Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

Завершення Хакатону Hack4UA. Що відбувалося?

IT STEP

Новини

24.10.2022

325 переглядів

З 14 по 21 жовтня 2022 року відбувся Хакатон Hack4UA – все про інноваційні рішення хакінгу в умовах війни. Хакатон присвячений проблемам українських біженців від війни та мав на меті створення мобільних додатків та онлайн-засобів для них.


Захід відбувся онлайн за підтримки Харківського міського голови Ігоря Терехова та Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради.

14 жовтня учасників привітали організатори: 

  • Компанія CyBureau, Ізраїль (д-р Павел Таль, директор) 
  • Харківський ІТ Кластер (Максим Закаблук, координатор освітніх програм) 
  • Одеський ІТ Кластер (Катерина Соловей, директор) 
  • Харківський технологічний університет «IT STEP» (Віталій Зайцев, ректор)

У перший день провели три великі лекції з сучасних тенденцій розвитку UI/UX, з питань кібербезпеки та захисту інформаційних ресурсів. Спікерами виступили фахівці компаній GlobalLogic, CHI Software та DataArt.


19 жовтня в рамках Хакатона був проведений «Марафон професій ІТ» - профорієнтаційний захід у форматі TEDx, орієнтований на школярів старших класів та студентів перших курсів, на якому шість спікерів компаній розповіли про особливості різних професій ІТ компаній. Спікерами були:

  •  Олександра Цимбал - Project Manager, MobiDev,
  •  Руслан Чіжиченко – провідний ВА спеціаліст, Тelesens,
  •  Олександр Заремба - провідний розробник, ЕPAM,
  •  Юлія Короткевич - Experience Designer, SoftServe,
  •  Вадим Чакрян - Information Security Officer, DataArt,
  •  Віталій Кучер - Test Automation Specialist, Luxoft (DXC).

21 жовтня 2022 року у онлайн-форматі пройшла презентація рішень від команд та відбулося оголошення переможців. Всі команди представили гарні проєкти, які відповідали тематиці заходу.


Призи надали компанії Luxoft (DXC) (головний приз), AB Soft та GlobalLogic. Заохочувальні призи – компанії DataArt та Capgemini Engineering.


Журі Хакатону склали представники компаній Luxoft (DXC) та GlobalLogic, а також Харківського технологічного університету «IT STEP» та Комп’ютерної академії «IT STEP».

Переможцями стали:
1 місце – команда team.getName() (Національний Університет «Одеська
Політехніка»), проєкт «Волонтера».
2 місце – команда Blank (Харківський національний університет радіоелектроніки та Харківський національний університет ім. В. Каразіна), проєкт «Leaf Ukraine».
3 місце – команда Pulsar (Харківський національний університет радіоелектроніки), проєкт «Together».

Організатори висловлюють подяку головному спонсору Хакатону – компанії Luxoft (DXC), спонсорам – компаніям AB Soft та GlobalLogic, DataArt та Capgemini Engineering.
Подяка менторам від компаній CHI Software, DataArt, Capgemini Engineering, Telesens, Харківського технологічного університету «IT STEP», які працювали з командами впродовж заходу.

Подяка спікерам першого дня Хакатону від компаній GlobalLogic, CHI Software та DataArt.

Подяка спікерам «Марафону професій ІТ» від компаній MobiDev, Тelesens, ЕPAM, SoftServe, DataArt, Luxoft (DXC).

Подяка Харківському ІТ-кластеру та Одеському ІТ-кластеру за підтримку.

Ми – організатори та спонсори, партнери Хакатону – маємо великі сподівання від впровадження проєктів, які були представлені командами на українському Хакатоні. Як показало життя, робота команд з менторами продовжилася і по закінченню заходу.

Втілюйте в життя свої творчі ідеї та створюйте неймовірне! Бажаємо всім успіху!Автор:

IT STEP

Редакція IT STEP

Клуб віртуальної реальності SKY VR - нові партнери IT STEP Academy

 Раді повідомити, що ми стали партнерами з SKY VR - клубом віртуальної реальності!

 Раді повідомити, що ми стали партнерами з SKY VR  - клубом віртуальної реальності!  Тепер для наших студентів акційна знижка 20% на вражаючі пригоди у віртуальному світі. І це ще не все!  Завдяки нашому партнерству, ми можемо запропонувати ексклюзивну можливість - знижку 250 грн на повну оренду клубу SKY VR для незабутнього дитячого свята!  SKY VR - це не просто клуб віртуальної реальності, це місце, де збуваються всі фантазії. Домашня атмосфера, ідеально підібрані ціни та найсучасніші бездротові шоломи - все це створює неповторний досвід для доросл�

ШАГ логотип

Нові Партнери IT STEP Academy

Раді повідомити, що IT STEP Academy тепер партнери з Всеукраїнською онлайн автошколою!

Тепер студенти ІТ STEP, мають унікальну можливість отримати знижку у 1000 грн на навчання, використовуючи промокод, який буде у наших тг-каналах.  Чому саме Всеукраїнська онлайн автошкола?   Легальність та Торгова Марка: Працюють тільки на законодавчому рівні та мають власну торгову марку, гарантуючи найвищі стандарти.  Унікальна Методика:Курс розроблений професіональним директором з освіти, і це унікальна авторська методика.  Повний Інтерактив:Ви отримаєте повний інтерактив з макетами, відео з дронів, реальні відео та предметні през�

ШАГ логотип

В IT STEP відбувся вебінар "Протидія кіберзлочинності" в межах проєкту "Мрія"

11 жовтня в рамках освітнього процесу з метою протидії інформаційній війні, яку веде російська федерація в межах повномасштабної війни проти України, студенти ХТУ "IT STEP" та  учні 7-11 класів IT STEP School мали змогу в форматі Zoom-конференції зустрітись із співробітником Департаменту кіберполіції та обговорити проєкт "МРІЯ"

11 жовтня в рамках освітнього процесу з метою протидії інформаційній війні, яку веде російська федерація в межах повномасштабної війни проти України, студенти ХТУ "IT STEP" та  учні 7-11 класів IT STEP School мали змогу в форматі Zoom-конференції зустрітись із співробітником Департаменту кіберполіції та обговорити проєкт "МРІЯ", що поєднав кіберполіцію та волонтерів у протидії російським окупантам в медіа-просторі, попередження дезінформації та зменшення впливу антиукраїнської пропаганди на суспільство, а також для покращення медіа-грамотності насе�

ШАГ логотип

Старі ціни на проєкти IT STEP Academy

Старі ціни на проєкти IT STEP Academy лише до 20 жовтня

Встигніть зареєструватись на навчання до нових цін:  Професійна комп’ютерна освіта (15-55 років):     Розробка програмного забезпечення         Комп’ютерна графіка та дизайн     Мережі та кібербезпека Спеціальні курси  для дорослих (15-55 років):  Курс “Інтернет-маркетинг”    Курс програмування на Python    Курс “Тестування ПЗ(QA)”   Курс “3D-дизайн інтер’єру”   Курс “Розробка ПЗ на Java”   Курс з Front-end розробки Онлайн-інтенсив з SMM та таргетингу       Мала Комп’ютерна Академія    IT START   Спеціальні дитяч

ШАГ логотип

IT STEP School

Ліцензована загальноосвітня школа з поглибленним вивченням IT та іноземних мов для учнів 1-11 класів. Тисніть, щоб дізнатися детальніше!

Детальніше

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності