Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

День безпечного Інтернету

IT STEP

07.02.2023

272 перегляда

“Разом для найкращого Інтернету”

 

Міжнародний День безпечного Інтернету запровадили у 2004 році мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій. Традиційно він проводиться у другий вівторок лютого. В Україні він відзначається з 2009 року. ІТ-академія IT STEP приєднується до міжнародного Дня безпечного Інтернету та інформує, як дотримуватись кібербезпеки, щоб сприяти більш безпечному та надійному онлайн-середовищу для людей будь-якого віку. Цей день є закликом до дій для окремих осіб, організацій і урядів працювати разом, щоб створити більш безпечний і надійний цифровий світ. 

 

У сучасну цифрову епоху кібербезпека є критичною проблемою, з якою стикаються окремі особи, організації та уряди в усьому світі. Щоб вирішити це зростаюче занепокоєння, ITSTEP Academy створило курс з кібербезпеки, розроблений для навчання студентів останнім тенденціям, найкращим практикам і технологіям у сфері кібербезпеки.

 

Наш курс з кібербезпеки охоплює широкий спектр тем, включаючи мережеву безпеку, хмарну безпеку, криптографію, етичне хакерство та реагування на інциденти. Цей курс забезпечує досвід через вправи та симуляції, що дозволяє студентам застосувати на практиці те, чому вони навчилися.

 

Крім того, курс “Мережі та кібербезпека”  пропонує міжнародну ІТ-сертифікацію від Сisco та Microsoft , яка демонструює потенційним роботодавцям, що студенти добре розуміють принципи та методи кібербезпеки.

 

У сучасну цифрову епоху кіберзлочинність стає все більш витонченою та широко поширеною, і організаціям потрібні люди, здатні реагувати на ці загрози. ІТ-курс з кібербезпеки може надати студентам навички та знання, необхідні для захисту себе та інших від кіберзагроз.


Підсумовуючи, курс “Мережі та кібербезпека” є цінною інвестицією для тих, хто хоче розвинути свої навички в цій критично важливій галузі. Незалежно від того, чи ви тільки починаєте свою кар’єру в галузі кібербезпеки, чи хочете поглибити свій досвід, наші ІТ-курси у Харкові можуть надати вам знання та навички, необхідні для досягнення успіху в цій галузі, що швидко розвивається.Автор:

IT STEP

Редакція IT STEP

Клуб віртуальної реальності SKY VR - нові партнери IT STEP Academy

 Раді повідомити, що ми стали партнерами з SKY VR - клубом віртуальної реальності!

 Раді повідомити, що ми стали партнерами з SKY VR  - клубом віртуальної реальності!  Тепер для наших студентів акційна знижка 20% на вражаючі пригоди у віртуальному світі. І це ще не все!  Завдяки нашому партнерству, ми можемо запропонувати ексклюзивну можливість - знижку 250 грн на повну оренду клубу SKY VR для незабутнього дитячого свята!  SKY VR - це не просто клуб віртуальної реальності, це місце, де збуваються всі фантазії. Домашня атмосфера, ідеально підібрані ціни та найсучасніші бездротові шоломи - все це створює неповторний досвід для доросл�

ШАГ логотип

Нові Партнери IT STEP Academy

Раді повідомити, що IT STEP Academy тепер партнери з Всеукраїнською онлайн автошколою!

Тепер студенти ІТ STEP, мають унікальну можливість отримати знижку у 1000 грн на навчання, використовуючи промокод, який буде у наших тг-каналах.  Чому саме Всеукраїнська онлайн автошкола?   Легальність та Торгова Марка: Працюють тільки на законодавчому рівні та мають власну торгову марку, гарантуючи найвищі стандарти.  Унікальна Методика:Курс розроблений професіональним директором з освіти, і це унікальна авторська методика.  Повний Інтерактив:Ви отримаєте повний інтерактив з макетами, відео з дронів, реальні відео та предметні през�

ШАГ логотип

В IT STEP відбувся вебінар "Протидія кіберзлочинності" в межах проєкту "Мрія"

11 жовтня в рамках освітнього процесу з метою протидії інформаційній війні, яку веде російська федерація в межах повномасштабної війни проти України, студенти ХТУ "IT STEP" та  учні 7-11 класів IT STEP School мали змогу в форматі Zoom-конференції зустрітись із співробітником Департаменту кіберполіції та обговорити проєкт "МРІЯ"

11 жовтня в рамках освітнього процесу з метою протидії інформаційній війні, яку веде російська федерація в межах повномасштабної війни проти України, студенти ХТУ "IT STEP" та  учні 7-11 класів IT STEP School мали змогу в форматі Zoom-конференції зустрітись із співробітником Департаменту кіберполіції та обговорити проєкт "МРІЯ", що поєднав кіберполіцію та волонтерів у протидії російським окупантам в медіа-просторі, попередження дезінформації та зменшення впливу антиукраїнської пропаганди на суспільство, а також для покращення медіа-грамотності насе�

ШАГ логотип

Старі ціни на проєкти IT STEP Academy

Старі ціни на проєкти IT STEP Academy лише до 20 жовтня

Встигніть зареєструватись на навчання до нових цін:  Професійна комп’ютерна освіта (15-55 років):     Розробка програмного забезпечення         Комп’ютерна графіка та дизайн     Мережі та кібербезпека Спеціальні курси  для дорослих (15-55 років):  Курс “Інтернет-маркетинг”    Курс програмування на Python    Курс “Тестування ПЗ(QA)”   Курс “3D-дизайн інтер’єру”   Курс “Розробка ПЗ на Java”   Курс з Front-end розробки Онлайн-інтенсив з SMM та таргетингу       Мала Комп’ютерна Академія    IT START   Спеціальні дитяч

ШАГ логотип

IT STEP School

Ліцензована загальноосвітня школа з поглибленним вивченням IT та іноземних мов для учнів 1-11 класів. Тисніть, щоб дізнатися детальніше!

Детальніше

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності