Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

ПРОЄКТНЕ НАВЧАННЯ: КЛЮЧ ДО УСПІХУ В СУЧАСНОМУ ВИЩОМУ ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ

ХТУ «IT STEP»

08.05.2023

43 перегляда

Захист проєктів студентів за напрямом Професійна комп’ютерна освіта.

 

Проєктне навчання є важливим елементом вищої освіти в ЗВО ХТУ «IT STEP», оскільки воно дозволяє студентам не тільки засвоювати теоретичні знання, але й набувати практичний досвід у різних галузях. Це дає можливість студентам отримувати нові навички та розвивати свої здібності, що, в свою чергу, може допомогти їм у майбутній кар'єрі.

Результатом проєктного навчання є виконання кваліфікаційного проєкту, що в своєму роді виступає як портфоліо студентів ІТ-напрямів при працевлаштуванні в. Яскравим прикладом є захист дипломних проєктів студентів ПКО.

 

Проєкт Cryptic був спрямований на створення аналогу додатка Telegram, який є одним з найпопулярніших месенджерів у світі. Cryptic, мав на меті стати конкурентом Telegram, пропонуючи користувачам подібні можливості зв'язку і комунікації, але зі збільшеним рівнем захисту особистої інформації.

 

Проєкт Mandry, з іншого боку, був спрямований на створення аналогу додатка Booking з розширеним функціоналом. Метою проекту було створити платформу, яка не тільки дозволяла бронювати житло та транспорт, а й надавала можливість забронювати столик у ресторані, купувати квитки на концерти та дізнаватися про визначні пам'ятки того місця, куди планується поїздка. Таким чином, Mandry був спрямований на полегшення процесу подорожей та надання користувачам зручної платформи для планування та бронювання усього необхідного для подорожей. 


На захист проєктів в якості членів комісії та гостей були запрошені:

  • Лапшун Тетяна - голова комісії, провідний викладач напрямку “Розробка програмного забезпечення”
  • Семенова Анастасія -член комісії, провідний викладач кафедри КДіД, практикуючий дизайнер
  • Домбровский Ігор - член комісії, Technical suppoer Oracle  ТОВ Омега-Консалтинг
  • Сухий Володимир - член комісії, викладач ХТУ “IT STEP”,бізнес аналітик компанії EPAМ.
  • Лоенко Олена - Team Lead освітнього напрямку Харківського ІТ Кластера.
  • Калініченко Сергій Миколайович кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри туризму Державного біотехнологічного університету. 
  • Остапова Тетяна Володимирівна, заступник директора з загальних питань Комп'ютерної Академії “IT STEP”.
  • Данило Маринич -  project manager в IT-компанії Olearis.

 

Вони надали професійні відгуки та рекомендації щодо представлених ІТ-проєктів. Така взаємодія наближає наших студентів до потенційних роботодавців.Автор:

ХТУ «IT STEP»

Редакція ХТУ «IT STEP»

“Boot Camp” 

Закінчився навчальний проєкт Boot Camp у студентів університету ХТУ «IT STEP».

Закінчився навчальний проєкт Boot Camp у студентів університету ХТУ «IT STEP».   Закінчився навчальний проєкт Boot Camp у студентів університету ХТУ «IT STEP». Учасники мали унікальну можливість розвивати свої практичні навички під керівництвом провідних IT-компаній. Boot Camp спрямований на розробку інформаційних технологій за участю кураторів зі сторони провідних компаній. Протягом цього проєкту студенти взяли участь у створенні соціально-важливих продуктів, які стануть основою для майбутнього розвитку України. Під керівництвом досвідчених ментор�

ШАГ логотип

Soft-skills

ТОП-10 корисних інструментів для веб-майстрів

Розробка веб-сайтів – складний, багатогранний процес, що вимагає від розробника знань та вміння працювати з різними інструментами. Ефективне використання правильних інструментів може значно спростити та прискорити процес розробки. А також підвищити якість та функціональність створюваного сайту.

Розробка веб-сайтів – складний, багатогранний процес, що вимагає від розробника знань та вміння працювати з різними інструментами. Ефективне використання правильних інструментів може значно спростити та прискорити процес розробки. А також підвищити якість та функціональність створюваного сайту.   Веб-розробка включає безліч завдань, таких як написання коду, створення дизайну, управління базами даних, оптимізація продуктивності та багато іншого. Правильний вибір інструментів веб-розробника заощадить ваш час і ресурси.   Розгляне

ШАГ логотип

Erasmus+ Adventure

Студенти ХТУ “ IT STEP“ у незабутній подорожі навчання та культурного обміну в TTK University of Applied Sciences.

Студенти ХТУ “ IT STEP“ у незабутній подорожі навчання та культурного обміну в TTK University of Applied Sciences.   Студенти Харківського технологічного університету "IT STEP" нещодавно отримали незабутній досвід - стажування в Таллінському університеті TTK University of Applied Sciences за програмою Erasmus+. Це була унікальна подорож, в якій вони розширили свої горизонти, поглибили знання в IT-галузі та отримали нові культурні враження. Поїздка до Талліну дала можливість не тільки здобути нові знання з моделювання та інженерної графіки, а й стала чудовою нагодою познайо

ШАГ логотип

Як вибрати професію в IT сфері

Нині профорієнтація у it сфері може бути непростим завданням. З кожним роком IT індустрія зростає та розвивається, відкриваючи нові можливості та вимоги до фахівців. Але як вибрати професію в it?

Нині профорієнтація у it сфері може бути непростим завданням. З кожним роком IT індустрія зростає та розвивається, відкриваючи нові можливості та вимоги до фахівців. Але як вибрати професію в it?   По-перше, IT індустрія найбільш швидко зростаюча та прибуткова галузь у світі. Вона охоплює безліч різних сфер, таких як програмування, дизайн, маркетинг, керування і т.д. Але не всі професії підходять для кожної людини. Вибираючи правильну професію, ви можете не тільки отримати задоволення від своєї роботи, але й досягти успіху в кар'єрі, а також з�

ШАГ логотип

IT STEP SCHOOL

Встигніть забронювати місце для своєї дитини на новий навчальний рік у школі майбутнього - IT STEP School для 1-11 класів.

Детальніше