляції.
Не чекайте доки хтось стає IT-шником і реалізовує Ваші мрії! Реєструйтеся на вебінар:
 

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ