Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

Як це – бути студентом ХТУ «IT STEP» за спеціальністю «Менеджмент в IT».

IT STEP

01.09.2022

30 переглядів

Анна Мотрич - студентка ХТУ “IT STEP”, яка навчається за спеціальностю “Менеджмент в ІТ”,  хоче поділитися з майбутніми студентами враженням від її навчання в університеті. 

“В нашому університеті раціонально розподілені час й інформація. Жодної хвилини не витрачаємо марно. Я вивчаю за семестр усього 5 предметів, тому сесія містить 2 чи 3 екзамени, не більше. Це через те, що в IT STEP немає й не було предметів, що вимагають багато затрат часу, а користі в професії не принесуть, вже з першого семестру ми вивчаємо професійні дисципліни: Менеджмент в ІТ, Венчурний бізнес та Підприємництво, Право в ІТ, Основи digital–маркетингу.

Щодо викладачів, усі, хоч раз у школі чули: "В університеті ви будете нікому не потрібні, це вам не школа, де вчителі хвилюються за вас." Так ось, це точно не про “IT STEP”. У нас є чати з викладачами й ректором, де вам завжди допоможуть й дадуть відповідь на всі ваші питання.”

Завдяки ефективному навчанню в університеті, Анна бере участь у різних конкурсах та проєктах:

  • У 2020-2021 році Анна була частиною спільноти Junior Club від Kharkiv IT Cluster. Відвідувала лекції і тренінги від ІТ-компаній.

  • У квітні-червні 2021 року,  брала участь у проєкті Boot Camp від Kharkiv IT Cluster на позиції Маркетолог. З командою вони створили навчальну платформу з тестами на тему «Екологія».

  • У липні 2021 року,  захистила власну роботу на тему "Система знижок, промокодів й акцій як інструмент завоювання прихильності на просторах інтернету" і зайняла 2 місце в Scholarship в Україні.

  • Зараз Анна проходить інтернатуру в Demium Ukraine.  Це компанія-інвестор в таланти. Її ціллю є підтримка найкращих професіоналів у реалізації їх успішних проєктів.

  • Також, Анна готує презентувати власний бізнес-план, який написала на дисципліни «Бізнес-планування» в конкурсі бізнес-планів підприємницької діяльності серед студентів ВУЗів.

“Я впевнена, що зробила правильний вибір, вступивши у ХТУ “IT STEP”. Тут я відчуваю свій розвиток, власний прогрес, знаходжу натхнення й підтримку.”Автор:

IT STEP

Редакція IT STEP

Освіта для дорослих

Як обрати першу та другу мову програмування і чому цінність програміста не в обраній мові

У статті розповім, чому вчити другу, третю та всі наступні мови програмування не страшно, а весело та цікаво. А головне — це необхідність для кар'єрного зростання. Стаття допоможе і тим, хто ще не знає жодної мови — розвіяти міфи та увійти до ІТ без сумнівів та переживань.

Вітання! Мене звати Алекс Туманов. Я керівник напрямку Комп'ютерної Академії IT STEP «Розробка програмного забезпечення». За плечима — 20 років програмування мовами C, C++, C#, Java, PHP, Javascript. У статті розповім, чому вчити другу, третю та всі наступні мови програмування не страшно, а весело та цікаво. А головне — це необхідність для кар'єрного зростання. Стаття допоможе і тим, хто ще не знає жодної мови — розвіяти міфи та увійти до ІТ без сумнівів та переживань. У 90-х я писав мовою C. І це стало фундаментом кар'єри в ІТ з однієї причини Я був таким

ШАГ логотип

Освіта для дорослих

Психолог радить, як знаходити сили на навчання та роботу під час війни

Привіт! Я — Анна Демченко, командний тренер, бізнес коуч, практичний психолог в Комп'ютерній Академії IT STEP м.Житомир. За останній рік роботи в Академії провела більше ніж 500 індивідуальних консультацій та коуч сесій, тематика яких в 80% — як студентам знайти мотивацію і стати дизайнером чи програмістом.

Привіт! Я — Анна Демченко, командний тренер, бізнес коуч, практичний психолог в Комп'ютерній Академії IT STEP м.Житомир. За останній рік роботи в Академії провела більше ніж 500 індивідуальних консультацій та коуч сесій, тематика яких в 80% — як студентам знайти мотивацію і стати дизайнером чи програмістом. На прикладі навчання розповім, як знаходити сили та натхнення під час війни. Пристосуватись до викликів сьогодення з холодною головою та здоровим глуздом. Головні тези: 1.Зупиніть жорсткі вимоги до себе!!!  2.Знайдіть один з

ШАГ логотип

Новини

Єгор Ващук, студент 2 курсу ХТУ “IT STEP”.

Єгор поділився з нами його шляхом в ІТ-світі, та чи важко йому поєднувати роботу та навчання

У нас навчається багато талановитих студентів. Їх досягнення – це привід для гордості. Сьогодні ми познайомимо вас з Єгором Ващуком. Він навчається на 2 курсі, спеціальність «Інформаційні системи та технології» Єгор завжди хотів бути краще, самовдосконалюватись:  «Мені не достатньо пливти за течією звичайної системи освіти, адже в майбутньому стану таким самим, як і мільйони інших.» Так почався його шлях в ІТ-сфері. Батьки порадили йому піти до Академії «IT STEP» на трирічний курс програмування. Навчаючись, Єгор зрозумів, що програмування

ШАГ логотип

Освіта для дітей

15 млн гривень виділено для навчання дітей військовослужбовців у приватних школах

Подати заявку на безкоштовне навчання можна до 17 жовтня

За даними Генштабу ЗСУ станом на 1 вересня в Україні постраждали понад 2405 закладів освіти, з них 270 – повністю зруйновані. Це викликало переповненість навчальних класів на початку навчального року у багатьох школах країни, особливо в західних та центральних областях, куди було переміщено найбільша кількість сімей з дітьми шкільного віку зі всієї України. Психологи вважають, що однією з найбільш психологічно-вразливою категорією учнів наразі є діти військовослужбовців, що зараз перебувають на фронті, в зоні бойових дій. Постійні переживан

ШАГ логотип

АКЦІЯ!!!

Знижка -20% на навчання в Комп'ютерній Академії для дітей та дорослих з Харкова та області до 10 жовтня!

Детальніше