Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

Ніколи не пізно перевестись до ХТУ "IT STEP"

IT STEP

Новини

20.08.2022

34 перегляда

Під час набору на новий навчальний рік ми переглядаємо багато мотиваційних листів, але одна історія запала нам у душу. Саме тому, ми хочемо поділитися цією історією з Вами! 

Ми знаємо як важко у 16 років обрати професію, з якою хочеш з‘єднати своє життя! І не завжди нам вдається точно вгадати чого ми хочемо! Але пам‘ятайте, помилки потрібні нам для того, щоб знаходити себе, і завжди є можливість повернути на свій шлях! 
Так і зробив наш першокурсник Олексій. 

Олексія з середньої школи дуже цікавили технології, графіка та дизайн. У 9 класі він почав цікавитись біологією, навіть побував на олімпіадах та турнірах, після чого вирішив пов'язати своє життя з цією наукою,  та два роки тому вирішив вступити в медичний університет. 
Але виявилося, що все ж таки графіка та дизайн цікавлять його більше, ніж медицина.

Після двох курсів медичного університету стало зрозуміло, що 2 роки тому Олексій звернув не туди, і його місце не в медицині, а саме в дизайні.

Ця історія з щасливим фіналом, батьки Олексія цю ідею підтримали, після чого для вступу був обраний ХТУ «IT STEP»! І зараз ми можемо привітати хлопця зі вступом!

Бажаємо успіхів в улюбленій справі! Автор:

IT STEP

Редакція IT STEP

Освіта для дорослих

Як обрати першу та другу мову програмування і чому цінність програміста не в обраній мові

У статті розповім, чому вчити другу, третю та всі наступні мови програмування не страшно, а весело та цікаво. А головне — це необхідність для кар'єрного зростання. Стаття допоможе і тим, хто ще не знає жодної мови — розвіяти міфи та увійти до ІТ без сумнівів та переживань.

Вітання! Мене звати Алекс Туманов. Я керівник напрямку Комп'ютерної Академії IT STEP «Розробка програмного забезпечення». За плечима — 20 років програмування мовами C, C++, C#, Java, PHP, Javascript. У статті розповім, чому вчити другу, третю та всі наступні мови програмування не страшно, а весело та цікаво. А головне — це необхідність для кар'єрного зростання. Стаття допоможе і тим, хто ще не знає жодної мови — розвіяти міфи та увійти до ІТ без сумнівів та переживань. У 90-х я писав мовою C. І це стало фундаментом кар'єри в ІТ з однієї причини Я був таким

ШАГ логотип

Освіта для дорослих

Психолог радить, як знаходити сили на навчання та роботу під час війни

Привіт! Я — Анна Демченко, командний тренер, бізнес коуч, практичний психолог в Комп'ютерній Академії IT STEP м.Житомир. За останній рік роботи в Академії провела більше ніж 500 індивідуальних консультацій та коуч сесій, тематика яких в 80% — як студентам знайти мотивацію і стати дизайнером чи програмістом.

Привіт! Я — Анна Демченко, командний тренер, бізнес коуч, практичний психолог в Комп'ютерній Академії IT STEP м.Житомир. За останній рік роботи в Академії провела більше ніж 500 індивідуальних консультацій та коуч сесій, тематика яких в 80% — як студентам знайти мотивацію і стати дизайнером чи програмістом. На прикладі навчання розповім, як знаходити сили та натхнення під час війни. Пристосуватись до викликів сьогодення з холодною головою та здоровим глуздом. Головні тези: 1.Зупиніть жорсткі вимоги до себе!!!  2.Знайдіть один з

ШАГ логотип

Новини

Єгор Ващук, студент 2 курсу ХТУ “IT STEP”.

Єгор поділився з нами його шляхом в ІТ-світі, та чи важко йому поєднувати роботу та навчання

У нас навчається багато талановитих студентів. Їх досягнення – це привід для гордості. Сьогодні ми познайомимо вас з Єгором Ващуком. Він навчається на 2 курсі, спеціальність «Інформаційні системи та технології» Єгор завжди хотів бути краще, самовдосконалюватись:  «Мені не достатньо пливти за течією звичайної системи освіти, адже в майбутньому стану таким самим, як і мільйони інших.» Так почався його шлях в ІТ-сфері. Батьки порадили йому піти до Академії «IT STEP» на трирічний курс програмування. Навчаючись, Єгор зрозумів, що програмування

ШАГ логотип

Освіта для дітей

15 млн гривень виділено для навчання дітей військовослужбовців у приватних школах

Подати заявку на безкоштовне навчання можна до 17 жовтня

За даними Генштабу ЗСУ станом на 1 вересня в Україні постраждали понад 2405 закладів освіти, з них 270 – повністю зруйновані. Це викликало переповненість навчальних класів на початку навчального року у багатьох школах країни, особливо в західних та центральних областях, куди було переміщено найбільша кількість сімей з дітьми шкільного віку зі всієї України. Психологи вважають, що однією з найбільш психологічно-вразливою категорією учнів наразі є діти військовослужбовців, що зараз перебувають на фронті, в зоні бойових дій. Постійні переживан

ШАГ логотип

АКЦІЯ!!!

Знижка -20% на навчання в Комп'ютерній Академії для дітей та дорослих з Харкова та області до 10 жовтня!

Детальніше