Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

«Поточний стан ІТ-індустрії та можливості для початківців із Sigma Software»

ХТУ "IT STEP"

13.03.2023

244 перегляда

8 березня  міжнародна ІТ консалтингова компанія Sigma Software провела вебінар для студентів ХТУ «ІТ STEP»". Вебінар під назвою «Поточний стан ІТ-індустрії та можливості для початківців із Sigma Software» мав на меті поінформувати студентів нашого ЗВО у Харкові про поточний стан ІТ-галузі та можливості, доступні для новачків у галузі.

 

Спікером заходу виступила тренінг-менеджер Sigma Software University Анастасія Функендорф. Під час сесії вона представила студентам ІТ-університету в Харкові Sigma Software University, міжнародну ІТ-консалтингову компанію, яка входить до трійки найкращих роботодавців України. Вона також обговорила поточний стан ІТ-індустрії в Україні під час війни та різноманітні можливості для початківців та професійного розвитку в Sigma Software.

 

Студенти ЗВО ХТУ «ІТ STEP» , які відвідали вебінар, отримали цінну інформацію про поточний стан ІТ-галузі та її можливості для новачків. Вони дізналися про Sigma Software University, його роботу та місце в галузі. Анастасія Функендорф також підкреслила траєкторію розвитку компанії та потенційні можливості, які вона може запропонувати.

Крім того, вона наголосила про важливість постійного професійного розвитку, що є життєво важливим аспектом роботи в ІТ-індустрії. Анастасія розповіла студентам ІТ-університету про різноманітні можливості професійного розвитку в Sigma Software University та про те, як компанія підтримує розвиток своїх співробітників.

 

За результатами зустрічі студенти приватного університету ХТУ «ІТ STEP» запрошені пройти тестування за напрямком .NET та на внутрішню програму навчання в компанії з можливістю потрапити на стажування. Це гарна можливість для  застосування набутих в університеті знань в реальних умовах та отримання практичного досвіду.

Тож вебінар, організований Sigma Software University, став чудовою можливістю для студентів Харківського університету «ІТ STEP» отримати уявлення про поточний стан ІТ-індустрії та кар'єрні перспективи для новачків. Вони дізналися, про особливості працевлаштування в Sigma Software та доступний розвиток в системі Sigma Software University. А проходження тестування та стажування в компанії це ще один крок на зустріч омріяного майбутнього в ІТ сфері!Автор:

ХТУ "IT STEP"

Редація ХТУ "IT STEP"

Клуб віртуальної реальності SKY VR - нові партнери IT STEP Academy

 Раді повідомити, що ми стали партнерами з SKY VR - клубом віртуальної реальності!

 Раді повідомити, що ми стали партнерами з SKY VR  - клубом віртуальної реальності!  Тепер для наших студентів акційна знижка 20% на вражаючі пригоди у віртуальному світі. І це ще не все!  Завдяки нашому партнерству, ми можемо запропонувати ексклюзивну можливість - знижку 250 грн на повну оренду клубу SKY VR для незабутнього дитячого свята!  SKY VR - це не просто клуб віртуальної реальності, це місце, де збуваються всі фантазії. Домашня атмосфера, ідеально підібрані ціни та найсучасніші бездротові шоломи - все це створює неповторний досвід для доросл�

ШАГ логотип

Нові Партнери IT STEP Academy

Раді повідомити, що IT STEP Academy тепер партнери з Всеукраїнською онлайн автошколою!

Тепер студенти ІТ STEP, мають унікальну можливість отримати знижку у 1000 грн на навчання, використовуючи промокод, який буде у наших тг-каналах.  Чому саме Всеукраїнська онлайн автошкола?   Легальність та Торгова Марка: Працюють тільки на законодавчому рівні та мають власну торгову марку, гарантуючи найвищі стандарти.  Унікальна Методика:Курс розроблений професіональним директором з освіти, і це унікальна авторська методика.  Повний Інтерактив:Ви отримаєте повний інтерактив з макетами, відео з дронів, реальні відео та предметні през�

ШАГ логотип

В IT STEP відбувся вебінар "Протидія кіберзлочинності" в межах проєкту "Мрія"

11 жовтня в рамках освітнього процесу з метою протидії інформаційній війні, яку веде російська федерація в межах повномасштабної війни проти України, студенти ХТУ "IT STEP" та  учні 7-11 класів IT STEP School мали змогу в форматі Zoom-конференції зустрітись із співробітником Департаменту кіберполіції та обговорити проєкт "МРІЯ"

11 жовтня в рамках освітнього процесу з метою протидії інформаційній війні, яку веде російська федерація в межах повномасштабної війни проти України, студенти ХТУ "IT STEP" та  учні 7-11 класів IT STEP School мали змогу в форматі Zoom-конференції зустрітись із співробітником Департаменту кіберполіції та обговорити проєкт "МРІЯ", що поєднав кіберполіцію та волонтерів у протидії російським окупантам в медіа-просторі, попередження дезінформації та зменшення впливу антиукраїнської пропаганди на суспільство, а також для покращення медіа-грамотності насе�

ШАГ логотип

Старі ціни на проєкти IT STEP Academy

Старі ціни на проєкти IT STEP Academy лише до 20 жовтня

Встигніть зареєструватись на навчання до нових цін:  Професійна комп’ютерна освіта (15-55 років):     Розробка програмного забезпечення         Комп’ютерна графіка та дизайн     Мережі та кібербезпека Спеціальні курси  для дорослих (15-55 років):  Курс “Інтернет-маркетинг”    Курс програмування на Python    Курс “Тестування ПЗ(QA)”   Курс “3D-дизайн інтер’єру”   Курс “Розробка ПЗ на Java”   Курс з Front-end розробки Онлайн-інтенсив з SMM та таргетингу       Мала Комп’ютерна Академія    IT START   Спеціальні дитяч

ШАГ логотип

IT STEP School

Ліцензована загальноосвітня школа з поглибленним вивченням IT та іноземних мов для учнів 1-11 класів. Тисніть, щоб дізнатися детальніше!

Детальніше

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності