Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

День безпечного Інтернету

IT STEP

07.02.2023

61 перегляд

“Разом для найкращого Інтернету”

 

Міжнародний День безпечного Інтернету запровадили у 2004 році мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій. Традиційно він проводиться у другий вівторок лютого. В Україні він відзначається з 2009 року. ІТ-академія IT STEP приєднується до міжнародного Дня безпечного Інтернету та інформує, як дотримуватись кібербезпеки, щоб сприяти більш безпечному та надійному онлайн-середовищу для людей будь-якого віку. Цей день є закликом до дій для окремих осіб, організацій і урядів працювати разом, щоб створити більш безпечний і надійний цифровий світ. 

 

У сучасну цифрову епоху кібербезпека є критичною проблемою, з якою стикаються окремі особи, організації та уряди в усьому світі. Щоб вирішити це зростаюче занепокоєння, ITSTEP Academy створило курс з кібербезпеки, розроблений для навчання студентів останнім тенденціям, найкращим практикам і технологіям у сфері кібербезпеки.

 

Наш курс з кібербезпеки охоплює широкий спектр тем, включаючи мережеву безпеку, хмарну безпеку, криптографію, етичне хакерство та реагування на інциденти. Цей курс забезпечує досвід через вправи та симуляції, що дозволяє студентам застосувати на практиці те, чому вони навчилися.

 

Крім того, курс “Мережі та кібербезпека”  пропонує міжнародну ІТ-сертифікацію від Сisco та Microsoft , яка демонструює потенційним роботодавцям, що студенти добре розуміють принципи та методи кібербезпеки.

 

У сучасну цифрову епоху кіберзлочинність стає все більш витонченою та широко поширеною, і організаціям потрібні люди, здатні реагувати на ці загрози. ІТ-курс з кібербезпеки може надати студентам навички та знання, необхідні для захисту себе та інших від кіберзагроз.


Підсумовуючи, курс “Мережі та кібербезпека” є цінною інвестицією для тих, хто хоче розвинути свої навички в цій критично важливій галузі. Незалежно від того, чи ви тільки починаєте свою кар’єру в галузі кібербезпеки, чи хочете поглибити свій досвід, наші ІТ-курси у Харкові можуть надати вам знання та навички, необхідні для досягнення успіху в цій галузі, що швидко розвивається.Автор:

IT STEP

Редакція IT STEP

Вебінар «Як знайти першу роботу в ІТ» від Baza.IT

22 березня Baza.IT провела для студентів ХТУ “IT STEP” вебінар на тему «Як знайти першу роботу в ІТ».    Вчора наші партнери Baza.IT провели для студентів Харківського ІТ-університету “IT STEP” вебінар на тему «Як знайти першу роботу в ІТ». Досвідчений спікер,Вікторія Наливайко,CEO&Co-Founder BazaIT.com, Founder of reteam, Co-Founder of CareerPartner надала рекомендації та поділилася досвідом щодо можливих стратегій пошуку роботу як початківцям, так і студентам з досвідом.    Вебінар розпочався з питання, яке хвилює багатьох початківців в ІТ: «Чи готові компанії зараз наймати м

ШАГ логотип

Що таке CSS і для чого потрібен веб-розробнику

Написати HTML-розмітку документа — це лише невеличка частина щоденних завдань веб-розробника в конкретному проекті. Якщо ви знаєте, що таке HTML, які теги використовуються в розмітці і як правильно писати документ — переходьте до наступного етапу.

Написати HTML-розмітку документа — це лише невеличка частина щоденних завдань веб-розробника в конкретному проекті. Якщо ви знаєте, що таке HTML, які теги використовуються в розмітці і як правильно писати документ — переходьте до наступного етапу.  В статті розповімо, що таке CSS з нуля: як влаштований його код і як прописати стилі в дусі гуру-розробника, а не новачка після безкоштовних інтенсивів. Що таке CSS Кожен HTML-документ має базові параметри для тегів. Наприклад, розташування параграфів для тега [p], точки для ненумерованих списків і ліні

ШАГ логотип

Грант для студентів Харківського технологічного університету «IT STEP» (соціальна програма Scholarship)

Шановні студенти Харківського технологічного університету «IT STEP», ми раді повідомити вам про соціальну програму Scholarship, яка допоможе молодим українцям отримати безкоштовне навчання українських ВНЗ.

Шановні студенти Харківського технологічного університету «IT STEP», ми раді повідомити вам про соціальну програму Scholarship, яка допоможе молодим українцям отримати безкоштовне навчання українських ВНЗ.   В цей складний час для України, коли ми всі зіткнулися з викликами військового стану, ми повинні об'єднатися і зробити все можливе для побудови гідного майбутнього нашої держави. Scholarship вважає, що надання можливості молодим українцям отримати безкоштовне навчання є одним зі способів підтримки нашої молоді та розвитку нашої країни.   Sch

ШАГ логотип

Освіта для дорослих

Як знайти мотивацію вчитися, якщо вона пропала при навчанні

Часто люди загоряються ідеями: навчитися програмувати, взяти клієнта на фрілансі або перейти з офісу на віддалену роботу. Це чудове і виправдане бажання: хочеться побільше грошей, визнання і самоповаги.

Часто люди загоряються ідеями: навчитися програмувати, взяти клієнта на фрілансі або перейти з офісу на віддалену роботу. Це чудове і виправдане бажання: хочеться побільше грошей, визнання і самоповаги.  Але на кожному етапі потрібно докладати зусиль: написати список завдань, пройти курс або самому шукати клієнтів. Це тернистий шлях. Згодом розумієш, що завдання дається не так просто. Стає менш цікаво. А ще курс не потягнути, часу немає. А де шукати першого клієнта? У цей час мотивація на навчання або роботу вирішила пограти в хованки. Н

ШАГ логотип

IT STEP SCHOOL

Встигніть забронювати місце для своєї дитини на новий навчальний рік у школі майбутнього - IT STEP School для 1-11 класів.

Детальніше