Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

Вебінар «Як знайти першу роботу в ІТ» від Baza.IT

ХТУ «IT STEP»

23.03.2023

50 переглядів

22 березня Baza.IT провела для студентів ХТУ “IT STEP” вебінар на тему «Як знайти першу роботу в ІТ». 

 

Вчора наші партнери Baza.IT провели для студентів Харківського ІТ-університету “IT STEP” вебінар на тему «Як знайти першу роботу в ІТ». Досвідчений спікер,Вікторія Наливайко,CEO&Co-Founder BazaIT.com, Founder of reteam, Co-Founder of CareerPartner надала рекомендації та поділилася досвідом щодо можливих стратегій пошуку роботу як початківцям, так і студентам з досвідом. 

 

Вебінар розпочався з питання, яке хвилює багатьох початківців в ІТ: «Чи готові компанії зараз наймати молодих людей?» Вікторія Наливайко відповіла на запитання, що в IT-індустрії зростає попит на джунів. Далі вона пояснила, що компанії завжди шукають нових талантів, особливо з ІТ-університетів, і готові інвестувати в програми навчання та розвитку, щоб допомогти набути необхідні навички та бути конкурентоспроможним на ринку праці. 

 

Потім спікер перейшла до обговорення стратегій пошуку першої роботи в ІТ. Вікторія Наливайко порадила учасникам почати з побудови своєї мережі нетворкінгу. Вона підкреслила важливість відвідування ІТ-заходів і конференцій, приєднання до онлайн-ІТ-спільнот та спілкування з ІТ-фахівцями в соціальних мережах, таких як LinkedIn. Вона також запропонувала учасникам створити портфоліо своїх проєктів та продемонструвати свої навички на різних платформах, щоб залучити потенційних роботодавців. 

 

Ще один важливий аспект пошуку роботи в ІТ – це підготовка резюме, яке виділяється та має особливості підготовки на вакансію в ІТ-галузі. Вікторія порадила студентам приватного університету “IT STEP” висвітлити свої технічні навички та досвід, в тому числі мови програмування, а також описати досвід  участі в Хакатанох та Bootcаmps, волонтерських проєктах. Також вона порадила учасникам адаптувати своє резюме до конкретної роботи, на яку вони претендують, і висвітлити навички та досвід, які мають відношення до роботи.


Вебінар був дуже інформативним та цікавим, наші студенти мали змогу поставити запитання та отримати відповіді від спікера. Вікторія Наливайко поділилася своїми знаннями та досвідом, щоб допомогти студентам бути конкурентоздатними на ринку праці в ІТ. Вебінар підкреслив важливість розвитку власних навичок та створення сильного особистого бренду.Автор:

ХТУ «IT STEP»

Редакція ХТУ «IT STEP»

“Boot Camp” 

Закінчився навчальний проєкт Boot Camp у студентів університету ХТУ «IT STEP».

Закінчився навчальний проєкт Boot Camp у студентів університету ХТУ «IT STEP».   Закінчився навчальний проєкт Boot Camp у студентів університету ХТУ «IT STEP». Учасники мали унікальну можливість розвивати свої практичні навички під керівництвом провідних IT-компаній. Boot Camp спрямований на розробку інформаційних технологій за участю кураторів зі сторони провідних компаній. Протягом цього проєкту студенти взяли участь у створенні соціально-важливих продуктів, які стануть основою для майбутнього розвитку України. Під керівництвом досвідчених ментор�

ШАГ логотип

Soft-skills

ТОП-10 корисних інструментів для веб-майстрів

Розробка веб-сайтів – складний, багатогранний процес, що вимагає від розробника знань та вміння працювати з різними інструментами. Ефективне використання правильних інструментів може значно спростити та прискорити процес розробки. А також підвищити якість та функціональність створюваного сайту.

Розробка веб-сайтів – складний, багатогранний процес, що вимагає від розробника знань та вміння працювати з різними інструментами. Ефективне використання правильних інструментів може значно спростити та прискорити процес розробки. А також підвищити якість та функціональність створюваного сайту.   Веб-розробка включає безліч завдань, таких як написання коду, створення дизайну, управління базами даних, оптимізація продуктивності та багато іншого. Правильний вибір інструментів веб-розробника заощадить ваш час і ресурси.   Розгляне

ШАГ логотип

Erasmus+ Adventure

Студенти ХТУ “ IT STEP“ у незабутній подорожі навчання та культурного обміну в TTK University of Applied Sciences.

Студенти ХТУ “ IT STEP“ у незабутній подорожі навчання та культурного обміну в TTK University of Applied Sciences.   Студенти Харківського технологічного університету "IT STEP" нещодавно отримали незабутній досвід - стажування в Таллінському університеті TTK University of Applied Sciences за програмою Erasmus+. Це була унікальна подорож, в якій вони розширили свої горизонти, поглибили знання в IT-галузі та отримали нові культурні враження. Поїздка до Талліну дала можливість не тільки здобути нові знання з моделювання та інженерної графіки, а й стала чудовою нагодою познайо

ШАГ логотип

Як вибрати професію в IT сфері

Нині профорієнтація у it сфері може бути непростим завданням. З кожним роком IT індустрія зростає та розвивається, відкриваючи нові можливості та вимоги до фахівців. Але як вибрати професію в it?

Нині профорієнтація у it сфері може бути непростим завданням. З кожним роком IT індустрія зростає та розвивається, відкриваючи нові можливості та вимоги до фахівців. Але як вибрати професію в it?   По-перше, IT індустрія найбільш швидко зростаюча та прибуткова галузь у світі. Вона охоплює безліч різних сфер, таких як програмування, дизайн, маркетинг, керування і т.д. Але не всі професії підходять для кожної людини. Вибираючи правильну професію, ви можете не тільки отримати задоволення від своєї роботи, але й досягти успіху в кар'єрі, а також з�

ШАГ логотип

IT STEP SCHOOL

Встигніть забронювати місце для своєї дитини на новий навчальний рік у школі майбутнього - IT STEP School для 1-11 класів.

Детальніше