Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

ПРОЄКТНЕ НАВЧАННЯ: КЛЮЧ ДО УСПІХУ В СУЧАСНОМУ ВИЩОМУ ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ

ХТУ «IT STEP»

03.05.2023

222 перегляда

Захист проєктів студентів за напрямом Професійна комп’ютерна освіта.

 

Проєктне навчання є важливим елементом вищої освіти в ЗВО ХТУ «IT STEP», оскільки воно дозволяє студентам не тільки засвоювати теоретичні знання, але й набувати практичний досвід у різних галузях. Це дає можливість студентам отримувати нові навички та розвивати свої здібності, що, в свою чергу, може допомогти їм у майбутній кар'єрі.

Результатом проєктного навчання є виконання кваліфікаційного проєкту, що в своєму роді виступає як портфоліо студентів ІТ-напрямів при працевлаштуванні в. Яскравим прикладом є захист дипломних проєктів студентів ПКО.

 

Проєкт Cryptic був спрямований на створення аналогу додатка Telegram, який є одним з найпопулярніших месенджерів у світі. Cryptic, мав на меті стати конкурентом Telegram, пропонуючи користувачам подібні можливості зв'язку і комунікації, але зі збільшеним рівнем захисту особистої інформації.

 

Проєкт Mandry, з іншого боку, був спрямований на створення аналогу додатка Booking з розширеним функціоналом. Метою проекту було створити платформу, яка не тільки дозволяла бронювати житло та транспорт, а й надавала можливість забронювати столик у ресторані, купувати квитки на концерти та дізнаватися про визначні пам'ятки того місця, куди планується поїздка. Таким чином, Mandry був спрямований на полегшення процесу подорожей та надання користувачам зручної платформи для планування та бронювання усього необхідного для подорожей. 


На захист проєктів в якості членів комісії та гостей були запрошені:

  • Лапшун Тетяна - голова комісії, провідний викладач напрямку “Розробка програмного забезпечення”
  • Семенова Анастасія -член комісії, провідний викладач кафедри КДіД, практикуючий дизайнер
  • Домбровский Ігор - член комісії, Technical suppoer Oracle  ТОВ Омега-Консалтинг
  • Сухий Володимир - член комісії, викладач ХТУ “IT STEP”,бізнес аналітик компанії EPAМ.
  • Лоенко Олена - Team Lead освітнього напрямку Харківського ІТ Кластера.
  • Калініченко Сергій Миколайович кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри туризму Державного біотехнологічного університету. 
  • Остапова Тетяна Володимирівна, заступник директора з загальних питань Комп'ютерної Академії “IT STEP”.
  • Данило Маринич -  project manager в IT-компанії Olearis.

 

Вони надали професійні відгуки та рекомендації щодо представлених ІТ-проєктів. Така взаємодія наближає наших студентів до потенційних роботодавців.Автор:

ХТУ «IT STEP»

Редакція ХТУ «IT STEP»

Клуб віртуальної реальності SKY VR - нові партнери IT STEP Academy

 Раді повідомити, що ми стали партнерами з SKY VR - клубом віртуальної реальності!

 Раді повідомити, що ми стали партнерами з SKY VR  - клубом віртуальної реальності!  Тепер для наших студентів акційна знижка 20% на вражаючі пригоди у віртуальному світі. І це ще не все!  Завдяки нашому партнерству, ми можемо запропонувати ексклюзивну можливість - знижку 250 грн на повну оренду клубу SKY VR для незабутнього дитячого свята!  SKY VR - це не просто клуб віртуальної реальності, це місце, де збуваються всі фантазії. Домашня атмосфера, ідеально підібрані ціни та найсучасніші бездротові шоломи - все це створює неповторний досвід для доросл�

ШАГ логотип

Нові Партнери IT STEP Academy

Раді повідомити, що IT STEP Academy тепер партнери з Всеукраїнською онлайн автошколою!

Тепер студенти ІТ STEP, мають унікальну можливість отримати знижку у 1000 грн на навчання, використовуючи промокод, який буде у наших тг-каналах.  Чому саме Всеукраїнська онлайн автошкола?   Легальність та Торгова Марка: Працюють тільки на законодавчому рівні та мають власну торгову марку, гарантуючи найвищі стандарти.  Унікальна Методика:Курс розроблений професіональним директором з освіти, і це унікальна авторська методика.  Повний Інтерактив:Ви отримаєте повний інтерактив з макетами, відео з дронів, реальні відео та предметні през�

ШАГ логотип

В IT STEP відбувся вебінар "Протидія кіберзлочинності" в межах проєкту "Мрія"

11 жовтня в рамках освітнього процесу з метою протидії інформаційній війні, яку веде російська федерація в межах повномасштабної війни проти України, студенти ХТУ "IT STEP" та  учні 7-11 класів IT STEP School мали змогу в форматі Zoom-конференції зустрітись із співробітником Департаменту кіберполіції та обговорити проєкт "МРІЯ"

11 жовтня в рамках освітнього процесу з метою протидії інформаційній війні, яку веде російська федерація в межах повномасштабної війни проти України, студенти ХТУ "IT STEP" та  учні 7-11 класів IT STEP School мали змогу в форматі Zoom-конференції зустрітись із співробітником Департаменту кіберполіції та обговорити проєкт "МРІЯ", що поєднав кіберполіцію та волонтерів у протидії російським окупантам в медіа-просторі, попередження дезінформації та зменшення впливу антиукраїнської пропаганди на суспільство, а також для покращення медіа-грамотності насе�

ШАГ логотип

Старі ціни на проєкти IT STEP Academy

Старі ціни на проєкти IT STEP Academy лише до 20 жовтня

Встигніть зареєструватись на навчання до нових цін:  Професійна комп’ютерна освіта (15-55 років):     Розробка програмного забезпечення         Комп’ютерна графіка та дизайн     Мережі та кібербезпека Спеціальні курси  для дорослих (15-55 років):  Курс “Інтернет-маркетинг”    Курс програмування на Python    Курс “Тестування ПЗ(QA)”   Курс “3D-дизайн інтер’єру”   Курс “Розробка ПЗ на Java”   Курс з Front-end розробки Онлайн-інтенсив з SMM та таргетингу       Мала Комп’ютерна Академія    IT START   Спеціальні дитяч

ШАГ логотип

IT STEP School

Ліцензована загальноосвітня школа з поглибленним вивченням IT та іноземних мов для учнів 1-11 класів. Тисніть, щоб дізнатися детальніше!

Детальніше

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності