Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

«Тайм-менеджмент: методи планування» вебінар від Kharkiv IT Cluster спеціально для студентів ХТУ «ІТ STEP».

ХТУ «IT STEP»

08.03.2023

245 переглядів

Kharkiv IT Cluster 7 березня 2023 року організували для студентів ХТУ  “IT STEP” вебінар з тайм-менеджменту. Лекцію «Тайм-менеджмент: методи планування» прочитала Юлія Тичинська, Project manager компанії ErgoServ.

 

Вчора ХТУ «ІТ STEP» разом з  Kharkiv IT Cluster організували спільний вебінар з тайм-менеджменту для студентів ІТ-університету. Тема вебінару «Тайм-менеджмент: методи планування», лекцію прочитала Юлія Тичинська - менеджер проєктів в компанії ErgoServ.

 

Під час вебінару Юлія поділилася зі студентами Харківського університету “ІТ STEP” важливими техніками тайм-менеджменту, які можуть допомогти учасникам ефективно та впевнено управляти часом в діяльності ІТ-компаній. Першим прийомом, який вона згадала, був «План. Відкинь зайве. Плануй знову», який підкреслює важливість планування наперед, усунення непотрібних завдань і перегляду планів за потреби.

Вона також звернула увагу присутніх на доцільність використання матриці Ейзенхауера для визначення пріоритетів при виконанні завдань ІТ-спеціалістами з врахуванням важливості та терміновості кожної окремої задачі. Навела приклади з власного досвіду.. Далі спікер розповіла про «слонячі» та «жаб’ячі» завдання, тобто завдання або великі та важливі, або дуже малі та неприємні відповідно.

 

Також розглядався метод «Помодоро» — техніка тайм-менеджменту, яка передбачає розбивку роботи на 25-хвилинні інтервали з подальшими короткими перервами. Насамкінець Тичинська розповіла студентам приватного університету у Харкові “ІТ STEP” про інструмент Trello, який є популярним інструментом управління проєктами, яким користуються багато ІТ-компаній по всьому світу. Доречі trello активно використовується нашими викладачами в освітньому процесі, що дозволило студентам  вільно спілкуватися з представницею ІТ сфери однією мовою.

 

Вебінар став чудовою нагодою для студентів ХТУ «ІТ STEP» дізнатися більше про техніки та інструменти управління часом від досвідченого менеджера проєктів. Вони змогли отримати цінну інформацію про те, як ефективно керувати своїм часом, що є важливою навичкою для кожного, хто прагне опанувати ІТ-спеціальність у Харкові. 

 

Цікавим моментом, на який Тичинська звернула увагу під час вебінару, стало те, що студенти Харківського ЗВО «ІТ STEP», краще розуміють робочі процеси за методологією Kanban, ніж більш досвідчені фахівці. Це підкреслює актуальність та високий рівень освіти, що здобувачі отримують в стінах нашого університету. 

 

На завершення спільний вебінар, організований Kharkiv IT Cluster та ХТУ «ІТ STEP», став цінною нагодою для розвитку знань та вмінь студентів, зацікавлених у кар'єрі в IT. Ознайомившись із різними техніками та інструментами управління часом, вони будуть краще підготовлені для ефективного управління своїм часом і будуть більш продуктивними у своїй майбутній кар’єрі.

Дякуємо Юлії Тичинській за проведену цікаву лекцію та Kharkiv IT Cluster за сприяння в професійному розвитку студентів ІТ-університету в Харкові  «ІТ STEP»Автор:

ХТУ «IT STEP»

Редакція ХТУ «IT STEP»

Клуб віртуальної реальності SKY VR - нові партнери IT STEP Academy

 Раді повідомити, що ми стали партнерами з SKY VR - клубом віртуальної реальності!

 Раді повідомити, що ми стали партнерами з SKY VR  - клубом віртуальної реальності!  Тепер для наших студентів акційна знижка 20% на вражаючі пригоди у віртуальному світі. І це ще не все!  Завдяки нашому партнерству, ми можемо запропонувати ексклюзивну можливість - знижку 250 грн на повну оренду клубу SKY VR для незабутнього дитячого свята!  SKY VR - це не просто клуб віртуальної реальності, це місце, де збуваються всі фантазії. Домашня атмосфера, ідеально підібрані ціни та найсучасніші бездротові шоломи - все це створює неповторний досвід для доросл�

ШАГ логотип

Нові Партнери IT STEP Academy

Раді повідомити, що IT STEP Academy тепер партнери з Всеукраїнською онлайн автошколою!

Тепер студенти ІТ STEP, мають унікальну можливість отримати знижку у 1000 грн на навчання, використовуючи промокод, який буде у наших тг-каналах.  Чому саме Всеукраїнська онлайн автошкола?   Легальність та Торгова Марка: Працюють тільки на законодавчому рівні та мають власну торгову марку, гарантуючи найвищі стандарти.  Унікальна Методика:Курс розроблений професіональним директором з освіти, і це унікальна авторська методика.  Повний Інтерактив:Ви отримаєте повний інтерактив з макетами, відео з дронів, реальні відео та предметні през�

ШАГ логотип

В IT STEP відбувся вебінар "Протидія кіберзлочинності" в межах проєкту "Мрія"

11 жовтня в рамках освітнього процесу з метою протидії інформаційній війні, яку веде російська федерація в межах повномасштабної війни проти України, студенти ХТУ "IT STEP" та  учні 7-11 класів IT STEP School мали змогу в форматі Zoom-конференції зустрітись із співробітником Департаменту кіберполіції та обговорити проєкт "МРІЯ"

11 жовтня в рамках освітнього процесу з метою протидії інформаційній війні, яку веде російська федерація в межах повномасштабної війни проти України, студенти ХТУ "IT STEP" та  учні 7-11 класів IT STEP School мали змогу в форматі Zoom-конференції зустрітись із співробітником Департаменту кіберполіції та обговорити проєкт "МРІЯ", що поєднав кіберполіцію та волонтерів у протидії російським окупантам в медіа-просторі, попередження дезінформації та зменшення впливу антиукраїнської пропаганди на суспільство, а також для покращення медіа-грамотності насе�

ШАГ логотип

Старі ціни на проєкти IT STEP Academy

Старі ціни на проєкти IT STEP Academy лише до 20 жовтня

Встигніть зареєструватись на навчання до нових цін:  Професійна комп’ютерна освіта (15-55 років):     Розробка програмного забезпечення         Комп’ютерна графіка та дизайн     Мережі та кібербезпека Спеціальні курси  для дорослих (15-55 років):  Курс “Інтернет-маркетинг”    Курс програмування на Python    Курс “Тестування ПЗ(QA)”   Курс “3D-дизайн інтер’єру”   Курс “Розробка ПЗ на Java”   Курс з Front-end розробки Онлайн-інтенсив з SMM та таргетингу       Мала Комп’ютерна Академія    IT START   Спеціальні дитяч

ШАГ логотип

IT STEP School

Ліцензована загальноосвітня школа з поглибленним вивченням IT та іноземних мов для учнів 1-11 класів. Тисніть, щоб дізнатися детальніше!

Детальніше

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності