Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Кава з адміністрацією IT STEP SCHOOL

Зареєструватися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

Батькам може бути складно знайти правильну школу для своєї дитини. Ви хочете переконатися, що вона отримає високоякісну освіту та підтримку, необхідну для досягнення успіху. Тому ми раді запросити на філіжанку кави з адміністрацією школи, де ви можете особисто зустрітися з нашою командою та отримати відповіді на всі свої запитання в затишній атмосфері.

 

В IT STEP SCHOOL ми прагнемо забезпечити виняткову освіту для учнів будь-якого віку. Коли ваша дитина навчається в нашій школі, вона отримує широкий спектр переваг, які налаштують її на успіх у майбутньому:

 

  • Високоякісна освіта: наша школа має сучасну навчальну програму, яка відповідає або навіть перевищує державні стандарти. 
  • Передові технології: наша школа оснащена найновішими технологіями, включаючи комп’ютери, планшети, окуляри віртуальної реальності та смарт-дошки. Це гарантує, що ваша дитина буде добре підготовлена до майбутнього, де технології відіграють дедалі важливішу роль у кожній галузі.
  • Позакласні заходи: ми пропонуємо широкий спектр позакласних заходів, включаючи спорт, музику та мистецтво. Ці заняття допомагають розвивати творчі здібності вашої дитини, навички командної роботи та фізичне здоров’я.
  • Безпечне та приємне середовище: ми дуже серйозно ставимося до безпеки та благополуччя наших студентів.


 

Так навіщо чекати? Запишіться на нашу подію «Кава з адміністрацією школи» та дізнайтеся, чому IT STEP SCHOOL є правильним вибором для вашої дитини.
Дата зустрічі обговорюється індивідуально під час дзвінку від нашого менеджеру. 

 

Щоб залишити заявку, заповніть, будь ласка, форму.

Зареєструватися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

IT STEP School

Ліцензована загальноосвітня школа з поглибленним вивченням IT та іноземних мов для учнів 1-11 класів. Тисніть, щоб дізнатися детальніше!

Детальніше