Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

Профорієнтація в школі. “Урок успіху”

IT STEP School

Новини

21.02.2023

377 переглядів

Одним із способів, у який школа може підготувати учнів до роботи та кар’єрного зростання, є надання послуг з професійної орієнтації та консультування. Це може допомогти дітям зрозуміти свої сильні сторони та інтереси, вивчити різні варіанти кар’єри та прийняти обґрунтовані рішення щодо своєї майбутньої освіти та кар’єри.

 

Тому загальноосвітня школа у Харкові  IT STEP School теж проводить заняття з профорієнтації, АЛЕ! Не так, як всі до цього звикли. Раз на 2 тижні в школі проходить “Урок успіху” на який запрошують успішних і досвідчених професіоналів з різних галузей для спілкування зі школярами. Так вони можуть отримати цінну інформацію про застосування своєї освіти в реальному світі.

 

Успіх — це не лише знання чи академічні досягнення, а й розробка конкретних моделей поведінки та життєвих стратегій, які ведуть до успіху. Слухаючи історії цих експертів, учні приватної школи  IT STEP School можуть визначити моделі успішних стратегій думки та життєвих стратегій, що призвели до їх успіху. Це може надихнути та мотивувати учнів до досягнення своїх цілей та розвитку необхідних навичок для досягнення успіху.

 

Навіть під час навчання онлайн наша школа запрошує експертів з різних галузей. Серед них можуть бути технології, фінанси, охорона здоров’я, освіта та розваги. Гості діляться своїми історіями успіху та пропонують поради, які допоможуть школярам дізнатися про велику кількість професій та про те, як досягти своїх цілей. 

 

Щоб передача «життєвих стратегій» була ефективною, школярі активно беруть участь у процесі слухання. Наприкінці зустрічі учням пропонується написати твір із підсумком пізнаного. Це не тільки допомагає організувати свої думки, але й навчає формулювати ідеї. Кінцева мета нашої ІТ-школи – показати шлях до успіху та надихнути на досягнення власних цілей.

 

 

 

Урок успіху в топовій школі Харкова IT STEP School – це унікальна можливість для школярів переймати досвід в успішних людей і отримувати цінну інформацію про їхні життєві стратегії. Активно беручи участь у процесі та пишучи есе, учні можуть закріпити свої знання та розвинути важливі особисті та інтелектуальні навички. 

 

Підсумовуючи, найкраща школа буде намагатись відігравати життєво важливу роль у підготовці учнів до роботи та кар’єрного зростання, надаючи професійну орієнтацію, професійну освіту, заняття, пов’язані з кар’єрою, та можливості навчання на роботі. Ці програми можуть допомогти студентам прийняти обґрунтовані рішення щодо їх майбутньої кар’єри та підвищити їх працевлаштування та потенціал заробітку.


 Автор:

IT STEP School

Редакція IT STEP School

Клуб віртуальної реальності SKY VR - нові партнери IT STEP Academy

 Раді повідомити, що ми стали партнерами з SKY VR - клубом віртуальної реальності!

 Раді повідомити, що ми стали партнерами з SKY VR  - клубом віртуальної реальності!  Тепер для наших студентів акційна знижка 20% на вражаючі пригоди у віртуальному світі. І це ще не все!  Завдяки нашому партнерству, ми можемо запропонувати ексклюзивну можливість - знижку 250 грн на повну оренду клубу SKY VR для незабутнього дитячого свята!  SKY VR - це не просто клуб віртуальної реальності, це місце, де збуваються всі фантазії. Домашня атмосфера, ідеально підібрані ціни та найсучасніші бездротові шоломи - все це створює неповторний досвід для доросл�

ШАГ логотип

Нові Партнери IT STEP Academy

Раді повідомити, що IT STEP Academy тепер партнери з Всеукраїнською онлайн автошколою!

Тепер студенти ІТ STEP, мають унікальну можливість отримати знижку у 1000 грн на навчання, використовуючи промокод, який буде у наших тг-каналах.  Чому саме Всеукраїнська онлайн автошкола?   Легальність та Торгова Марка: Працюють тільки на законодавчому рівні та мають власну торгову марку, гарантуючи найвищі стандарти.  Унікальна Методика:Курс розроблений професіональним директором з освіти, і це унікальна авторська методика.  Повний Інтерактив:Ви отримаєте повний інтерактив з макетами, відео з дронів, реальні відео та предметні през�

ШАГ логотип

В IT STEP відбувся вебінар "Протидія кіберзлочинності" в межах проєкту "Мрія"

11 жовтня в рамках освітнього процесу з метою протидії інформаційній війні, яку веде російська федерація в межах повномасштабної війни проти України, студенти ХТУ "IT STEP" та  учні 7-11 класів IT STEP School мали змогу в форматі Zoom-конференції зустрітись із співробітником Департаменту кіберполіції та обговорити проєкт "МРІЯ"

11 жовтня в рамках освітнього процесу з метою протидії інформаційній війні, яку веде російська федерація в межах повномасштабної війни проти України, студенти ХТУ "IT STEP" та  учні 7-11 класів IT STEP School мали змогу в форматі Zoom-конференції зустрітись із співробітником Департаменту кіберполіції та обговорити проєкт "МРІЯ", що поєднав кіберполіцію та волонтерів у протидії російським окупантам в медіа-просторі, попередження дезінформації та зменшення впливу антиукраїнської пропаганди на суспільство, а також для покращення медіа-грамотності насе�

ШАГ логотип

Старі ціни на проєкти IT STEP Academy

Старі ціни на проєкти IT STEP Academy лише до 20 жовтня

Встигніть зареєструватись на навчання до нових цін:  Професійна комп’ютерна освіта (15-55 років):     Розробка програмного забезпечення         Комп’ютерна графіка та дизайн     Мережі та кібербезпека Спеціальні курси  для дорослих (15-55 років):  Курс “Інтернет-маркетинг”    Курс програмування на Python    Курс “Тестування ПЗ(QA)”   Курс “3D-дизайн інтер’єру”   Курс “Розробка ПЗ на Java”   Курс з Front-end розробки Онлайн-інтенсив з SMM та таргетингу       Мала Комп’ютерна Академія    IT START   Спеціальні дитяч

ШАГ логотип

IT STEP School

Ліцензована загальноосвітня школа з поглибленним вивченням IT та іноземних мов для учнів 1-11 класів. Тисніть, щоб дізнатися детальніше!

Детальніше

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності