Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

Що таке Менеджмент в IT?

IT STEP

17.01.2023

1394 перегляда

У ХТУ “IT STEP”  ми розуміємо важливість ефективного менеджменту ІТ у сучасному діловому світі. Менеджмент в ІТ – це процес планування, організації та контролю використання технологій і ресурсів для досягнення цілей організації, включає в себе багато ІТ-професій.

 

Менеджмент в ІТ є найважливішим фактором успішного функціонування бізнесу в умовах цифровізації економіки, бо забезпечує  ефективне використання інформаційних технологій задля досягнення бізнес-цілей. Він включає широкий спектр завдань та обов'язків, таких як: розробка і впровадження ІТ-стратегії та політик, управління ІТ-ресурсами, забезпечення безпеки та надійності ІТ-систем, нагляд за розробкою та обслуговуванням ІТ-систем та додатків, управління ІТ-проектами, управління відносинами з постачальниками й іншими зовнішніми партнерами та керувати ІТ-бюджетами і витратами.Він включає такі професії як:   бізнес-аналітик, проджект-менеджер, продакт-менеджер та інші. 

 

Оскільки технології посилюють свій вплив на успіх функціонування організацій, менеджмент в ІТ стає дедалі важливішою функцією та ІТ-університети знають, що ефективний менеджмент може допомогти організаціям підвищити свою конкурентоспроможність, скоротити витрати та підвищити ефективність та результативність своєї діяльності. 

 

В нашому ЗВО в Харкові, ми пропонуємо програму бакалаврату в сфері Менеджменту в ІТ, покликану дати студентам знання та навички, необхідні для досягнення успіху в цій галузі. Наші програми охоплюють такі напрямки, як: ІТ-стратегія, управління проєктами, Менеджмент ІТ, управління ІТ-послугами, управління ІТ-операціями, управління ІТ-безпекою, управління ІТ-закупівлями та постачальниками, управління ІТ-фінансами, управління ефективністю ІТ.

 

Наші програми також надають студентам можливість отримати практичний досвід за допомогою стажувань, тематичних досліджень та інших практичних занять, які можуть допомогти їм розвинути навички, необхідні для досягнення успіху в галузі Менеджменту ІТ.

 

Тому запрошуємо вас детально ознайомитись зі спеціальністю Менджмент в ІТ в найкращому ІТ-університеті ХарковаАвтор:

IT STEP

Редакція IT STEP

Клуб віртуальної реальності SKY VR - нові партнери IT STEP Academy

 Раді повідомити, що ми стали партнерами з SKY VR - клубом віртуальної реальності!

 Раді повідомити, що ми стали партнерами з SKY VR  - клубом віртуальної реальності!  Тепер для наших студентів акційна знижка 20% на вражаючі пригоди у віртуальному світі. І це ще не все!  Завдяки нашому партнерству, ми можемо запропонувати ексклюзивну можливість - знижку 250 грн на повну оренду клубу SKY VR для незабутнього дитячого свята!  SKY VR - це не просто клуб віртуальної реальності, це місце, де збуваються всі фантазії. Домашня атмосфера, ідеально підібрані ціни та найсучасніші бездротові шоломи - все це створює неповторний досвід для доросл�

ШАГ логотип

Нові Партнери IT STEP Academy

Раді повідомити, що IT STEP Academy тепер партнери з Всеукраїнською онлайн автошколою!

Тепер студенти ІТ STEP, мають унікальну можливість отримати знижку у 1000 грн на навчання, використовуючи промокод, який буде у наших тг-каналах.  Чому саме Всеукраїнська онлайн автошкола?   Легальність та Торгова Марка: Працюють тільки на законодавчому рівні та мають власну торгову марку, гарантуючи найвищі стандарти.  Унікальна Методика:Курс розроблений професіональним директором з освіти, і це унікальна авторська методика.  Повний Інтерактив:Ви отримаєте повний інтерактив з макетами, відео з дронів, реальні відео та предметні през�

ШАГ логотип

В IT STEP відбувся вебінар "Протидія кіберзлочинності" в межах проєкту "Мрія"

11 жовтня в рамках освітнього процесу з метою протидії інформаційній війні, яку веде російська федерація в межах повномасштабної війни проти України, студенти ХТУ "IT STEP" та  учні 7-11 класів IT STEP School мали змогу в форматі Zoom-конференції зустрітись із співробітником Департаменту кіберполіції та обговорити проєкт "МРІЯ"

11 жовтня в рамках освітнього процесу з метою протидії інформаційній війні, яку веде російська федерація в межах повномасштабної війни проти України, студенти ХТУ "IT STEP" та  учні 7-11 класів IT STEP School мали змогу в форматі Zoom-конференції зустрітись із співробітником Департаменту кіберполіції та обговорити проєкт "МРІЯ", що поєднав кіберполіцію та волонтерів у протидії російським окупантам в медіа-просторі, попередження дезінформації та зменшення впливу антиукраїнської пропаганди на суспільство, а також для покращення медіа-грамотності насе�

ШАГ логотип

Старі ціни на проєкти IT STEP Academy

Старі ціни на проєкти IT STEP Academy лише до 20 жовтня

Встигніть зареєструватись на навчання до нових цін:  Професійна комп’ютерна освіта (15-55 років):     Розробка програмного забезпечення         Комп’ютерна графіка та дизайн     Мережі та кібербезпека Спеціальні курси  для дорослих (15-55 років):  Курс “Інтернет-маркетинг”    Курс програмування на Python    Курс “Тестування ПЗ(QA)”   Курс “3D-дизайн інтер’єру”   Курс “Розробка ПЗ на Java”   Курс з Front-end розробки Онлайн-інтенсив з SMM та таргетингу       Мала Комп’ютерна Академія    IT START   Спеціальні дитяч

ШАГ логотип

IT STEP School

Ліцензована загальноосвітня школа з поглибленним вивченням IT та іноземних мов для учнів 1-11 класів. Тисніть, щоб дізнатися детальніше!

Детальніше

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності