Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

«Тайм-менеджмент: методи планування» вебінар від Kharkiv IT Cluster спеціально для студентів ХТУ «ІТ STEP».

ХТУ «IT STEP»

08.03.2023

137 переглядів

Kharkiv IT Cluster 7 березня 2023 року організували для студентів ХТУ  “IT STEP” вебінар з тайм-менеджменту. Лекцію «Тайм-менеджмент: методи планування» прочитала Юлія Тичинська, Project manager компанії ErgoServ.

 

Вчора ХТУ «ІТ STEP» разом з  Kharkiv IT Cluster організували спільний вебінар з тайм-менеджменту для студентів ІТ-університету. Тема вебінару «Тайм-менеджмент: методи планування», лекцію прочитала Юлія Тичинська - менеджер проєктів в компанії ErgoServ.

 

Під час вебінару Юлія поділилася зі студентами Харківського університету “ІТ STEP” важливими техніками тайм-менеджменту, які можуть допомогти учасникам ефективно та впевнено управляти часом в діяльності ІТ-компаній. Першим прийомом, який вона згадала, був «План. Відкинь зайве. Плануй знову», який підкреслює важливість планування наперед, усунення непотрібних завдань і перегляду планів за потреби.

Вона також звернула увагу присутніх на доцільність використання матриці Ейзенхауера для визначення пріоритетів при виконанні завдань ІТ-спеціалістами з врахуванням важливості та терміновості кожної окремої задачі. Навела приклади з власного досвіду.. Далі спікер розповіла про «слонячі» та «жаб’ячі» завдання, тобто завдання або великі та важливі, або дуже малі та неприємні відповідно.

 

Також розглядався метод «Помодоро» — техніка тайм-менеджменту, яка передбачає розбивку роботи на 25-хвилинні інтервали з подальшими короткими перервами. Насамкінець Тичинська розповіла студентам приватного університету у Харкові “ІТ STEP” про інструмент Trello, який є популярним інструментом управління проєктами, яким користуються багато ІТ-компаній по всьому світу. Доречі trello активно використовується нашими викладачами в освітньому процесі, що дозволило студентам  вільно спілкуватися з представницею ІТ сфери однією мовою.

 

Вебінар став чудовою нагодою для студентів ХТУ «ІТ STEP» дізнатися більше про техніки та інструменти управління часом від досвідченого менеджера проєктів. Вони змогли отримати цінну інформацію про те, як ефективно керувати своїм часом, що є важливою навичкою для кожного, хто прагне опанувати ІТ-спеціальність у Харкові. 

 

Цікавим моментом, на який Тичинська звернула увагу під час вебінару, стало те, що студенти Харківського ЗВО «ІТ STEP», краще розуміють робочі процеси за методологією Kanban, ніж більш досвідчені фахівці. Це підкреслює актуальність та високий рівень освіти, що здобувачі отримують в стінах нашого університету. 

 

На завершення спільний вебінар, організований Kharkiv IT Cluster та ХТУ «ІТ STEP», став цінною нагодою для розвитку знань та вмінь студентів, зацікавлених у кар'єрі в IT. Ознайомившись із різними техніками та інструментами управління часом, вони будуть краще підготовлені для ефективного управління своїм часом і будуть більш продуктивними у своїй майбутній кар’єрі.

Дякуємо Юлії Тичинській за проведену цікаву лекцію та Kharkiv IT Cluster за сприяння в професійному розвитку студентів ІТ-університету в Харкові  «ІТ STEP»Автор:

ХТУ «IT STEP»

Редакція ХТУ «IT STEP»

Новини

Стажування студентів в Естонії: Перший крок до світового навчання

Інтервʼю зі студентами, які розпочали своє стажування в Естонському університеті

Спільне навчання зі студентами із різних країн завжди надає особливого смаку навчальному процесу. І це не просто навчання, це неймовірний досвід поглибленого вивчення та культурного обміну. Ми поговорили зі студентами, які розпочали своє стажування в Естонії і вони поділилися своїми першими враженнями.   Марія, студентка 3 курсу за спеціалізацію “Комп'ютерна графіка та дизайн”: Дуже дивно було нарешті зайти в аудиторію. І куди приємніше, насправді, ніж онлайн + у нас тут багато групових проєктів, що робить очне навчання більш о�

ШАГ логотип

Дизайн

3D візуалізатор - професія майбутнього

Сучасний світ став візуальним, а тривимірна візуалізація – невід'ємною частиною нашої епохи. Пам'ятаєте останній раз, коли ви бачили реалістичне зображення будівлі, інтер'єру або продукту до його створення? Це була 3D візуалізація, і вона грає велику роль у нашому житті. 3D візуалізатор – це той, хто створює цю магію.

Сучасний світ став візуальним, а тривимірна візуалізація – невід'ємною частиною нашої епохи. Пам'ятаєте останній раз, коли ви бачили реалістичне зображення будівлі, інтер'єру або продукту до його створення? Це була 3D візуалізація, і вона грає велику роль у нашому житті. 3D візуалізатор – це той, хто створює цю магію.   Мистецтво 3D візуалізації проникає у багато сфер нашого життя. Від архітектури і дизайну інтер'єру до реклами та промислового проектування – скрізь можна знайти сліди роботи 3D візуалізаторів. Ми розглянемо, які завда

ШАГ логотип

Змагайся та Вигравай: VinCheck.Me оголошує конкурс для студентів 

Підтримка освіти та розвитку: VinCheck.Me пропонує можливість студентам виграти значну грошову суму

Підтримка освіти та розвитку: VinCheck.Me пропонує можливість студентам виграти значну грошову суму Студенти ХТУ “IT STEP” у нас для вас неймовірні новини!!!   Команда VinCheck.Me з радістю оголошує про початок конкурсу, спрямованого на підтримку студентів. Їх мета полягає в наданні можливості студентам реалізувати свій творчий потенціал та отримати за це гідну винагороду. Зі спеціальним призовим фондом у розмірі 20 000 грн, цей конкурс надає унікальну можливість студентам продемонструвати свої здібності та зарядити своє навчання додатковою мотива�

ШАГ логотип

Soft-skills

Як знайти роботу junior спеціалісту без досвіду роботи

Пошук роботи для фахівців у сфері інформаційних технологій завжди залишається актуальним питанням. Безліч новачків, які мають певні знання та навички в IT, стикаються із завданням: як розпочати кар'єру, не маючи досвіду роботи. Ринок IT надає безліч можливостей для джунів, які прагнуть застосувати знання на практиці.

Пошук роботи для фахівців у сфері інформаційних технологій завжди залишається актуальним питанням. Безліч новачків, які мають певні знання та навички в IT, стикаються із завданням: як розпочати кар'єру, не маючи досвіду роботи. Ринок IT надає безліч можливостей для джунів, які прагнуть застосувати знання на практиці.   Однак, незважаючи на потребу компаній у нових спеціалістах, пошук роботи для junior'ів без досвіду може стати певним викликом при конкуренції з досвідченішими кандидатами. Також, не завжди просто зрозуміти, які компетенції

ШАГ логотип

IT STEP School

Ліцензована загальноосвітня школа з поглибленним вивченням IT та іноземних мов для учнів 1-11 класів. Тисніть, щоб дізнатися детальніше!

Детальніше