Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

Вебінар «Як знайти першу роботу в ІТ» від Baza.IT

ХТУ «IT STEP»

23.03.2023

300 переглядів

22 березня Baza.IT провела для студентів ХТУ “IT STEP” вебінар на тему «Як знайти першу роботу в ІТ». 

 

Вчора наші партнери Baza.IT провели для студентів Харківського ІТ-університету “IT STEP” вебінар на тему «Як знайти першу роботу в ІТ». Досвідчений спікер,Вікторія Наливайко,CEO&Co-Founder BazaIT.com, Founder of reteam, Co-Founder of CareerPartner надала рекомендації та поділилася досвідом щодо можливих стратегій пошуку роботу як початківцям, так і студентам з досвідом. 

 

Вебінар розпочався з питання, яке хвилює багатьох початківців в ІТ: «Чи готові компанії зараз наймати молодих людей?» Вікторія Наливайко відповіла на запитання, що в IT-індустрії зростає попит на джунів. Далі вона пояснила, що компанії завжди шукають нових талантів, особливо з ІТ-університетів, і готові інвестувати в програми навчання та розвитку, щоб допомогти набути необхідні навички та бути конкурентоспроможним на ринку праці. 

 

Потім спікер перейшла до обговорення стратегій пошуку першої роботи в ІТ. Вікторія Наливайко порадила учасникам почати з побудови своєї мережі нетворкінгу. Вона підкреслила важливість відвідування ІТ-заходів і конференцій, приєднання до онлайн-ІТ-спільнот та спілкування з ІТ-фахівцями в соціальних мережах, таких як LinkedIn. Вона також запропонувала учасникам створити портфоліо своїх проєктів та продемонструвати свої навички на різних платформах, щоб залучити потенційних роботодавців. 

 

Ще один важливий аспект пошуку роботи в ІТ – це підготовка резюме, яке виділяється та має особливості підготовки на вакансію в ІТ-галузі. Вікторія порадила студентам приватного університету “IT STEP” висвітлити свої технічні навички та досвід, в тому числі мови програмування, а також описати досвід  участі в Хакатанох та Bootcаmps, волонтерських проєктах. Також вона порадила учасникам адаптувати своє резюме до конкретної роботи, на яку вони претендують, і висвітлити навички та досвід, які мають відношення до роботи.


Вебінар був дуже інформативним та цікавим, наші студенти мали змогу поставити запитання та отримати відповіді від спікера. Вікторія Наливайко поділилася своїми знаннями та досвідом, щоб допомогти студентам бути конкурентоздатними на ринку праці в ІТ. Вебінар підкреслив важливість розвитку власних навичок та створення сильного особистого бренду.Автор:

ХТУ «IT STEP»

Редакція ХТУ «IT STEP»

Клуб віртуальної реальності SKY VR - нові партнери IT STEP Academy

 Раді повідомити, що ми стали партнерами з SKY VR - клубом віртуальної реальності!

 Раді повідомити, що ми стали партнерами з SKY VR  - клубом віртуальної реальності!  Тепер для наших студентів акційна знижка 20% на вражаючі пригоди у віртуальному світі. І це ще не все!  Завдяки нашому партнерству, ми можемо запропонувати ексклюзивну можливість - знижку 250 грн на повну оренду клубу SKY VR для незабутнього дитячого свята!  SKY VR - це не просто клуб віртуальної реальності, це місце, де збуваються всі фантазії. Домашня атмосфера, ідеально підібрані ціни та найсучасніші бездротові шоломи - все це створює неповторний досвід для доросл�

ШАГ логотип

Нові Партнери IT STEP Academy

Раді повідомити, що IT STEP Academy тепер партнери з Всеукраїнською онлайн автошколою!

Тепер студенти ІТ STEP, мають унікальну можливість отримати знижку у 1000 грн на навчання, використовуючи промокод, який буде у наших тг-каналах.  Чому саме Всеукраїнська онлайн автошкола?   Легальність та Торгова Марка: Працюють тільки на законодавчому рівні та мають власну торгову марку, гарантуючи найвищі стандарти.  Унікальна Методика:Курс розроблений професіональним директором з освіти, і це унікальна авторська методика.  Повний Інтерактив:Ви отримаєте повний інтерактив з макетами, відео з дронів, реальні відео та предметні през�

ШАГ логотип

В IT STEP відбувся вебінар "Протидія кіберзлочинності" в межах проєкту "Мрія"

11 жовтня в рамках освітнього процесу з метою протидії інформаційній війні, яку веде російська федерація в межах повномасштабної війни проти України, студенти ХТУ "IT STEP" та  учні 7-11 класів IT STEP School мали змогу в форматі Zoom-конференції зустрітись із співробітником Департаменту кіберполіції та обговорити проєкт "МРІЯ"

11 жовтня в рамках освітнього процесу з метою протидії інформаційній війні, яку веде російська федерація в межах повномасштабної війни проти України, студенти ХТУ "IT STEP" та  учні 7-11 класів IT STEP School мали змогу в форматі Zoom-конференції зустрітись із співробітником Департаменту кіберполіції та обговорити проєкт "МРІЯ", що поєднав кіберполіцію та волонтерів у протидії російським окупантам в медіа-просторі, попередження дезінформації та зменшення впливу антиукраїнської пропаганди на суспільство, а також для покращення медіа-грамотності насе�

ШАГ логотип

Старі ціни на проєкти IT STEP Academy

Старі ціни на проєкти IT STEP Academy лише до 20 жовтня

Встигніть зареєструватись на навчання до нових цін:  Професійна комп’ютерна освіта (15-55 років):     Розробка програмного забезпечення         Комп’ютерна графіка та дизайн     Мережі та кібербезпека Спеціальні курси  для дорослих (15-55 років):  Курс “Інтернет-маркетинг”    Курс програмування на Python    Курс “Тестування ПЗ(QA)”   Курс “3D-дизайн інтер’єру”   Курс “Розробка ПЗ на Java”   Курс з Front-end розробки Онлайн-інтенсив з SMM та таргетингу       Мала Комп’ютерна Академія    IT START   Спеціальні дитяч

ШАГ логотип

IT STEP School

Ліцензована загальноосвітня школа з поглибленним вивченням IT та іноземних мов для учнів 1-11 класів. Тисніть, щоб дізнатися детальніше!

Детальніше

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності