Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

Профорієнтація в школі. “Урок успіху”

IT STEP School

Новини

21.02.2023

168 переглядів

Одним із способів, у який школа може підготувати учнів до роботи та кар’єрного зростання, є надання послуг з професійної орієнтації та консультування. Це може допомогти дітям зрозуміти свої сильні сторони та інтереси, вивчити різні варіанти кар’єри та прийняти обґрунтовані рішення щодо своєї майбутньої освіти та кар’єри.

 

Тому загальноосвітня школа у Харкові  IT STEP School теж проводить заняття з профорієнтації, АЛЕ! Не так, як всі до цього звикли. Раз на 2 тижні в школі проходить “Урок успіху” на який запрошують успішних і досвідчених професіоналів з різних галузей для спілкування зі школярами. Так вони можуть отримати цінну інформацію про застосування своєї освіти в реальному світі.

 

Успіх — це не лише знання чи академічні досягнення, а й розробка конкретних моделей поведінки та життєвих стратегій, які ведуть до успіху. Слухаючи історії цих експертів, учні приватної школи  IT STEP School можуть визначити моделі успішних стратегій думки та життєвих стратегій, що призвели до їх успіху. Це може надихнути та мотивувати учнів до досягнення своїх цілей та розвитку необхідних навичок для досягнення успіху.

 

Навіть під час навчання онлайн наша школа запрошує експертів з різних галузей. Серед них можуть бути технології, фінанси, охорона здоров’я, освіта та розваги. Гості діляться своїми історіями успіху та пропонують поради, які допоможуть школярам дізнатися про велику кількість професій та про те, як досягти своїх цілей. 

 

Щоб передача «життєвих стратегій» була ефективною, школярі активно беруть участь у процесі слухання. Наприкінці зустрічі учням пропонується написати твір із підсумком пізнаного. Це не тільки допомагає організувати свої думки, але й навчає формулювати ідеї. Кінцева мета нашої ІТ-школи – показати шлях до успіху та надихнути на досягнення власних цілей.

 

 

 

Урок успіху в топовій школі Харкова IT STEP School – це унікальна можливість для школярів переймати досвід в успішних людей і отримувати цінну інформацію про їхні життєві стратегії. Активно беручи участь у процесі та пишучи есе, учні можуть закріпити свої знання та розвинути важливі особисті та інтелектуальні навички. 

 

Підсумовуючи, найкраща школа буде намагатись відігравати життєво важливу роль у підготовці учнів до роботи та кар’єрного зростання, надаючи професійну орієнтацію, професійну освіту, заняття, пов’язані з кар’єрою, та можливості навчання на роботі. Ці програми можуть допомогти студентам прийняти обґрунтовані рішення щодо їх майбутньої кар’єри та підвищити їх працевлаштування та потенціал заробітку.


 Автор:

IT STEP School

Редакція IT STEP School

Новини

Стажування студентів в Естонії: Перший крок до світового навчання

Інтервʼю зі студентами, які розпочали своє стажування в Естонському університеті

Спільне навчання зі студентами із різних країн завжди надає особливого смаку навчальному процесу. І це не просто навчання, це неймовірний досвід поглибленого вивчення та культурного обміну. Ми поговорили зі студентами, які розпочали своє стажування в Естонії і вони поділилися своїми першими враженнями.   Марія, студентка 3 курсу за спеціалізацію “Комп'ютерна графіка та дизайн”: Дуже дивно було нарешті зайти в аудиторію. І куди приємніше, насправді, ніж онлайн + у нас тут багато групових проєктів, що робить очне навчання більш о�

ШАГ логотип

Дизайн

3D візуалізатор - професія майбутнього

Сучасний світ став візуальним, а тривимірна візуалізація – невід'ємною частиною нашої епохи. Пам'ятаєте останній раз, коли ви бачили реалістичне зображення будівлі, інтер'єру або продукту до його створення? Це була 3D візуалізація, і вона грає велику роль у нашому житті. 3D візуалізатор – це той, хто створює цю магію.

Сучасний світ став візуальним, а тривимірна візуалізація – невід'ємною частиною нашої епохи. Пам'ятаєте останній раз, коли ви бачили реалістичне зображення будівлі, інтер'єру або продукту до його створення? Це була 3D візуалізація, і вона грає велику роль у нашому житті. 3D візуалізатор – це той, хто створює цю магію.   Мистецтво 3D візуалізації проникає у багато сфер нашого життя. Від архітектури і дизайну інтер'єру до реклами та промислового проектування – скрізь можна знайти сліди роботи 3D візуалізаторів. Ми розглянемо, які завда

ШАГ логотип

Змагайся та Вигравай: VinCheck.Me оголошує конкурс для студентів 

Підтримка освіти та розвитку: VinCheck.Me пропонує можливість студентам виграти значну грошову суму

Підтримка освіти та розвитку: VinCheck.Me пропонує можливість студентам виграти значну грошову суму Студенти ХТУ “IT STEP” у нас для вас неймовірні новини!!!   Команда VinCheck.Me з радістю оголошує про початок конкурсу, спрямованого на підтримку студентів. Їх мета полягає в наданні можливості студентам реалізувати свій творчий потенціал та отримати за це гідну винагороду. Зі спеціальним призовим фондом у розмірі 20 000 грн, цей конкурс надає унікальну можливість студентам продемонструвати свої здібності та зарядити своє навчання додатковою мотива�

ШАГ логотип

Soft-skills

Як знайти роботу junior спеціалісту без досвіду роботи

Пошук роботи для фахівців у сфері інформаційних технологій завжди залишається актуальним питанням. Безліч новачків, які мають певні знання та навички в IT, стикаються із завданням: як розпочати кар'єру, не маючи досвіду роботи. Ринок IT надає безліч можливостей для джунів, які прагнуть застосувати знання на практиці.

Пошук роботи для фахівців у сфері інформаційних технологій завжди залишається актуальним питанням. Безліч новачків, які мають певні знання та навички в IT, стикаються із завданням: як розпочати кар'єру, не маючи досвіду роботи. Ринок IT надає безліч можливостей для джунів, які прагнуть застосувати знання на практиці.   Однак, незважаючи на потребу компаній у нових спеціалістах, пошук роботи для junior'ів без досвіду може стати певним викликом при конкуренції з досвідченішими кандидатами. Також, не завжди просто зрозуміти, які компетенції

ШАГ логотип

IT STEP School

Ліцензована загальноосвітня школа з поглибленним вивченням IT та іноземних мов для учнів 1-11 класів. Тисніть, щоб дізнатися детальніше!

Детальніше