Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Пробний урок: Розробка додатку на мові C#

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Кажуть, що розробляти програми - складно. І не помиляються! Щоб стати хорошим програмістом потрібно володіти певним типом мислення. Хочете дізнатися підійде Вам така робота чи ні?
Запрошуємо всіх від 15-ти і старше на пробний урок з програмування 18-го вересня о 18:00.
На занятті Ви:

  • Дізнаєтеся, як працювати в Visual Stuido.
  • Розберетеся в базових поняттях, на прикладі мови програмування С #.
  • За півтори години спробуєте створити свою гру за типом «П'ятнашки».

Як результат у Вас буде власна гра і можливість зрозуміти наскільки підходить Вам професія розробника. Ви зможете поспілкуватися на професійні теми з викладачем, а також дізнатися, як отримати освіту програміста в приймальні комісії.


Карантин продовжено, тому кількість місць строго обмежена, а на території Академії обов'язково використання засобів індивідуального захисту.

Щоб взяти участь в майстер-класі, зареєструйтесь, будь ласка:

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ