Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Вебінар «7,5 кроків  до ідеального логотипу»

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Цікавитеся дизайном і хочете розвиватися в цьому напрямку, але досі не наважувалися? Це знак – запрошуємо на безкоштовній вебінар «7,5 кроків  до ідеального логотипу». Дизайнер-фрилансер, з досвідом роботи понад 8 років, провідний викладач в Комп’ютерній Академії ШАГ, художник – Анастасія Кошелєва розповість кілька професійних секретів і надихне нарешті стати дизайнером.

 

Озерніться навкруги. Скільки логотипів ви бачите прямо перед очима? Споримо, що багатенько! Вони скрізь, і якщо ви легко їх впізнаєте – це робота крутого дизайнера. Логотип – це дуже стисла, графічна візитівка будь-якого бренду. Від того наскільки логотип вдало підібрано залежить майбутня впізнаваність компанії. Кожен, поважаючий себе  графічний дизайнер, повинен вміти створювати  логотипи. А ще це можливість перевірити чи підходить саме Вам така професія.

 

Отже, 24-го квітня о 18:00 буде дуже цікаво – реєструйтеся:

Зареєструватися

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ