Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

«Тайм-менеджмент: методи планування» вебінар від Kharkiv IT Cluster спеціально для студентів ХТУ «ІТ STEP».

ХТУ «IT STEP»

08.03.2023

31 перегляд

Kharkiv IT Cluster 7 березня 2023 року організували для студентів ХТУ  “IT STEP” вебінар з тайм-менеджменту. Лекцію «Тайм-менеджмент: методи планування» прочитала Юлія Тичинська, Project manager компанії ErgoServ.

 

Вчора ХТУ «ІТ STEP» разом з  Kharkiv IT Cluster організували спільний вебінар з тайм-менеджменту для студентів ІТ-університету. Тема вебінару «Тайм-менеджмент: методи планування», лекцію прочитала Юлія Тичинська - менеджер проєктів в компанії ErgoServ.

 

Під час вебінару Юлія поділилася зі студентами Харківського університету “ІТ STEP” важливими техніками тайм-менеджменту, які можуть допомогти учасникам ефективно та впевнено управляти часом в діяльності ІТ-компаній. Першим прийомом, який вона згадала, був «План. Відкинь зайве. Плануй знову», який підкреслює важливість планування наперед, усунення непотрібних завдань і перегляду планів за потреби.

Вона також звернула увагу присутніх на доцільність використання матриці Ейзенхауера для визначення пріоритетів при виконанні завдань ІТ-спеціалістами з врахуванням важливості та терміновості кожної окремої задачі. Навела приклади з власного досвіду.. Далі спікер розповіла про «слонячі» та «жаб’ячі» завдання, тобто завдання або великі та важливі, або дуже малі та неприємні відповідно.

 

Також розглядався метод «Помодоро» — техніка тайм-менеджменту, яка передбачає розбивку роботи на 25-хвилинні інтервали з подальшими короткими перервами. Насамкінець Тичинська розповіла студентам приватного університету у Харкові “ІТ STEP” про інструмент Trello, який є популярним інструментом управління проєктами, яким користуються багато ІТ-компаній по всьому світу. Доречі trello активно використовується нашими викладачами в освітньому процесі, що дозволило студентам  вільно спілкуватися з представницею ІТ сфери однією мовою.

 

Вебінар став чудовою нагодою для студентів ХТУ «ІТ STEP» дізнатися більше про техніки та інструменти управління часом від досвідченого менеджера проєктів. Вони змогли отримати цінну інформацію про те, як ефективно керувати своїм часом, що є важливою навичкою для кожного, хто прагне опанувати ІТ-спеціальність у Харкові. 

 

Цікавим моментом, на який Тичинська звернула увагу під час вебінару, стало те, що студенти Харківського ЗВО «ІТ STEP», краще розуміють робочі процеси за методологією Kanban, ніж більш досвідчені фахівці. Це підкреслює актуальність та високий рівень освіти, що здобувачі отримують в стінах нашого університету. 

 

На завершення спільний вебінар, організований Kharkiv IT Cluster та ХТУ «ІТ STEP», став цінною нагодою для розвитку знань та вмінь студентів, зацікавлених у кар'єрі в IT. Ознайомившись із різними техніками та інструментами управління часом, вони будуть краще підготовлені для ефективного управління своїм часом і будуть більш продуктивними у своїй майбутній кар’єрі.

Дякуємо Юлії Тичинській за проведену цікаву лекцію та Kharkiv IT Cluster за сприяння в професійному розвитку студентів ІТ-університету в Харкові  «ІТ STEP»Автор:

ХТУ «IT STEP»

Редакція ХТУ «IT STEP»

Вебінар «Як знайти першу роботу в ІТ» від Baza.IT

22 березня Baza.IT провела для студентів ХТУ “IT STEP” вебінар на тему «Як знайти першу роботу в ІТ».    Вчора наші партнери Baza.IT провели для студентів Харківського ІТ-університету “IT STEP” вебінар на тему «Як знайти першу роботу в ІТ». Досвідчений спікер,Вікторія Наливайко,CEO&Co-Founder BazaIT.com, Founder of reteam, Co-Founder of CareerPartner надала рекомендації та поділилася досвідом щодо можливих стратегій пошуку роботу як початківцям, так і студентам з досвідом.    Вебінар розпочався з питання, яке хвилює багатьох початківців в ІТ: «Чи готові компанії зараз наймати м

ШАГ логотип

Що таке CSS і для чого потрібен веб-розробнику

Написати HTML-розмітку документа — це лише невеличка частина щоденних завдань веб-розробника в конкретному проекті. Якщо ви знаєте, що таке HTML, які теги використовуються в розмітці і як правильно писати документ — переходьте до наступного етапу.

Написати HTML-розмітку документа — це лише невеличка частина щоденних завдань веб-розробника в конкретному проекті. Якщо ви знаєте, що таке HTML, які теги використовуються в розмітці і як правильно писати документ — переходьте до наступного етапу.  В статті розповімо, що таке CSS з нуля: як влаштований його код і як прописати стилі в дусі гуру-розробника, а не новачка після безкоштовних інтенсивів. Що таке CSS Кожен HTML-документ має базові параметри для тегів. Наприклад, розташування параграфів для тега [p], точки для ненумерованих списків і ліні

ШАГ логотип

Грант для студентів Харківського технологічного університету «IT STEP» (соціальна програма Scholarship)

Шановні студенти Харківського технологічного університету «IT STEP», ми раді повідомити вам про соціальну програму Scholarship, яка допоможе молодим українцям отримати безкоштовне навчання українських ВНЗ.

Шановні студенти Харківського технологічного університету «IT STEP», ми раді повідомити вам про соціальну програму Scholarship, яка допоможе молодим українцям отримати безкоштовне навчання українських ВНЗ.   В цей складний час для України, коли ми всі зіткнулися з викликами військового стану, ми повинні об'єднатися і зробити все можливе для побудови гідного майбутнього нашої держави. Scholarship вважає, що надання можливості молодим українцям отримати безкоштовне навчання є одним зі способів підтримки нашої молоді та розвитку нашої країни.   Sch

ШАГ логотип

Освіта для дорослих

Як знайти мотивацію вчитися, якщо вона пропала при навчанні

Часто люди загоряються ідеями: навчитися програмувати, взяти клієнта на фрілансі або перейти з офісу на віддалену роботу. Це чудове і виправдане бажання: хочеться побільше грошей, визнання і самоповаги.

Часто люди загоряються ідеями: навчитися програмувати, взяти клієнта на фрілансі або перейти з офісу на віддалену роботу. Це чудове і виправдане бажання: хочеться побільше грошей, визнання і самоповаги.  Але на кожному етапі потрібно докладати зусиль: написати список завдань, пройти курс або самому шукати клієнтів. Це тернистий шлях. Згодом розумієш, що завдання дається не так просто. Стає менш цікаво. А ще курс не потягнути, часу немає. А де шукати першого клієнта? У цей час мотивація на навчання або роботу вирішила пограти в хованки. Н

ШАГ логотип

IT STEP SCHOOL

Встигніть забронювати місце для своєї дитини на новий навчальний рік у школі майбутнього - IT STEP School для 1-11 класів.

Детальніше