Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

День безпечного Інтернету

IT STEP

07.02.2023

165 переглядів

“Разом для найкращого Інтернету”

 

Міжнародний День безпечного Інтернету запровадили у 2004 році мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій. Традиційно він проводиться у другий вівторок лютого. В Україні він відзначається з 2009 року. ІТ-академія IT STEP приєднується до міжнародного Дня безпечного Інтернету та інформує, як дотримуватись кібербезпеки, щоб сприяти більш безпечному та надійному онлайн-середовищу для людей будь-якого віку. Цей день є закликом до дій для окремих осіб, організацій і урядів працювати разом, щоб створити більш безпечний і надійний цифровий світ. 

 

У сучасну цифрову епоху кібербезпека є критичною проблемою, з якою стикаються окремі особи, організації та уряди в усьому світі. Щоб вирішити це зростаюче занепокоєння, ITSTEP Academy створило курс з кібербезпеки, розроблений для навчання студентів останнім тенденціям, найкращим практикам і технологіям у сфері кібербезпеки.

 

Наш курс з кібербезпеки охоплює широкий спектр тем, включаючи мережеву безпеку, хмарну безпеку, криптографію, етичне хакерство та реагування на інциденти. Цей курс забезпечує досвід через вправи та симуляції, що дозволяє студентам застосувати на практиці те, чому вони навчилися.

 

Крім того, курс “Мережі та кібербезпека”  пропонує міжнародну ІТ-сертифікацію від Сisco та Microsoft , яка демонструює потенційним роботодавцям, що студенти добре розуміють принципи та методи кібербезпеки.

 

У сучасну цифрову епоху кіберзлочинність стає все більш витонченою та широко поширеною, і організаціям потрібні люди, здатні реагувати на ці загрози. ІТ-курс з кібербезпеки може надати студентам навички та знання, необхідні для захисту себе та інших від кіберзагроз.


Підсумовуючи, курс “Мережі та кібербезпека” є цінною інвестицією для тих, хто хоче розвинути свої навички в цій критично важливій галузі. Незалежно від того, чи ви тільки починаєте свою кар’єру в галузі кібербезпеки, чи хочете поглибити свій досвід, наші ІТ-курси у Харкові можуть надати вам знання та навички, необхідні для досягнення успіху в цій галузі, що швидко розвивається.Автор:

IT STEP

Редакція IT STEP

Новини

Стажування студентів в Естонії: Перший крок до світового навчання

Інтервʼю зі студентами, які розпочали своє стажування в Естонському університеті

Спільне навчання зі студентами із різних країн завжди надає особливого смаку навчальному процесу. І це не просто навчання, це неймовірний досвід поглибленого вивчення та культурного обміну. Ми поговорили зі студентами, які розпочали своє стажування в Естонії і вони поділилися своїми першими враженнями.   Марія, студентка 3 курсу за спеціалізацію “Комп'ютерна графіка та дизайн”: Дуже дивно було нарешті зайти в аудиторію. І куди приємніше, насправді, ніж онлайн + у нас тут багато групових проєктів, що робить очне навчання більш о�

ШАГ логотип

Дизайн

3D візуалізатор - професія майбутнього

Сучасний світ став візуальним, а тривимірна візуалізація – невід'ємною частиною нашої епохи. Пам'ятаєте останній раз, коли ви бачили реалістичне зображення будівлі, інтер'єру або продукту до його створення? Це була 3D візуалізація, і вона грає велику роль у нашому житті. 3D візуалізатор – це той, хто створює цю магію.

Сучасний світ став візуальним, а тривимірна візуалізація – невід'ємною частиною нашої епохи. Пам'ятаєте останній раз, коли ви бачили реалістичне зображення будівлі, інтер'єру або продукту до його створення? Це була 3D візуалізація, і вона грає велику роль у нашому житті. 3D візуалізатор – це той, хто створює цю магію.   Мистецтво 3D візуалізації проникає у багато сфер нашого життя. Від архітектури і дизайну інтер'єру до реклами та промислового проектування – скрізь можна знайти сліди роботи 3D візуалізаторів. Ми розглянемо, які завда

ШАГ логотип

Змагайся та Вигравай: VinCheck.Me оголошує конкурс для студентів 

Підтримка освіти та розвитку: VinCheck.Me пропонує можливість студентам виграти значну грошову суму

Підтримка освіти та розвитку: VinCheck.Me пропонує можливість студентам виграти значну грошову суму Студенти ХТУ “IT STEP” у нас для вас неймовірні новини!!!   Команда VinCheck.Me з радістю оголошує про початок конкурсу, спрямованого на підтримку студентів. Їх мета полягає в наданні можливості студентам реалізувати свій творчий потенціал та отримати за це гідну винагороду. Зі спеціальним призовим фондом у розмірі 20 000 грн, цей конкурс надає унікальну можливість студентам продемонструвати свої здібності та зарядити своє навчання додатковою мотива�

ШАГ логотип

Soft-skills

Як знайти роботу junior спеціалісту без досвіду роботи

Пошук роботи для фахівців у сфері інформаційних технологій завжди залишається актуальним питанням. Безліч новачків, які мають певні знання та навички в IT, стикаються із завданням: як розпочати кар'єру, не маючи досвіду роботи. Ринок IT надає безліч можливостей для джунів, які прагнуть застосувати знання на практиці.

Пошук роботи для фахівців у сфері інформаційних технологій завжди залишається актуальним питанням. Безліч новачків, які мають певні знання та навички в IT, стикаються із завданням: як розпочати кар'єру, не маючи досвіду роботи. Ринок IT надає безліч можливостей для джунів, які прагнуть застосувати знання на практиці.   Однак, незважаючи на потребу компаній у нових спеціалістах, пошук роботи для junior'ів без досвіду може стати певним викликом при конкуренції з досвідченішими кандидатами. Також, не завжди просто зрозуміти, які компетенції

ШАГ логотип

IT STEP School

Ліцензована загальноосвітня школа з поглибленним вивченням IT та іноземних мов для учнів 1-11 класів. Тисніть, щоб дізнатися детальніше!

Детальніше