Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

Вебінар «Престижні IT-спеціальності ХТУ «IT STEP»: від навчання до кар'єрного успіху».

ХТУ "IT STEP"

10.05.2023

23 перегляда

Розповіли, чому варто обирати ХТУ «IT STEP» для глядачів Khakiv IT Cluster.

 

25 квітня пройшла зустріч викладачів Харківського технологічного університету «IT STEP» та  Khakiv IT Cluster за темою: «Престижні IT-спеціальності  ХТУ «IT STEP: від навчання до кар'єрного успіху».

 

Під час вебінару наші спікери розповіли деталі та особливості навчання в ХТУ «IT STEP», які є проєкти та практики, про міжнародні можливості та історії успіху випускників університету, а також, детальніше познайомили з кафедрою «Інформаційні системи та технології» та кафедрою «Менеджмент в ІТ».

 

«Чому ж саме ХТУ «IT STEP»? Ми поєднуємо все найкраще, що зібрав за 20 років «IT STEP» на ринку освіти та дуже ретельно стежимо за всіма тенденціями, які з’являються на ринку. Наш ІТ-університет відрізняється тим, що у нас невеликі групи, — це дозволяє організувати майже індивідуальну роботу між студентом та викладачем. Основний акцент навчання — це практична робота. У нас ведеться запис усіх зустрічей , тому студенти можуть переглянути пропущені заняття або повернутися до тих, які хочуть повторити для кращого розуміння теми», — зазначив Віталій Зайцев, ректор ХТУ «IT STEP.

 

Які ж переваги ІТ-галузі?

  • Креатив — можливість постійно генерувати нові ідеї та втілювати їх в життя.
  • Постійний розвиток — корпоративні університети компаній з різними курсами та програмами.
  • Глобальні можливості — спілкування з колегами та партнерами з різних країн світу.
  • Гнучкість — можливість працювати звідки завгодно та коли завгодно.

 

Необхідні навички, щоб працювати в ІТ:

  1. англійська мова — це фундамент для можливості роботи на міжнародному ринку;
  2. професійні навички, розуміння точних наук та основ програмування;
  3. soft skils: уміння працювати в команді, комунікувати з іншими, керувати власними задачами та часом.

 

«З чого почати будувати свою ІТ-кар’єру? Найбільш розповсюджене питання. Спочатку дослідіть тему, поспілкуйтеся з тими, хто працює в галузі, запитайте поради в спільнотах, відвідуйте профільні заходи. Читайте літературу та статті, у мережі неймовірна кількість інформації, онлайн-курсів та спільнот, де можна знайти потрібну інформацію. Почніть роботу над власним проєктом, не бійтеся робити перші кроки — починайте вигадувати власні технологічні проєкти та продукти. І у вас неодмінно все вийде», — наголосив Володимир Сухий, бізнес-аналітик компанії EPAM, викладач кафедри менеджменту.

 Автор:

ХТУ "IT STEP"

Редакція ХТУ "IT STEP"

“Boot Camp” 

Закінчився навчальний проєкт Boot Camp у студентів університету ХТУ «IT STEP».

Закінчився навчальний проєкт Boot Camp у студентів університету ХТУ «IT STEP».   Закінчився навчальний проєкт Boot Camp у студентів університету ХТУ «IT STEP». Учасники мали унікальну можливість розвивати свої практичні навички під керівництвом провідних IT-компаній. Boot Camp спрямований на розробку інформаційних технологій за участю кураторів зі сторони провідних компаній. Протягом цього проєкту студенти взяли участь у створенні соціально-важливих продуктів, які стануть основою для майбутнього розвитку України. Під керівництвом досвідчених ментор�

ШАГ логотип

Soft-skills

ТОП-10 корисних інструментів для веб-майстрів

Розробка веб-сайтів – складний, багатогранний процес, що вимагає від розробника знань та вміння працювати з різними інструментами. Ефективне використання правильних інструментів може значно спростити та прискорити процес розробки. А також підвищити якість та функціональність створюваного сайту.

Розробка веб-сайтів – складний, багатогранний процес, що вимагає від розробника знань та вміння працювати з різними інструментами. Ефективне використання правильних інструментів може значно спростити та прискорити процес розробки. А також підвищити якість та функціональність створюваного сайту.   Веб-розробка включає безліч завдань, таких як написання коду, створення дизайну, управління базами даних, оптимізація продуктивності та багато іншого. Правильний вибір інструментів веб-розробника заощадить ваш час і ресурси.   Розгляне

ШАГ логотип

Erasmus+ Adventure

Студенти ХТУ “ IT STEP“ у незабутній подорожі навчання та культурного обміну в TTK University of Applied Sciences.

Студенти ХТУ “ IT STEP“ у незабутній подорожі навчання та культурного обміну в TTK University of Applied Sciences.   Студенти Харківського технологічного університету "IT STEP" нещодавно отримали незабутній досвід - стажування в Таллінському університеті TTK University of Applied Sciences за програмою Erasmus+. Це була унікальна подорож, в якій вони розширили свої горизонти, поглибили знання в IT-галузі та отримали нові культурні враження. Поїздка до Талліну дала можливість не тільки здобути нові знання з моделювання та інженерної графіки, а й стала чудовою нагодою познайо

ШАГ логотип

Як вибрати професію в IT сфері

Нині профорієнтація у it сфері може бути непростим завданням. З кожним роком IT індустрія зростає та розвивається, відкриваючи нові можливості та вимоги до фахівців. Але як вибрати професію в it?

Нині профорієнтація у it сфері може бути непростим завданням. З кожним роком IT індустрія зростає та розвивається, відкриваючи нові можливості та вимоги до фахівців. Але як вибрати професію в it?   По-перше, IT індустрія найбільш швидко зростаюча та прибуткова галузь у світі. Вона охоплює безліч різних сфер, таких як програмування, дизайн, маркетинг, керування і т.д. Але не всі професії підходять для кожної людини. Вибираючи правильну професію, ви можете не тільки отримати задоволення від своєї роботи, але й досягти успіху в кар'єрі, а також з�

ШАГ логотип

IT STEP SCHOOL

Встигніть забронювати місце для своєї дитини на новий навчальний рік у школі майбутнього - IT STEP School для 1-11 класів.

Детальніше