Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Як розробляти логотипи: вебінар із дизайнером Оксаною Йориш

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Логотип – творча візитівка компанії. Часто ми недооцінюємо роль цього маленького зображення чи напису. Але він може зіграти вирішальну роль в успішності бренду.Чи знаєте ви, що компанія Nike свого часу купила у дизайнера свій логотип всього за 35 доларів? Всесвітньовідому «галочку» на кросівках розробила студентка, і замовник спочатку не був у захваті від цього лого! Про все це і багато іншого дізнаємося 1 квітня на безкоштовному вебінарі відомого львівського дизайнера, ілюстратора, викладача IT Step Academy Оксани Йориш.Поговоримо про багато цікавих і практичних речей зі світу дизайну:

  • хто такий дизайнер і якими є особливості професії
  • історію створення логотипів світових брендів
  • тренди, роль кольорів та шрифтів
  • види логотипів, їхні особливості
  • етапи створення логотипу та фірмового знаку
  • як правильно комунікувати з замовником та отримувати технічне завдання
  • особливості навчання в IT Step Academy на курсі з дизайну

 

Також під час майстер-класу всі разом розберемо кейс: поетапне створення логотипа, починаючи від першого контакту з замовником до здачі лого в роботу.Якщо ви вивчаєте дизайн, але вам бракує практики та знань, хочете змінити професію чи просто цікавитеся дизайном – не пропустіть вебінар!
Онлайн-трансляція відбудеться 1 квітня о 18:30.


Для того, щоб отримати доступ до трансляції, необхідно зареєструватися.

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ