Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Як розробляти логотипи: вебінар із дизайнером Оксаною Йориш

Безкоштовно

онлайн

15-55

Логотип – творча візитівка компанії. Часто ми недооцінюємо роль цього маленького зображення чи напису. Але він може зіграти вирішальну роль в успішності бренду.Чи знаєте ви, що компанія Nike свого часу купила у дизайнера свій логотип всього за 35 доларів? Всесвітньовідому «галочку» на кросівках розробила студентка, і замовник спочатку не був у захваті від цього лого! Про все це і багато іншого дізнаємося 1 квітня на безкоштовному вебінарі відомого львівського дизайнера, ілюстратора, викладача IT Step Academy Оксани Йориш.Поговоримо про багато цікавих і практичних речей зі світу дизайну:

  • хто такий дизайнер і якими є особливості професії
  • історію створення логотипів світових брендів
  • тренди, роль кольорів та шрифтів
  • види логотипів, їхні особливості
  • етапи створення логотипу та фірмового знаку
  • як правильно комунікувати з замовником та отримувати технічне завдання
  • особливості навчання в IT Step Academy на курсі з дизайну

 

Також під час майстер-класу всі разом розберемо кейс: поетапне створення логотипа, починаючи від першого контакту з замовником до здачі лого в роботу.Якщо ви вивчаєте дизайн, але вам бракує практики та знань, хочете змінити професію чи просто цікавитеся дизайном – не пропустіть вебінар!
Онлайн-трансляція відбудеться 1 квітня о 18:30.


Для того, щоб отримати доступ до трансляції, необхідно зареєструватися.

Замовити зворотній дзвінок
Запрошуємо!
Запрошуємо на ОНЛАЙН презентацію інноваційного ліцею IT Step School

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація