Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

Завершення Хакатону Hack4UA. Що відбувалося?

IT STEP

Новини

24.10.2022

90 переглядів

З 14 по 21 жовтня 2022 року відбувся Хакатон Hack4UA – все про інноваційні рішення хакінгу в умовах війни. Хакатон присвячений проблемам українських біженців від війни та мав на меті створення мобільних додатків та онлайн-засобів для них.


Захід відбувся онлайн за підтримки Харківського міського голови Ігоря Терехова та Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради.

14 жовтня учасників привітали організатори: 

  • Компанія CyBureau, Ізраїль (д-р Павел Таль, директор) 
  • Харківський ІТ Кластер (Максим Закаблук, координатор освітніх програм) 
  • Одеський ІТ Кластер (Катерина Соловей, директор) 
  • Харківський технологічний університет «IT STEP» (Віталій Зайцев, ректор)

У перший день провели три великі лекції з сучасних тенденцій розвитку UI/UX, з питань кібербезпеки та захисту інформаційних ресурсів. Спікерами виступили фахівці компаній GlobalLogic, CHI Software та DataArt.


19 жовтня в рамках Хакатона був проведений «Марафон професій ІТ» - профорієнтаційний захід у форматі TEDx, орієнтований на школярів старших класів та студентів перших курсів, на якому шість спікерів компаній розповіли про особливості різних професій ІТ компаній. Спікерами були:

  •  Олександра Цимбал - Project Manager, MobiDev,
  •  Руслан Чіжиченко – провідний ВА спеціаліст, Тelesens,
  •  Олександр Заремба - провідний розробник, ЕPAM,
  •  Юлія Короткевич - Experience Designer, SoftServe,
  •  Вадим Чакрян - Information Security Officer, DataArt,
  •  Віталій Кучер - Test Automation Specialist, Luxoft (DXC).

21 жовтня 2022 року у онлайн-форматі пройшла презентація рішень від команд та відбулося оголошення переможців. Всі команди представили гарні проєкти, які відповідали тематиці заходу.


Призи надали компанії Luxoft (DXC) (головний приз), AB Soft та GlobalLogic. Заохочувальні призи – компанії DataArt та Capgemini Engineering.


Журі Хакатону склали представники компаній Luxoft (DXC) та GlobalLogic, а також Харківського технологічного університету «IT STEP» та Комп’ютерної академії «IT STEP».

Переможцями стали:
1 місце – команда team.getName() (Національний Університет «Одеська
Політехніка»), проєкт «Волонтера».
2 місце – команда Blank (Харківський національний університет радіоелектроніки та Харківський національний університет ім. В. Каразіна), проєкт «Leaf Ukraine».
3 місце – команда Pulsar (Харківський національний університет радіоелектроніки), проєкт «Together».

Організатори висловлюють подяку головному спонсору Хакатону – компанії Luxoft (DXC), спонсорам – компаніям AB Soft та GlobalLogic, DataArt та Capgemini Engineering.
Подяка менторам від компаній CHI Software, DataArt, Capgemini Engineering, Telesens, Харківського технологічного університету «IT STEP», які працювали з командами впродовж заходу.

Подяка спікерам першого дня Хакатону від компаній GlobalLogic, CHI Software та DataArt.

Подяка спікерам «Марафону професій ІТ» від компаній MobiDev, Тelesens, ЕPAM, SoftServe, DataArt, Luxoft (DXC).

Подяка Харківському ІТ-кластеру та Одеському ІТ-кластеру за підтримку.

Ми – організатори та спонсори, партнери Хакатону – маємо великі сподівання від впровадження проєктів, які були представлені командами на українському Хакатоні. Як показало життя, робота команд з менторами продовжилася і по закінченню заходу.

Втілюйте в життя свої творчі ідеї та створюйте неймовірне! Бажаємо всім успіху!Автор:

IT STEP

Редакція IT STEP

Вебінар «Як знайти першу роботу в ІТ» від Baza.IT

22 березня Baza.IT провела для студентів ХТУ “IT STEP” вебінар на тему «Як знайти першу роботу в ІТ».    Вчора наші партнери Baza.IT провели для студентів Харківського ІТ-університету “IT STEP” вебінар на тему «Як знайти першу роботу в ІТ». Досвідчений спікер,Вікторія Наливайко,CEO&Co-Founder BazaIT.com, Founder of reteam, Co-Founder of CareerPartner надала рекомендації та поділилася досвідом щодо можливих стратегій пошуку роботу як початківцям, так і студентам з досвідом.    Вебінар розпочався з питання, яке хвилює багатьох початківців в ІТ: «Чи готові компанії зараз наймати м

ШАГ логотип

Що таке CSS і для чого потрібен веб-розробнику

Написати HTML-розмітку документа — це лише невеличка частина щоденних завдань веб-розробника в конкретному проекті. Якщо ви знаєте, що таке HTML, які теги використовуються в розмітці і як правильно писати документ — переходьте до наступного етапу.

Написати HTML-розмітку документа — це лише невеличка частина щоденних завдань веб-розробника в конкретному проекті. Якщо ви знаєте, що таке HTML, які теги використовуються в розмітці і як правильно писати документ — переходьте до наступного етапу.  В статті розповімо, що таке CSS з нуля: як влаштований його код і як прописати стилі в дусі гуру-розробника, а не новачка після безкоштовних інтенсивів. Що таке CSS Кожен HTML-документ має базові параметри для тегів. Наприклад, розташування параграфів для тега [p], точки для ненумерованих списків і ліні

ШАГ логотип

Грант для студентів Харківського технологічного університету «IT STEP» (соціальна програма Scholarship)

Шановні студенти Харківського технологічного університету «IT STEP», ми раді повідомити вам про соціальну програму Scholarship, яка допоможе молодим українцям отримати безкоштовне навчання українських ВНЗ.

Шановні студенти Харківського технологічного університету «IT STEP», ми раді повідомити вам про соціальну програму Scholarship, яка допоможе молодим українцям отримати безкоштовне навчання українських ВНЗ.   В цей складний час для України, коли ми всі зіткнулися з викликами військового стану, ми повинні об'єднатися і зробити все можливе для побудови гідного майбутнього нашої держави. Scholarship вважає, що надання можливості молодим українцям отримати безкоштовне навчання є одним зі способів підтримки нашої молоді та розвитку нашої країни.   Sch

ШАГ логотип

Освіта для дорослих

Як знайти мотивацію вчитися, якщо вона пропала при навчанні

Часто люди загоряються ідеями: навчитися програмувати, взяти клієнта на фрілансі або перейти з офісу на віддалену роботу. Це чудове і виправдане бажання: хочеться побільше грошей, визнання і самоповаги.

Часто люди загоряються ідеями: навчитися програмувати, взяти клієнта на фрілансі або перейти з офісу на віддалену роботу. Це чудове і виправдане бажання: хочеться побільше грошей, визнання і самоповаги.  Але на кожному етапі потрібно докладати зусиль: написати список завдань, пройти курс або самому шукати клієнтів. Це тернистий шлях. Згодом розумієш, що завдання дається не так просто. Стає менш цікаво. А ще курс не потягнути, часу немає. А де шукати першого клієнта? У цей час мотивація на навчання або роботу вирішила пограти в хованки. Н

ШАГ логотип

IT STEP SCHOOL

Встигніть забронювати місце для своєї дитини на новий навчальний рік у школі майбутнього - IT STEP School для 1-11 класів.

Детальніше