Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

ChatGPT. Навчись використовувати майбутнє.

IT STEP

31.03.2023

93 перегляда

Сьогодні поговоримо про нову розробку від OpenAI. Що це таке і кому це корисно? 

 

ChatGPT — це найсучасніша мовна модель штучного інтелекту, розроблена OpenAI, яка має потенціал кардинально змінити спосіб спілкування та взаємодії з машинами. Завдяки розширеним можливостям обробки природної мови ChatGPT може розуміти людську мову та реагувати на неї так, як раніше вважалося неможливим. 

 

Однією з найбільших переваг ChatGPT є його здатність підвищувати ефективність у багатьох професіях. Наприклад, у сфері обслуговування клієнтів ChatGPT може обробляти звичайні запити та поширені запитання, звільняючи людей-агентів для вирішення складніших питань. Це може призвести до швидшого часу відповіді, скорочення часу очікування для клієнтів і, зрештою, підвищення рівня задоволеності клієнтів. Ближче познайомити з усіма можливостями Вас можуть ІТ-курси, які направлені на вичення таких програм. 

 

ChatGPT може бути корисним для ІТ-спеціалістів, оскільки він може допомогти в автоматичній обробці інформації і відповідати на запитання. Наприклад, якщо ІТ-спеціалісту потрібно швидко знайти відповідь на запитання про технічну проблему, він може скористатися ChatGPT для знаходження рішення. ChatGPT також може допомогти в автоматизації рутинних завдань, таких як відповідь на електронні листи або написання коду.

 

Маркетологам і SMM-менеджерам він може допомогти в генерації контенту та ідей для соціальних мереж і маркетингових кампаній. ChatGPT може бути використаний для створення заголовків, описів, рекламних текстів і контенту для блогів. Він може також допомогти в плануванні контенту, аналізі результатів і прогнозуванні трендів.

 

Також ChatGPT може бути корисним для студентів та викладачів у багатьох аспектах навчання та освіти. Студентам він може допомогти з домашніми завданнями, дослідженнями та надати пояснення складних концепцій. Викладачі можуть використовувати ChatGPT для підготовки освітнього процесу. Крім того, ChatGPT може допомогти викладачам зрозуміти потреби та інтереси студентів, а також підтримувати їх у процесі навчання. Та й розуміння ІТ-технологій дуже допомагає в сучасному світі. 


Загалом ChatGPT має потенціал кардинально змінити спосіб роботи та взаємодії з машинами. Його розширені можливості обробки природної мови роблять його потужним інструментом для підвищення ефективності, зниження витрат і забезпечення кращих результатів у багатьох професіях та зокрема в ІТ-сфері. Оскільки технології продовжують розвиватися, ми можемо очікувати, що ChatGPT буде прийнято у все більшій кількості галузей, що зрештою призведе до більш ефективної та продуктивної робочої сили. Для того, щоб дізнатися усі можливості ChatGPT пропонуємо вам пройти онлайн-інтенсив “Нейромережі. ChatGPT” від ІТ STEP Academy.Автор:

IT STEP

Редакція IT STEP 

Новини

Стажування студентів в Естонії: Перший крок до світового навчання

Інтервʼю зі студентами, які розпочали своє стажування в Естонському університеті

Спільне навчання зі студентами із різних країн завжди надає особливого смаку навчальному процесу. І це не просто навчання, це неймовірний досвід поглибленого вивчення та культурного обміну. Ми поговорили зі студентами, які розпочали своє стажування в Естонії і вони поділилися своїми першими враженнями.   Марія, студентка 3 курсу за спеціалізацію “Комп'ютерна графіка та дизайн”: Дуже дивно було нарешті зайти в аудиторію. І куди приємніше, насправді, ніж онлайн + у нас тут багато групових проєктів, що робить очне навчання більш о�

ШАГ логотип

Дизайн

3D візуалізатор - професія майбутнього

Сучасний світ став візуальним, а тривимірна візуалізація – невід'ємною частиною нашої епохи. Пам'ятаєте останній раз, коли ви бачили реалістичне зображення будівлі, інтер'єру або продукту до його створення? Це була 3D візуалізація, і вона грає велику роль у нашому житті. 3D візуалізатор – це той, хто створює цю магію.

Сучасний світ став візуальним, а тривимірна візуалізація – невід'ємною частиною нашої епохи. Пам'ятаєте останній раз, коли ви бачили реалістичне зображення будівлі, інтер'єру або продукту до його створення? Це була 3D візуалізація, і вона грає велику роль у нашому житті. 3D візуалізатор – це той, хто створює цю магію.   Мистецтво 3D візуалізації проникає у багато сфер нашого життя. Від архітектури і дизайну інтер'єру до реклами та промислового проектування – скрізь можна знайти сліди роботи 3D візуалізаторів. Ми розглянемо, які завда

ШАГ логотип

Змагайся та Вигравай: VinCheck.Me оголошує конкурс для студентів 

Підтримка освіти та розвитку: VinCheck.Me пропонує можливість студентам виграти значну грошову суму

Підтримка освіти та розвитку: VinCheck.Me пропонує можливість студентам виграти значну грошову суму Студенти ХТУ “IT STEP” у нас для вас неймовірні новини!!!   Команда VinCheck.Me з радістю оголошує про початок конкурсу, спрямованого на підтримку студентів. Їх мета полягає в наданні можливості студентам реалізувати свій творчий потенціал та отримати за це гідну винагороду. Зі спеціальним призовим фондом у розмірі 20 000 грн, цей конкурс надає унікальну можливість студентам продемонструвати свої здібності та зарядити своє навчання додатковою мотива�

ШАГ логотип

Soft-skills

Як знайти роботу junior спеціалісту без досвіду роботи

Пошук роботи для фахівців у сфері інформаційних технологій завжди залишається актуальним питанням. Безліч новачків, які мають певні знання та навички в IT, стикаються із завданням: як розпочати кар'єру, не маючи досвіду роботи. Ринок IT надає безліч можливостей для джунів, які прагнуть застосувати знання на практиці.

Пошук роботи для фахівців у сфері інформаційних технологій завжди залишається актуальним питанням. Безліч новачків, які мають певні знання та навички в IT, стикаються із завданням: як розпочати кар'єру, не маючи досвіду роботи. Ринок IT надає безліч можливостей для джунів, які прагнуть застосувати знання на практиці.   Однак, незважаючи на потребу компаній у нових спеціалістах, пошук роботи для junior'ів без досвіду може стати певним викликом при конкуренції з досвідченішими кандидатами. Також, не завжди просто зрозуміти, які компетенції

ШАГ логотип

IT STEP School

Ліцензована загальноосвітня школа з поглибленним вивченням IT та іноземних мов для учнів 1-11 класів. Тисніть, щоб дізнатися детальніше!

Детальніше