Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

ХТУ “ІТ STEP” посів 3 місце в рейтингу ЗВО (ВНЗ)

ХТУ "IT STEP"

Новини

22.02.2023

125 переглядів

 

 “Вступ. ОСВІТА.UA” опублікував новий Щорічний рейтинг ЗВО (ВНЗ) України.

 

ХТУ «IT STEP» святкує нещодавнє досягнення – “Вступ. ОСВІТА.UA” опублікував новий Щорічний рейтинг ЗВО (ВНЗ) України. За цим рейтингом Харківський технологічний університет “IT STEP” посів 3 місце серед ЗВО (ВНЗ) за балами НMT за контракт серед усіх університетів у Харкові та 1 місце серед приватних. Це визначне досягнення для навчального закладу, оскільки воно демонструє наше прагнення до досконалості в освіті та відданість забезпеченню якісного досвіду навчання.

 

Рейтинг  ЗВО (ВНЗ) – це щорічний рейтинг вищих навчальних закладів України, який оцінює університети за кількома критеріями, серед яких: якість освіти, наукові результати та рівень залученості студентів. Бали НMT є ключовим показником, що використовується в рейтингу, який оцінює ефективність університетів у різних сферах, включаючи якість навчання, дослідження та розробки, інтернаціоналізацію та мобільність студентів.

 

ХТУ «IT STEP»  завжди є приоритетним університетом у сфері технологій та IT-освіти в Харкові. Це один із провідних приватних університетів в Харкові, який приділяє значну увагу забезпеченню практичного навчання своїх студентів. 


Нещодавнє досягнення Харківського університету «IT STEP»  у рейтингу ЗВО (ВНЗ) є свідченням прагнення університету до досконалості в освіті та зосередженості на наданні студентам досвіду навчання світового рівня. Університет має команду висококваліфікованих та досвідчених викладачів-практиків, які є експертами у своїх галузях. Ми невпинно працюємо над тим, щоб наші студенти отримували найкращу освіту у сфері інформаційних технологій.Автор:

ХТУ "IT STEP"

Редакція ХТУ "IT STEP"

Новини

Стажування студентів в Естонії: Перший крок до світового навчання

Інтервʼю зі студентами, які розпочали своє стажування в Естонському університеті

Спільне навчання зі студентами із різних країн завжди надає особливого смаку навчальному процесу. І це не просто навчання, це неймовірний досвід поглибленого вивчення та культурного обміну. Ми поговорили зі студентами, які розпочали своє стажування в Естонії і вони поділилися своїми першими враженнями.   Марія, студентка 3 курсу за спеціалізацію “Комп'ютерна графіка та дизайн”: Дуже дивно було нарешті зайти в аудиторію. І куди приємніше, насправді, ніж онлайн + у нас тут багато групових проєктів, що робить очне навчання більш о�

ШАГ логотип

Дизайн

3D візуалізатор - професія майбутнього

Сучасний світ став візуальним, а тривимірна візуалізація – невід'ємною частиною нашої епохи. Пам'ятаєте останній раз, коли ви бачили реалістичне зображення будівлі, інтер'єру або продукту до його створення? Це була 3D візуалізація, і вона грає велику роль у нашому житті. 3D візуалізатор – це той, хто створює цю магію.

Сучасний світ став візуальним, а тривимірна візуалізація – невід'ємною частиною нашої епохи. Пам'ятаєте останній раз, коли ви бачили реалістичне зображення будівлі, інтер'єру або продукту до його створення? Це була 3D візуалізація, і вона грає велику роль у нашому житті. 3D візуалізатор – це той, хто створює цю магію.   Мистецтво 3D візуалізації проникає у багато сфер нашого життя. Від архітектури і дизайну інтер'єру до реклами та промислового проектування – скрізь можна знайти сліди роботи 3D візуалізаторів. Ми розглянемо, які завда

ШАГ логотип

Змагайся та Вигравай: VinCheck.Me оголошує конкурс для студентів 

Підтримка освіти та розвитку: VinCheck.Me пропонує можливість студентам виграти значну грошову суму

Підтримка освіти та розвитку: VinCheck.Me пропонує можливість студентам виграти значну грошову суму Студенти ХТУ “IT STEP” у нас для вас неймовірні новини!!!   Команда VinCheck.Me з радістю оголошує про початок конкурсу, спрямованого на підтримку студентів. Їх мета полягає в наданні можливості студентам реалізувати свій творчий потенціал та отримати за це гідну винагороду. Зі спеціальним призовим фондом у розмірі 20 000 грн, цей конкурс надає унікальну можливість студентам продемонструвати свої здібності та зарядити своє навчання додатковою мотива�

ШАГ логотип

Soft-skills

Як знайти роботу junior спеціалісту без досвіду роботи

Пошук роботи для фахівців у сфері інформаційних технологій завжди залишається актуальним питанням. Безліч новачків, які мають певні знання та навички в IT, стикаються із завданням: як розпочати кар'єру, не маючи досвіду роботи. Ринок IT надає безліч можливостей для джунів, які прагнуть застосувати знання на практиці.

Пошук роботи для фахівців у сфері інформаційних технологій завжди залишається актуальним питанням. Безліч новачків, які мають певні знання та навички в IT, стикаються із завданням: як розпочати кар'єру, не маючи досвіду роботи. Ринок IT надає безліч можливостей для джунів, які прагнуть застосувати знання на практиці.   Однак, незважаючи на потребу компаній у нових спеціалістах, пошук роботи для junior'ів без досвіду може стати певним викликом при конкуренції з досвідченішими кандидатами. Також, не завжди просто зрозуміти, які компетенції

ШАГ логотип

IT STEP School

Ліцензована загальноосвітня школа з поглибленним вивченням IT та іноземних мов для учнів 1-11 класів. Тисніть, щоб дізнатися детальніше!

Детальніше