Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

«Поточний стан ІТ-індустрії та можливості для початківців із Sigma Software»

ХТУ "IT STEP"

13.03.2023

107 переглядів

8 березня  міжнародна ІТ консалтингова компанія Sigma Software провела вебінар для студентів ХТУ «ІТ STEP»". Вебінар під назвою «Поточний стан ІТ-індустрії та можливості для початківців із Sigma Software» мав на меті поінформувати студентів нашого ЗВО у Харкові про поточний стан ІТ-галузі та можливості, доступні для новачків у галузі.

 

Спікером заходу виступила тренінг-менеджер Sigma Software University Анастасія Функендорф. Під час сесії вона представила студентам ІТ-університету в Харкові Sigma Software University, міжнародну ІТ-консалтингову компанію, яка входить до трійки найкращих роботодавців України. Вона також обговорила поточний стан ІТ-індустрії в Україні під час війни та різноманітні можливості для початківців та професійного розвитку в Sigma Software.

 

Студенти ЗВО ХТУ «ІТ STEP» , які відвідали вебінар, отримали цінну інформацію про поточний стан ІТ-галузі та її можливості для новачків. Вони дізналися про Sigma Software University, його роботу та місце в галузі. Анастасія Функендорф також підкреслила траєкторію розвитку компанії та потенційні можливості, які вона може запропонувати.

Крім того, вона наголосила про важливість постійного професійного розвитку, що є життєво важливим аспектом роботи в ІТ-індустрії. Анастасія розповіла студентам ІТ-університету про різноманітні можливості професійного розвитку в Sigma Software University та про те, як компанія підтримує розвиток своїх співробітників.

 

За результатами зустрічі студенти приватного університету ХТУ «ІТ STEP» запрошені пройти тестування за напрямком .NET та на внутрішню програму навчання в компанії з можливістю потрапити на стажування. Це гарна можливість для  застосування набутих в університеті знань в реальних умовах та отримання практичного досвіду.

Тож вебінар, організований Sigma Software University, став чудовою можливістю для студентів Харківського університету «ІТ STEP» отримати уявлення про поточний стан ІТ-індустрії та кар'єрні перспективи для новачків. Вони дізналися, про особливості працевлаштування в Sigma Software та доступний розвиток в системі Sigma Software University. А проходження тестування та стажування в компанії це ще один крок на зустріч омріяного майбутнього в ІТ сфері!Автор:

ХТУ "IT STEP"

Редація ХТУ "IT STEP"

Новини

Стажування студентів в Естонії: Перший крок до світового навчання

Інтервʼю зі студентами, які розпочали своє стажування в Естонському університеті

Спільне навчання зі студентами із різних країн завжди надає особливого смаку навчальному процесу. І це не просто навчання, це неймовірний досвід поглибленого вивчення та культурного обміну. Ми поговорили зі студентами, які розпочали своє стажування в Естонії і вони поділилися своїми першими враженнями.   Марія, студентка 3 курсу за спеціалізацію “Комп'ютерна графіка та дизайн”: Дуже дивно було нарешті зайти в аудиторію. І куди приємніше, насправді, ніж онлайн + у нас тут багато групових проєктів, що робить очне навчання більш о�

ШАГ логотип

Дизайн

3D візуалізатор - професія майбутнього

Сучасний світ став візуальним, а тривимірна візуалізація – невід'ємною частиною нашої епохи. Пам'ятаєте останній раз, коли ви бачили реалістичне зображення будівлі, інтер'єру або продукту до його створення? Це була 3D візуалізація, і вона грає велику роль у нашому житті. 3D візуалізатор – це той, хто створює цю магію.

Сучасний світ став візуальним, а тривимірна візуалізація – невід'ємною частиною нашої епохи. Пам'ятаєте останній раз, коли ви бачили реалістичне зображення будівлі, інтер'єру або продукту до його створення? Це була 3D візуалізація, і вона грає велику роль у нашому житті. 3D візуалізатор – це той, хто створює цю магію.   Мистецтво 3D візуалізації проникає у багато сфер нашого життя. Від архітектури і дизайну інтер'єру до реклами та промислового проектування – скрізь можна знайти сліди роботи 3D візуалізаторів. Ми розглянемо, які завда

ШАГ логотип

Змагайся та Вигравай: VinCheck.Me оголошує конкурс для студентів 

Підтримка освіти та розвитку: VinCheck.Me пропонує можливість студентам виграти значну грошову суму

Підтримка освіти та розвитку: VinCheck.Me пропонує можливість студентам виграти значну грошову суму Студенти ХТУ “IT STEP” у нас для вас неймовірні новини!!!   Команда VinCheck.Me з радістю оголошує про початок конкурсу, спрямованого на підтримку студентів. Їх мета полягає в наданні можливості студентам реалізувати свій творчий потенціал та отримати за це гідну винагороду. Зі спеціальним призовим фондом у розмірі 20 000 грн, цей конкурс надає унікальну можливість студентам продемонструвати свої здібності та зарядити своє навчання додатковою мотива�

ШАГ логотип

Soft-skills

Як знайти роботу junior спеціалісту без досвіду роботи

Пошук роботи для фахівців у сфері інформаційних технологій завжди залишається актуальним питанням. Безліч новачків, які мають певні знання та навички в IT, стикаються із завданням: як розпочати кар'єру, не маючи досвіду роботи. Ринок IT надає безліч можливостей для джунів, які прагнуть застосувати знання на практиці.

Пошук роботи для фахівців у сфері інформаційних технологій завжди залишається актуальним питанням. Безліч новачків, які мають певні знання та навички в IT, стикаються із завданням: як розпочати кар'єру, не маючи досвіду роботи. Ринок IT надає безліч можливостей для джунів, які прагнуть застосувати знання на практиці.   Однак, незважаючи на потребу компаній у нових спеціалістах, пошук роботи для junior'ів без досвіду може стати певним викликом при конкуренції з досвідченішими кандидатами. Також, не завжди просто зрозуміти, які компетенції

ШАГ логотип

IT STEP School

Ліцензована загальноосвітня школа з поглибленним вивченням IT та іноземних мов для учнів 1-11 класів. Тисніть, щоб дізнатися детальніше!

Детальніше