Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

«Поточний стан ІТ-індустрії та можливості для початківців із Sigma Software»

ХТУ "IT STEP"

13.03.2023

25 переглядів

8 березня  міжнародна ІТ консалтингова компанія Sigma Software провела вебінар для студентів ХТУ «ІТ STEP»". Вебінар під назвою «Поточний стан ІТ-індустрії та можливості для початківців із Sigma Software» мав на меті поінформувати студентів нашого ЗВО у Харкові про поточний стан ІТ-галузі та можливості, доступні для новачків у галузі.

 

Спікером заходу виступила тренінг-менеджер Sigma Software University Анастасія Функендорф. Під час сесії вона представила студентам ІТ-університету в Харкові Sigma Software University, міжнародну ІТ-консалтингову компанію, яка входить до трійки найкращих роботодавців України. Вона також обговорила поточний стан ІТ-індустрії в Україні під час війни та різноманітні можливості для початківців та професійного розвитку в Sigma Software.

 

Студенти ЗВО ХТУ «ІТ STEP» , які відвідали вебінар, отримали цінну інформацію про поточний стан ІТ-галузі та її можливості для новачків. Вони дізналися про Sigma Software University, його роботу та місце в галузі. Анастасія Функендорф також підкреслила траєкторію розвитку компанії та потенційні можливості, які вона може запропонувати.

Крім того, вона наголосила про важливість постійного професійного розвитку, що є життєво важливим аспектом роботи в ІТ-індустрії. Анастасія розповіла студентам ІТ-університету про різноманітні можливості професійного розвитку в Sigma Software University та про те, як компанія підтримує розвиток своїх співробітників.

 

За результатами зустрічі студенти приватного університету ХТУ «ІТ STEP» запрошені пройти тестування за напрямком .NET та на внутрішню програму навчання в компанії з можливістю потрапити на стажування. Це гарна можливість для  застосування набутих в університеті знань в реальних умовах та отримання практичного досвіду.

Тож вебінар, організований Sigma Software University, став чудовою можливістю для студентів Харківського університету «ІТ STEP» отримати уявлення про поточний стан ІТ-індустрії та кар'єрні перспективи для новачків. Вони дізналися, про особливості працевлаштування в Sigma Software та доступний розвиток в системі Sigma Software University. А проходження тестування та стажування в компанії це ще один крок на зустріч омріяного майбутнього в ІТ сфері!Автор:

ХТУ "IT STEP"

Редація ХТУ "IT STEP"

Вебінар «Як знайти першу роботу в ІТ» від Baza.IT

22 березня Baza.IT провела для студентів ХТУ “IT STEP” вебінар на тему «Як знайти першу роботу в ІТ».    Вчора наші партнери Baza.IT провели для студентів Харківського ІТ-університету “IT STEP” вебінар на тему «Як знайти першу роботу в ІТ». Досвідчений спікер,Вікторія Наливайко,CEO&Co-Founder BazaIT.com, Founder of reteam, Co-Founder of CareerPartner надала рекомендації та поділилася досвідом щодо можливих стратегій пошуку роботу як початківцям, так і студентам з досвідом.    Вебінар розпочався з питання, яке хвилює багатьох початківців в ІТ: «Чи готові компанії зараз наймати м

ШАГ логотип

Що таке CSS і для чого потрібен веб-розробнику

Написати HTML-розмітку документа — це лише невеличка частина щоденних завдань веб-розробника в конкретному проекті. Якщо ви знаєте, що таке HTML, які теги використовуються в розмітці і як правильно писати документ — переходьте до наступного етапу.

Написати HTML-розмітку документа — це лише невеличка частина щоденних завдань веб-розробника в конкретному проекті. Якщо ви знаєте, що таке HTML, які теги використовуються в розмітці і як правильно писати документ — переходьте до наступного етапу.  В статті розповімо, що таке CSS з нуля: як влаштований його код і як прописати стилі в дусі гуру-розробника, а не новачка після безкоштовних інтенсивів. Що таке CSS Кожен HTML-документ має базові параметри для тегів. Наприклад, розташування параграфів для тега [p], точки для ненумерованих списків і ліні

ШАГ логотип

Грант для студентів Харківського технологічного університету «IT STEP» (соціальна програма Scholarship)

Шановні студенти Харківського технологічного університету «IT STEP», ми раді повідомити вам про соціальну програму Scholarship, яка допоможе молодим українцям отримати безкоштовне навчання українських ВНЗ.

Шановні студенти Харківського технологічного університету «IT STEP», ми раді повідомити вам про соціальну програму Scholarship, яка допоможе молодим українцям отримати безкоштовне навчання українських ВНЗ.   В цей складний час для України, коли ми всі зіткнулися з викликами військового стану, ми повинні об'єднатися і зробити все можливе для побудови гідного майбутнього нашої держави. Scholarship вважає, що надання можливості молодим українцям отримати безкоштовне навчання є одним зі способів підтримки нашої молоді та розвитку нашої країни.   Sch

ШАГ логотип

Освіта для дорослих

Як знайти мотивацію вчитися, якщо вона пропала при навчанні

Часто люди загоряються ідеями: навчитися програмувати, взяти клієнта на фрілансі або перейти з офісу на віддалену роботу. Це чудове і виправдане бажання: хочеться побільше грошей, визнання і самоповаги.

Часто люди загоряються ідеями: навчитися програмувати, взяти клієнта на фрілансі або перейти з офісу на віддалену роботу. Це чудове і виправдане бажання: хочеться побільше грошей, визнання і самоповаги.  Але на кожному етапі потрібно докладати зусиль: написати список завдань, пройти курс або самому шукати клієнтів. Це тернистий шлях. Згодом розумієш, що завдання дається не так просто. Стає менш цікаво. А ще курс не потягнути, часу немає. А де шукати першого клієнта? У цей час мотивація на навчання або роботу вирішила пограти в хованки. Н

ШАГ логотип

IT STEP SCHOOL

Встигніть забронювати місце для своєї дитини на новий навчальний рік у школі майбутнього - IT STEP School для 1-11 класів.

Детальніше