Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Майстер-клас "Гра в Click Fusion за годину"

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

На що діти витрачають свій вільний час? Звісно ж, грають в комп'ютерні ігри ... Користь від цього сумнівна. Ми знайшли вихід: студенти Малої Комп'ютерної Академії ШАГ грають тільки в ігри, які створили самі, а деякі ще й заробляють на них.
Запрошуємо школярів 11-13 років на безкоштовний майстер-клас зі створення комп'ютерної гри на платформі Click Fusion. Діти дізнаються, як всього за годину зробити гру в жанрі аркадний екшн.

25 вересня о 16:30 зустрінемося в Академії ШАГ.

Враховуючи карантинні обмеження, просимо вас взяти засоби індивідуального захисту, а також зареєструватися на подію, адже кількість місць строго обмежена!

Не пропустіть шанс зайняти дитину цікавим і корисним заняттям, реєструйтеся:

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ