Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

Що таке Менеджмент в IT?

IT STEP

25.01.2023

364 перегляда

У ХТУ “IT STEP”  ми розуміємо важливість ефективного менеджменту ІТ у сучасному діловому світі. Менеджмент в ІТ – це процес планування, організації та контролю використання технологій і ресурсів для досягнення цілей організації, включає в себе багато ІТ-професій.

 

Менеджмент в ІТ є найважливішим фактором успішного функціонування бізнесу в умовах цифровізації економіки, бо забезпечує  ефективне використання інформаційних технологій задля досягнення бізнес-цілей. Він включає широкий спектр завдань та обов'язків, таких як: розробка і впровадження ІТ-стратегії та політик, управління ІТ-ресурсами, забезпечення безпеки та надійності ІТ-систем, нагляд за розробкою та обслуговуванням ІТ-систем та додатків, управління ІТ-проектами, управління відносинами з постачальниками й іншими зовнішніми партнерами та керувати ІТ-бюджетами і витратами.Він включає такі професії як:   бізнес-аналітик, проджект-менеджер, продакт-менеджер та інші. 

 

Оскільки технології посилюють свій вплив на успіх функціонування організацій, менеджмент в ІТ стає дедалі важливішою функцією та ІТ-університети знають, що ефективний менеджмент може допомогти організаціям підвищити свою конкурентоспроможність, скоротити витрати та підвищити ефективність та результативність своєї діяльності. 

 

В нашому ЗВО в Харкові, ми пропонуємо програму бакалаврату в сфері Менеджменту в ІТ, покликану дати студентам знання та навички, необхідні для досягнення успіху в цій галузі. Наші програми охоплюють такі напрямки, як: ІТ-стратегія, управління проєктами, Менеджмент ІТ, управління ІТ-послугами, управління ІТ-операціями, управління ІТ-безпекою, управління ІТ-закупівлями та постачальниками, управління ІТ-фінансами, управління ефективністю ІТ.

 

Наші програми також надають студентам можливість отримати практичний досвід за допомогою стажувань, тематичних досліджень та інших практичних занять, які можуть допомогти їм розвинути навички, необхідні для досягнення успіху в галузі Менеджменту ІТ.

 

Тому запрошуємо вас детально ознайомитись зі спеціальністю Менджмент в ІТ в найкращому ІТ-університеті ХарковаАвтор:

IT STEP

Редакція IT STEP

“Boot Camp” 

Закінчився навчальний проєкт Boot Camp у студентів університету ХТУ «IT STEP».

Закінчився навчальний проєкт Boot Camp у студентів університету ХТУ «IT STEP».   Закінчився навчальний проєкт Boot Camp у студентів університету ХТУ «IT STEP». Учасники мали унікальну можливість розвивати свої практичні навички під керівництвом провідних IT-компаній. Boot Camp спрямований на розробку інформаційних технологій за участю кураторів зі сторони провідних компаній. Протягом цього проєкту студенти взяли участь у створенні соціально-важливих продуктів, які стануть основою для майбутнього розвитку України. Під керівництвом досвідчених ментор�

ШАГ логотип

Soft-skills

ТОП-10 корисних інструментів для веб-майстрів

Розробка веб-сайтів – складний, багатогранний процес, що вимагає від розробника знань та вміння працювати з різними інструментами. Ефективне використання правильних інструментів може значно спростити та прискорити процес розробки. А також підвищити якість та функціональність створюваного сайту.

Розробка веб-сайтів – складний, багатогранний процес, що вимагає від розробника знань та вміння працювати з різними інструментами. Ефективне використання правильних інструментів може значно спростити та прискорити процес розробки. А також підвищити якість та функціональність створюваного сайту.   Веб-розробка включає безліч завдань, таких як написання коду, створення дизайну, управління базами даних, оптимізація продуктивності та багато іншого. Правильний вибір інструментів веб-розробника заощадить ваш час і ресурси.   Розгляне

ШАГ логотип

Erasmus+ Adventure

Студенти ХТУ “ IT STEP“ у незабутній подорожі навчання та культурного обміну в TTK University of Applied Sciences.

Студенти ХТУ “ IT STEP“ у незабутній подорожі навчання та культурного обміну в TTK University of Applied Sciences.   Студенти Харківського технологічного університету "IT STEP" нещодавно отримали незабутній досвід - стажування в Таллінському університеті TTK University of Applied Sciences за програмою Erasmus+. Це була унікальна подорож, в якій вони розширили свої горизонти, поглибили знання в IT-галузі та отримали нові культурні враження. Поїздка до Талліну дала можливість не тільки здобути нові знання з моделювання та інженерної графіки, а й стала чудовою нагодою познайо

ШАГ логотип

Як вибрати професію в IT сфері

Нині профорієнтація у it сфері може бути непростим завданням. З кожним роком IT індустрія зростає та розвивається, відкриваючи нові можливості та вимоги до фахівців. Але як вибрати професію в it?

Нині профорієнтація у it сфері може бути непростим завданням. З кожним роком IT індустрія зростає та розвивається, відкриваючи нові можливості та вимоги до фахівців. Але як вибрати професію в it?   По-перше, IT індустрія найбільш швидко зростаюча та прибуткова галузь у світі. Вона охоплює безліч різних сфер, таких як програмування, дизайн, маркетинг, керування і т.д. Але не всі професії підходять для кожної людини. Вибираючи правильну професію, ви можете не тільки отримати задоволення від своєї роботи, але й досягти успіху в кар'єрі, а також з�

ШАГ логотип

IT STEP SCHOOL

Встигніть забронювати місце для своєї дитини на новий навчальний рік у школі майбутнього - IT STEP School для 1-11 класів.

Детальніше