Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

Завершення Хакатону Hack4UA. Що відбувалося?

IT STEP

Новини

24.10.2022

203 перегляда

З 14 по 21 жовтня 2022 року відбувся Хакатон Hack4UA – все про інноваційні рішення хакінгу в умовах війни. Хакатон присвячений проблемам українських біженців від війни та мав на меті створення мобільних додатків та онлайн-засобів для них.


Захід відбувся онлайн за підтримки Харківського міського голови Ігоря Терехова та Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради.

14 жовтня учасників привітали організатори: 

  • Компанія CyBureau, Ізраїль (д-р Павел Таль, директор) 
  • Харківський ІТ Кластер (Максим Закаблук, координатор освітніх програм) 
  • Одеський ІТ Кластер (Катерина Соловей, директор) 
  • Харківський технологічний університет «IT STEP» (Віталій Зайцев, ректор)

У перший день провели три великі лекції з сучасних тенденцій розвитку UI/UX, з питань кібербезпеки та захисту інформаційних ресурсів. Спікерами виступили фахівці компаній GlobalLogic, CHI Software та DataArt.


19 жовтня в рамках Хакатона був проведений «Марафон професій ІТ» - профорієнтаційний захід у форматі TEDx, орієнтований на школярів старших класів та студентів перших курсів, на якому шість спікерів компаній розповіли про особливості різних професій ІТ компаній. Спікерами були:

  •  Олександра Цимбал - Project Manager, MobiDev,
  •  Руслан Чіжиченко – провідний ВА спеціаліст, Тelesens,
  •  Олександр Заремба - провідний розробник, ЕPAM,
  •  Юлія Короткевич - Experience Designer, SoftServe,
  •  Вадим Чакрян - Information Security Officer, DataArt,
  •  Віталій Кучер - Test Automation Specialist, Luxoft (DXC).

21 жовтня 2022 року у онлайн-форматі пройшла презентація рішень від команд та відбулося оголошення переможців. Всі команди представили гарні проєкти, які відповідали тематиці заходу.


Призи надали компанії Luxoft (DXC) (головний приз), AB Soft та GlobalLogic. Заохочувальні призи – компанії DataArt та Capgemini Engineering.


Журі Хакатону склали представники компаній Luxoft (DXC) та GlobalLogic, а також Харківського технологічного університету «IT STEP» та Комп’ютерної академії «IT STEP».

Переможцями стали:
1 місце – команда team.getName() (Національний Університет «Одеська
Політехніка»), проєкт «Волонтера».
2 місце – команда Blank (Харківський національний університет радіоелектроніки та Харківський національний університет ім. В. Каразіна), проєкт «Leaf Ukraine».
3 місце – команда Pulsar (Харківський національний університет радіоелектроніки), проєкт «Together».

Організатори висловлюють подяку головному спонсору Хакатону – компанії Luxoft (DXC), спонсорам – компаніям AB Soft та GlobalLogic, DataArt та Capgemini Engineering.
Подяка менторам від компаній CHI Software, DataArt, Capgemini Engineering, Telesens, Харківського технологічного університету «IT STEP», які працювали з командами впродовж заходу.

Подяка спікерам першого дня Хакатону від компаній GlobalLogic, CHI Software та DataArt.

Подяка спікерам «Марафону професій ІТ» від компаній MobiDev, Тelesens, ЕPAM, SoftServe, DataArt, Luxoft (DXC).

Подяка Харківському ІТ-кластеру та Одеському ІТ-кластеру за підтримку.

Ми – організатори та спонсори, партнери Хакатону – маємо великі сподівання від впровадження проєктів, які були представлені командами на українському Хакатоні. Як показало життя, робота команд з менторами продовжилася і по закінченню заходу.

Втілюйте в життя свої творчі ідеї та створюйте неймовірне! Бажаємо всім успіху!Автор:

IT STEP

Редакція IT STEP

Новини

Стажування студентів в Естонії: Перший крок до світового навчання

Інтервʼю зі студентами, які розпочали своє стажування в Естонському університеті

Спільне навчання зі студентами із різних країн завжди надає особливого смаку навчальному процесу. І це не просто навчання, це неймовірний досвід поглибленого вивчення та культурного обміну. Ми поговорили зі студентами, які розпочали своє стажування в Естонії і вони поділилися своїми першими враженнями.   Марія, студентка 3 курсу за спеціалізацію “Комп'ютерна графіка та дизайн”: Дуже дивно було нарешті зайти в аудиторію. І куди приємніше, насправді, ніж онлайн + у нас тут багато групових проєктів, що робить очне навчання більш о�

ШАГ логотип

Дизайн

3D візуалізатор - професія майбутнього

Сучасний світ став візуальним, а тривимірна візуалізація – невід'ємною частиною нашої епохи. Пам'ятаєте останній раз, коли ви бачили реалістичне зображення будівлі, інтер'єру або продукту до його створення? Це була 3D візуалізація, і вона грає велику роль у нашому житті. 3D візуалізатор – це той, хто створює цю магію.

Сучасний світ став візуальним, а тривимірна візуалізація – невід'ємною частиною нашої епохи. Пам'ятаєте останній раз, коли ви бачили реалістичне зображення будівлі, інтер'єру або продукту до його створення? Це була 3D візуалізація, і вона грає велику роль у нашому житті. 3D візуалізатор – це той, хто створює цю магію.   Мистецтво 3D візуалізації проникає у багато сфер нашого життя. Від архітектури і дизайну інтер'єру до реклами та промислового проектування – скрізь можна знайти сліди роботи 3D візуалізаторів. Ми розглянемо, які завда

ШАГ логотип

Змагайся та Вигравай: VinCheck.Me оголошує конкурс для студентів 

Підтримка освіти та розвитку: VinCheck.Me пропонує можливість студентам виграти значну грошову суму

Підтримка освіти та розвитку: VinCheck.Me пропонує можливість студентам виграти значну грошову суму Студенти ХТУ “IT STEP” у нас для вас неймовірні новини!!!   Команда VinCheck.Me з радістю оголошує про початок конкурсу, спрямованого на підтримку студентів. Їх мета полягає в наданні можливості студентам реалізувати свій творчий потенціал та отримати за це гідну винагороду. Зі спеціальним призовим фондом у розмірі 20 000 грн, цей конкурс надає унікальну можливість студентам продемонструвати свої здібності та зарядити своє навчання додатковою мотива�

ШАГ логотип

Soft-skills

Як знайти роботу junior спеціалісту без досвіду роботи

Пошук роботи для фахівців у сфері інформаційних технологій завжди залишається актуальним питанням. Безліч новачків, які мають певні знання та навички в IT, стикаються із завданням: як розпочати кар'єру, не маючи досвіду роботи. Ринок IT надає безліч можливостей для джунів, які прагнуть застосувати знання на практиці.

Пошук роботи для фахівців у сфері інформаційних технологій завжди залишається актуальним питанням. Безліч новачків, які мають певні знання та навички в IT, стикаються із завданням: як розпочати кар'єру, не маючи досвіду роботи. Ринок IT надає безліч можливостей для джунів, які прагнуть застосувати знання на практиці.   Однак, незважаючи на потребу компаній у нових спеціалістах, пошук роботи для junior'ів без досвіду може стати певним викликом при конкуренції з досвідченішими кандидатами. Також, не завжди просто зрозуміти, які компетенції

ШАГ логотип

IT STEP School

Ліцензована загальноосвітня школа з поглибленним вивченням IT та іноземних мов для учнів 1-11 класів. Тисніть, щоб дізнатися детальніше!

Детальніше