Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

Що таке Менеджмент в IT?

IT STEP

25.01.2023

48 переглядів

У ХТУ “IT STEP”  ми розуміємо важливість ефективного менеджменту ІТ у сучасному діловому світі. Менеджмент в ІТ – це процес планування, організації та контролю використання технологій і ресурсів для досягнення цілей організації, включає в себе багато ІТ-професій.

 

Менеджмент в ІТ є найважливішим фактором успішного функціонування бізнесу в умовах цифровізації економіки, бо забезпечує  ефективне використання інформаційних технологій задля досягнення бізнес-цілей. Він включає широкий спектр завдань та обов'язків, таких як: розробка і впровадження ІТ-стратегії та політик, управління ІТ-ресурсами, забезпечення безпеки та надійності ІТ-систем, нагляд за розробкою та обслуговуванням ІТ-систем та додатків, управління ІТ-проектами, управління відносинами з постачальниками й іншими зовнішніми партнерами та керувати ІТ-бюджетами і витратами.Він включає такі професії як:   бізнес-аналітик, проджект-менеджер, продакт-менеджер та інші. 

 

Оскільки технології посилюють свій вплив на успіх функціонування організацій, менеджмент в ІТ стає дедалі важливішою функцією та ІТ-університети знають, що ефективний менеджмент може допомогти організаціям підвищити свою конкурентоспроможність, скоротити витрати та підвищити ефективність та результативність своєї діяльності. 

 

В нашому ЗВО в Харкові, ми пропонуємо програму бакалаврату в сфері Менеджменту в ІТ, покликану дати студентам знання та навички, необхідні для досягнення успіху в цій галузі. Наші програми охоплюють такі напрямки, як: ІТ-стратегія, управління проєктами, Менеджмент ІТ, управління ІТ-послугами, управління ІТ-операціями, управління ІТ-безпекою, управління ІТ-закупівлями та постачальниками, управління ІТ-фінансами, управління ефективністю ІТ.

 

Наші програми також надають студентам можливість отримати практичний досвід за допомогою стажувань, тематичних досліджень та інших практичних занять, які можуть допомогти їм розвинути навички, необхідні для досягнення успіху в галузі Менеджменту ІТ.

 

Тому запрошуємо вас детально ознайомитись зі спеціальністю Менджмент в ІТ в найкращому ІТ-університеті ХарковаАвтор:

IT STEP

Редакція IT STEP

Розвиток спорту та фізичної культури в школі.

Як школа підтримує розвиток спорту та фізичної культури своїх учнів.

 Як школа підтримує розвиток спорту та фізичної культури своїх учнів.   Школа має відігравати вирішальну роль у підтримці розвитку спорту та фізичної культури серед учнів. Це можна зробити за допомогою різноманітних засобів, включаючи пропозицію уроків фізичного виховання, надання доступу до спортивних команд і споруд, а також сприяння активному способу життя. У приватних школах, зазвичай, цьому приділяють набагато більше уваги і дають більше варіантів вибору. А як підтримують спорт в IT STEP School ми розкажемо у цій статті!   Уроки фі

ШАГ логотип

Умови вступу 2023

Сьогодні Комітет ВРУ з питань освіти, науки та інновацій і УЦОЯО презентували модель цьогорічного вступу до закладів вищої освіти.

Сьогодні Комітет ВРУ з питань освіти, науки та інновацій і УЦОЯО презентували модель цьогорічного вступу до закладів вищої освіти.      Як і в минулому році, альтернативою ЗНО буде вступне випробування у форматі удосконаленого НМТ.   Отже  НМТ міститиме завдання з трьох предметів.  Два обов’язкові предмети: українська мова і математика. На вибір вступника один предмет: історія України, іноземна мова, біологія, фізика або хімія.   Для складання тесту буде відведено 180 хвилин, які вступник зможе розподілити на свій розсуд.

ШАГ логотип

Global Game Jam

З 28 січня по 5 лютого 2023 року в Україні увосьме пройде найбільший Міжнародний конкурс з розробки комп’ютерних ігор Global Game Jam.

З 28 січня по 5 лютого 2023 року в Україні увосьме пройде найбільший Міжнародний конкурс з розробки комп’ютерних ігор Global Game Jam.   Розробка комп'ютерної гри - це комплексна міждисциплінарна діяльність, що залучає компетенції як технічного, так і гуманітарного профілів. У процесі розробки розвивається міжособистісна комунікація, налагоджуються професійні зв’язки, тренуються навички з проектної роботи, тайм-менеджменту та творчого пошуку.   Запрошуємо студентів IT STEP Academy та ХТУ “IT STEP”, взяти участь у Global Game Jam Ukraine 2023.   Розклад: 28 с

ШАГ логотип

Програмування

Що таке об'єктно-орієнтоване програмування: світ і невеликі чоловічки

У програмуванні є кілька парадигм — це набір правил і прийомів, як писати код.

У програмуванні є кілька парадигм — це набір правил і прийомів, як писати код. На кшталт етикету за столом, у громадському місці. Або стилю художників конкретної епохи: як робити мазки, якими фарбами користуватися і які об'єкти переважно малювати. Програмісти домовилися писати в одних правилах, щоб розуміти один одного і створювати робочі речі. Як і стандарти художників, парадигми з часом змінюються. Раніше єдино вірним було процедурне програмування. Зараз усе залежить від завдання і вмінь програміста зробити просто і зрозуміло. Одна з

ШАГ логотип

ЗРОСТАННЯ ЦІН!

Встигніть вступити до Комп'ютерної Академії за старими цінами до 23 січня

Детальніше