Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

Завершення Хакатону Hack4UA. Що відбувалося?

IT STEP

Новини

24.10.2022

38 переглядів

З 14 по 21 жовтня 2022 року відбувся Хакатон Hack4UA – все про інноваційні рішення хакінгу в умовах війни. Хакатон присвячений проблемам українських біженців від війни та мав на меті створення мобільних додатків та онлайн-засобів для них.


Захід відбувся онлайн за підтримки Харківського міського голови Ігоря Терехова та Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради.

14 жовтня учасників привітали організатори: 

  • Компанія CyBureau, Ізраїль (д-р Павел Таль, директор) 
  • Харківський ІТ Кластер (Максим Закаблук, координатор освітніх програм) 
  • Одеський ІТ Кластер (Катерина Соловей, директор) 
  • Харківський технологічний університет «IT STEP» (Віталій Зайцев, ректор)

У перший день провели три великі лекції з сучасних тенденцій розвитку UI/UX, з питань кібербезпеки та захисту інформаційних ресурсів. Спікерами виступили фахівці компаній GlobalLogic, CHI Software та DataArt.


19 жовтня в рамках Хакатона був проведений «Марафон професій ІТ» - профорієнтаційний захід у форматі TEDx, орієнтований на школярів старших класів та студентів перших курсів, на якому шість спікерів компаній розповіли про особливості різних професій ІТ компаній. Спікерами були:

  •  Олександра Цимбал - Project Manager, MobiDev,
  •  Руслан Чіжиченко – провідний ВА спеціаліст, Тelesens,
  •  Олександр Заремба - провідний розробник, ЕPAM,
  •  Юлія Короткевич - Experience Designer, SoftServe,
  •  Вадим Чакрян - Information Security Officer, DataArt,
  •  Віталій Кучер - Test Automation Specialist, Luxoft (DXC).

21 жовтня 2022 року у онлайн-форматі пройшла презентація рішень від команд та відбулося оголошення переможців. Всі команди представили гарні проєкти, які відповідали тематиці заходу.


Призи надали компанії Luxoft (DXC) (головний приз), AB Soft та GlobalLogic. Заохочувальні призи – компанії DataArt та Capgemini Engineering.


Журі Хакатону склали представники компаній Luxoft (DXC) та GlobalLogic, а також Харківського технологічного університету «IT STEP» та Комп’ютерної академії «IT STEP».

Переможцями стали:
1 місце – команда team.getName() (Національний Університет «Одеська
Політехніка»), проєкт «Волонтера».
2 місце – команда Blank (Харківський національний університет радіоелектроніки та Харківський національний університет ім. В. Каразіна), проєкт «Leaf Ukraine».
3 місце – команда Pulsar (Харківський національний університет радіоелектроніки), проєкт «Together».

Організатори висловлюють подяку головному спонсору Хакатону – компанії Luxoft (DXC), спонсорам – компаніям AB Soft та GlobalLogic, DataArt та Capgemini Engineering.
Подяка менторам від компаній CHI Software, DataArt, Capgemini Engineering, Telesens, Харківського технологічного університету «IT STEP», які працювали з командами впродовж заходу.

Подяка спікерам першого дня Хакатону від компаній GlobalLogic, CHI Software та DataArt.

Подяка спікерам «Марафону професій ІТ» від компаній MobiDev, Тelesens, ЕPAM, SoftServe, DataArt, Luxoft (DXC).

Подяка Харківському ІТ-кластеру та Одеському ІТ-кластеру за підтримку.

Ми – організатори та спонсори, партнери Хакатону – маємо великі сподівання від впровадження проєктів, які були представлені командами на українському Хакатоні. Як показало життя, робота команд з менторами продовжилася і по закінченню заходу.

Втілюйте в життя свої творчі ідеї та створюйте неймовірне! Бажаємо всім успіху!Автор:

IT STEP

Редакція IT STEP

Розробка мобільних додатків для новачків: від ідеї до Google Play і App Store

За даними ресурсу Statista, у 2021 році мобільні додатки завантажили 230 мільярдів разів. А 60% користувачів купують товари або послуги через мобільні додатки.

За даними ресурсу Statista, у 2021 році мобільні додатки завантажили 230 мільярдів разів. А 60% користувачів купують товари або послуги через мобільні додатки.  Компанія втрачає трафік і гроші, якщо вона може продавати через телефони і для цього є аудиторія. Але у неї немає мобільного застосунку. У статті розповімо про етапи розробки додатків для смартфонів без стадії реклами. Щоб занурити вас у концепцію розробки, деякі деталі не згадані або спрощені. ============================================================== Щоб створити мобільний додаток, потрібні: Ідея. А

ШАГ логотип

Освіта для дорослих

Soft-skills

Поради при працевлаштуванні — як отримати сумлінного роботодавця і працювати з ним роками

Робота для фахівців-початківців створює різні враження. Одні знаходять компанію мрії. Інші засмучуються: витрачають час, проходять десятки співбесід. Гірше, якщо не заплатили за роботу або вказали в договорі ставку, меншу за ринкову.

Робота для фахівців-початківців створює різні враження. Одні знаходять компанію мрії. Інші засмучуються: витрачають час, проходять десятки співбесід. Гірше, якщо не заплатили за роботу або вказали в договорі ставку, меншу за ринкову. Ми підготували статтю з тривожними знаками з боку роботодавця: від картки вакансії до співбесіди. Зберігайте статтю в закладки, діліться з друзями.  Не приймайте поради, як належне. Не в кожній компанії обманюють на гроші або беруть на безкоштовне стажування у 2-3 місяці. Не поспішайте надсилати резюме. Проа

ШАГ логотип

Мережі та кібербезпека

5 прикладів розвитку кібербезпеки в армії, поліції та IT України

Редакція IT STEP на прикладах розібралася, що змінилося у кібербезпеці військових та бізнесу до війни і зараз.

Редакція IT STEP на прикладах розібралася, що змінилося у кібербезпеці військових та бізнесу до війни і зараз. Багато новин для вас можуть бути знайомими. Ми розповімо про них у контексті кібербезпеки в умовах війни. Зі супутниками Starlink Wi-Fi доступний військовим і населеним пунктам без світла Проблема. Використовувати звичайну Wi-Fi мережу в районі бойових дій небезпечно. Причина у відкритому доступі до домашньої мережі: роутери та підключену техніку бачить ворожий радар та хакери. Під час кібератаки можна відключити камеру на дроні або по

ШАГ логотип

ЧОРНА П’ЯТНИЦЯ в IT STEP Academy

З 23 по 28 листопада ми даруємо знижки на навчання

Ми з нетерпінням чекаємо на Чорну п’ятницю, адже підготували для вас крутезні знижки для того, щоб кожний міг отримати ІТ-освіту! З 23 по 28 листопада ми даруємо:    Знижку 25% на навчання для дітей у Малій Комп’ютерній Академії Знижку 30% на навчання для дорослих на  Професійній Комп’ютерній освіті та ІТ-курсах                  - Розробка програмного забезпечення                 - Комп'ютерна графіка та дизайн                 - Мережі та кібербезпека Тож обирайте те, що підходить саме вам і робіть STEP в своє майбутнє!  

ШАГ логотип

УВАГА!!!

Професійна комп'ютерна освіта. Встигнiть зайняти місце у групі!

Детальніше

ВАУ!!!

Зимовий IT-табір для дітей 8-14 років. Знажка -15% до 10.12

Детальніше