Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

ХТУ “ІТ STEP” посів 3 місце в рейтингу ЗВО (ВНЗ)

ХТУ "IT STEP"

Новини

22.02.2023

32 перегляда

 

 “Вступ. ОСВІТА.UA” опублікував новий Щорічний рейтинг ЗВО (ВНЗ) України.

 

ХТУ «IT STEP» святкує нещодавнє досягнення – “Вступ. ОСВІТА.UA” опублікував новий Щорічний рейтинг ЗВО (ВНЗ) України. За цим рейтингом Харківський технологічний університет “IT STEP” посів 3 місце серед ЗВО (ВНЗ) за балами НMT за контракт серед усіх університетів у Харкові та 1 місце серед приватних. Це визначне досягнення для навчального закладу, оскільки воно демонструє наше прагнення до досконалості в освіті та відданість забезпеченню якісного досвіду навчання.

 

Рейтинг  ЗВО (ВНЗ) – це щорічний рейтинг вищих навчальних закладів України, який оцінює університети за кількома критеріями, серед яких: якість освіти, наукові результати та рівень залученості студентів. Бали НMT є ключовим показником, що використовується в рейтингу, який оцінює ефективність університетів у різних сферах, включаючи якість навчання, дослідження та розробки, інтернаціоналізацію та мобільність студентів.

 

ХТУ «IT STEP»  завжди є приоритетним університетом у сфері технологій та IT-освіти в Харкові. Це один із провідних приватних університетів в Харкові, який приділяє значну увагу забезпеченню практичного навчання своїх студентів. 


Нещодавнє досягнення Харківського університету «IT STEP»  у рейтингу ЗВО (ВНЗ) є свідченням прагнення університету до досконалості в освіті та зосередженості на наданні студентам досвіду навчання світового рівня. Університет має команду висококваліфікованих та досвідчених викладачів-практиків, які є експертами у своїх галузях. Ми невпинно працюємо над тим, щоб наші студенти отримували найкращу освіту у сфері інформаційних технологій.Автор:

ХТУ "IT STEP"

Редакція ХТУ "IT STEP"

Вебінар «Як знайти першу роботу в ІТ» від Baza.IT

22 березня Baza.IT провела для студентів ХТУ “IT STEP” вебінар на тему «Як знайти першу роботу в ІТ».    Вчора наші партнери Baza.IT провели для студентів Харківського ІТ-університету “IT STEP” вебінар на тему «Як знайти першу роботу в ІТ». Досвідчений спікер,Вікторія Наливайко,CEO&Co-Founder BazaIT.com, Founder of reteam, Co-Founder of CareerPartner надала рекомендації та поділилася досвідом щодо можливих стратегій пошуку роботу як початківцям, так і студентам з досвідом.    Вебінар розпочався з питання, яке хвилює багатьох початківців в ІТ: «Чи готові компанії зараз наймати м

ШАГ логотип

Що таке CSS і для чого потрібен веб-розробнику

Написати HTML-розмітку документа — це лише невеличка частина щоденних завдань веб-розробника в конкретному проекті. Якщо ви знаєте, що таке HTML, які теги використовуються в розмітці і як правильно писати документ — переходьте до наступного етапу.

Написати HTML-розмітку документа — це лише невеличка частина щоденних завдань веб-розробника в конкретному проекті. Якщо ви знаєте, що таке HTML, які теги використовуються в розмітці і як правильно писати документ — переходьте до наступного етапу.  В статті розповімо, що таке CSS з нуля: як влаштований його код і як прописати стилі в дусі гуру-розробника, а не новачка після безкоштовних інтенсивів. Що таке CSS Кожен HTML-документ має базові параметри для тегів. Наприклад, розташування параграфів для тега [p], точки для ненумерованих списків і ліні

ШАГ логотип

Грант для студентів Харківського технологічного університету «IT STEP» (соціальна програма Scholarship)

Шановні студенти Харківського технологічного університету «IT STEP», ми раді повідомити вам про соціальну програму Scholarship, яка допоможе молодим українцям отримати безкоштовне навчання українських ВНЗ.

Шановні студенти Харківського технологічного університету «IT STEP», ми раді повідомити вам про соціальну програму Scholarship, яка допоможе молодим українцям отримати безкоштовне навчання українських ВНЗ.   В цей складний час для України, коли ми всі зіткнулися з викликами військового стану, ми повинні об'єднатися і зробити все можливе для побудови гідного майбутнього нашої держави. Scholarship вважає, що надання можливості молодим українцям отримати безкоштовне навчання є одним зі способів підтримки нашої молоді та розвитку нашої країни.   Sch

ШАГ логотип

Освіта для дорослих

Як знайти мотивацію вчитися, якщо вона пропала при навчанні

Часто люди загоряються ідеями: навчитися програмувати, взяти клієнта на фрілансі або перейти з офісу на віддалену роботу. Це чудове і виправдане бажання: хочеться побільше грошей, визнання і самоповаги.

Часто люди загоряються ідеями: навчитися програмувати, взяти клієнта на фрілансі або перейти з офісу на віддалену роботу. Це чудове і виправдане бажання: хочеться побільше грошей, визнання і самоповаги.  Але на кожному етапі потрібно докладати зусиль: написати список завдань, пройти курс або самому шукати клієнтів. Це тернистий шлях. Згодом розумієш, що завдання дається не так просто. Стає менш цікаво. А ще курс не потягнути, часу немає. А де шукати першого клієнта? У цей час мотивація на навчання або роботу вирішила пограти в хованки. Н

ШАГ логотип

IT STEP SCHOOL

Встигніть забронювати місце для своєї дитини на новий навчальний рік у школі майбутнього - IT STEP School для 1-11 класів.

Детальніше