Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

Виклик прийнято: студенти ХТУ «IT STEP» готуються до майбутнього з BOOT CAMP

ХТУ «IT STEP»

03.05.2023

33 перегляда

Студенти університету ХТУ «IT STEP» отримали можливість розробляти соціально-важливі проєкти під керівництвом провідних IT-компаній у рамках проєкту BOOT CAMP. 

 

Студенти ЗВО ХТУ «IT STEP» отримали круту можливість прокачати свої практичні навички у рамках проекту BOOT CAMP. Проект спрямований на розробку ІТ-продуктів  під керівництвом кураторів від провідних IT-компаній, протягом якого студенти  будуть приймати участь у реалізації соціально-важливих проєктів для майбутнього України.  Під керівництвом досвідчених менторів студенти пройдуть повний цикл розробки проєкту: від постановки технічного завдання до презентації його інвесторам та стейкхолдерам галузі.

 

Кожен мав можливість обрати роль в команді в залежності від своїх вподобань та отриманих навичок в ІТ-університеті. Так, студенти освітньої програми «Інформаційні системи та технології» обрали для себе напрямки для роботи в командах:

  • Frontend (HTML, React, JS, React Native, Angular);
  • Backend (Django, SqI, Rasterio, boto3, Rest API, PHP, Laravel, Node.js, Python);
  • Web Designer (UI/UX);
  • Data Science;
  • DevOps (AWS, Docker);

 

А їх роботу організовують та контролюють студенти освітньої програми «Менеджмент в ІТ» виконуючи ролі: 

  • Business Analysis
  • Project Management;
  • QA 
  • Marketing/PR;
  • Product Management

 

Як зазначають організатори - Kharkiv IT Cluster: «після завершення Boot Camp студенти стануть на крок ближче до своєї мрії – роботи в провідній IT- компанії, а компанії матимуть можливість обрати амбітних та розумних студентів для плідної співпраці у майбутньому”.

Бажаємо успіху всім учасникам!Автор:

ХТУ «IT STEP»

Редакція ХТУ «IT STEP»

“Boot Camp” 

Закінчився навчальний проєкт Boot Camp у студентів університету ХТУ «IT STEP».

Закінчився навчальний проєкт Boot Camp у студентів університету ХТУ «IT STEP».   Закінчився навчальний проєкт Boot Camp у студентів університету ХТУ «IT STEP». Учасники мали унікальну можливість розвивати свої практичні навички під керівництвом провідних IT-компаній. Boot Camp спрямований на розробку інформаційних технологій за участю кураторів зі сторони провідних компаній. Протягом цього проєкту студенти взяли участь у створенні соціально-важливих продуктів, які стануть основою для майбутнього розвитку України. Під керівництвом досвідчених ментор�

ШАГ логотип

Soft-skills

ТОП-10 корисних інструментів для веб-майстрів

Розробка веб-сайтів – складний, багатогранний процес, що вимагає від розробника знань та вміння працювати з різними інструментами. Ефективне використання правильних інструментів може значно спростити та прискорити процес розробки. А також підвищити якість та функціональність створюваного сайту.

Розробка веб-сайтів – складний, багатогранний процес, що вимагає від розробника знань та вміння працювати з різними інструментами. Ефективне використання правильних інструментів може значно спростити та прискорити процес розробки. А також підвищити якість та функціональність створюваного сайту.   Веб-розробка включає безліч завдань, таких як написання коду, створення дизайну, управління базами даних, оптимізація продуктивності та багато іншого. Правильний вибір інструментів веб-розробника заощадить ваш час і ресурси.   Розгляне

ШАГ логотип

Erasmus+ Adventure

Студенти ХТУ “ IT STEP“ у незабутній подорожі навчання та культурного обміну в TTK University of Applied Sciences.

Студенти ХТУ “ IT STEP“ у незабутній подорожі навчання та культурного обміну в TTK University of Applied Sciences.   Студенти Харківського технологічного університету "IT STEP" нещодавно отримали незабутній досвід - стажування в Таллінському університеті TTK University of Applied Sciences за програмою Erasmus+. Це була унікальна подорож, в якій вони розширили свої горизонти, поглибили знання в IT-галузі та отримали нові культурні враження. Поїздка до Талліну дала можливість не тільки здобути нові знання з моделювання та інженерної графіки, а й стала чудовою нагодою познайо

ШАГ логотип

Як вибрати професію в IT сфері

Нині профорієнтація у it сфері може бути непростим завданням. З кожним роком IT індустрія зростає та розвивається, відкриваючи нові можливості та вимоги до фахівців. Але як вибрати професію в it?

Нині профорієнтація у it сфері може бути непростим завданням. З кожним роком IT індустрія зростає та розвивається, відкриваючи нові можливості та вимоги до фахівців. Але як вибрати професію в it?   По-перше, IT індустрія найбільш швидко зростаюча та прибуткова галузь у світі. Вона охоплює безліч різних сфер, таких як програмування, дизайн, маркетинг, керування і т.д. Але не всі професії підходять для кожної людини. Вибираючи правильну професію, ви можете не тільки отримати задоволення від своєї роботи, але й досягти успіху в кар'єрі, а також з�

ШАГ логотип

IT STEP SCHOOL

Встигніть забронювати місце для своєї дитини на новий навчальний рік у школі майбутнього - IT STEP School для 1-11 класів.

Детальніше