Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

Профорієнтація в школі. “Урок успіху”

IT STEP School

Новини

21.02.2023

59 переглядів

Одним із способів, у який школа може підготувати учнів до роботи та кар’єрного зростання, є надання послуг з професійної орієнтації та консультування. Це може допомогти дітям зрозуміти свої сильні сторони та інтереси, вивчити різні варіанти кар’єри та прийняти обґрунтовані рішення щодо своєї майбутньої освіти та кар’єри.

 

Тому загальноосвітня школа у Харкові  IT STEP School теж проводить заняття з профорієнтації, АЛЕ! Не так, як всі до цього звикли. Раз на 2 тижні в школі проходить “Урок успіху” на який запрошують успішних і досвідчених професіоналів з різних галузей для спілкування зі школярами. Так вони можуть отримати цінну інформацію про застосування своєї освіти в реальному світі.

 

Успіх — це не лише знання чи академічні досягнення, а й розробка конкретних моделей поведінки та життєвих стратегій, які ведуть до успіху. Слухаючи історії цих експертів, учні приватної школи  IT STEP School можуть визначити моделі успішних стратегій думки та життєвих стратегій, що призвели до їх успіху. Це може надихнути та мотивувати учнів до досягнення своїх цілей та розвитку необхідних навичок для досягнення успіху.

 

Навіть під час навчання онлайн наша школа запрошує експертів з різних галузей. Серед них можуть бути технології, фінанси, охорона здоров’я, освіта та розваги. Гості діляться своїми історіями успіху та пропонують поради, які допоможуть школярам дізнатися про велику кількість професій та про те, як досягти своїх цілей. 

 

Щоб передача «життєвих стратегій» була ефективною, школярі активно беруть участь у процесі слухання. Наприкінці зустрічі учням пропонується написати твір із підсумком пізнаного. Це не тільки допомагає організувати свої думки, але й навчає формулювати ідеї. Кінцева мета нашої ІТ-школи – показати шлях до успіху та надихнути на досягнення власних цілей.

 

 

 

Урок успіху в топовій школі Харкова IT STEP School – це унікальна можливість для школярів переймати досвід в успішних людей і отримувати цінну інформацію про їхні життєві стратегії. Активно беручи участь у процесі та пишучи есе, учні можуть закріпити свої знання та розвинути важливі особисті та інтелектуальні навички. 

 

Підсумовуючи, найкраща школа буде намагатись відігравати життєво важливу роль у підготовці учнів до роботи та кар’єрного зростання, надаючи професійну орієнтацію, професійну освіту, заняття, пов’язані з кар’єрою, та можливості навчання на роботі. Ці програми можуть допомогти студентам прийняти обґрунтовані рішення щодо їх майбутньої кар’єри та підвищити їх працевлаштування та потенціал заробітку.


 Автор:

IT STEP School

Редакція IT STEP School

Вебінар «Як знайти першу роботу в ІТ» від Baza.IT

22 березня Baza.IT провела для студентів ХТУ “IT STEP” вебінар на тему «Як знайти першу роботу в ІТ».    Вчора наші партнери Baza.IT провели для студентів Харківського ІТ-університету “IT STEP” вебінар на тему «Як знайти першу роботу в ІТ». Досвідчений спікер,Вікторія Наливайко,CEO&Co-Founder BazaIT.com, Founder of reteam, Co-Founder of CareerPartner надала рекомендації та поділилася досвідом щодо можливих стратегій пошуку роботу як початківцям, так і студентам з досвідом.    Вебінар розпочався з питання, яке хвилює багатьох початківців в ІТ: «Чи готові компанії зараз наймати м

ШАГ логотип

Що таке CSS і для чого потрібен веб-розробнику

Написати HTML-розмітку документа — це лише невеличка частина щоденних завдань веб-розробника в конкретному проекті. Якщо ви знаєте, що таке HTML, які теги використовуються в розмітці і як правильно писати документ — переходьте до наступного етапу.

Написати HTML-розмітку документа — це лише невеличка частина щоденних завдань веб-розробника в конкретному проекті. Якщо ви знаєте, що таке HTML, які теги використовуються в розмітці і як правильно писати документ — переходьте до наступного етапу.  В статті розповімо, що таке CSS з нуля: як влаштований його код і як прописати стилі в дусі гуру-розробника, а не новачка після безкоштовних інтенсивів. Що таке CSS Кожен HTML-документ має базові параметри для тегів. Наприклад, розташування параграфів для тега [p], точки для ненумерованих списків і ліні

ШАГ логотип

Грант для студентів Харківського технологічного університету «IT STEP» (соціальна програма Scholarship)

Шановні студенти Харківського технологічного університету «IT STEP», ми раді повідомити вам про соціальну програму Scholarship, яка допоможе молодим українцям отримати безкоштовне навчання українських ВНЗ.

Шановні студенти Харківського технологічного університету «IT STEP», ми раді повідомити вам про соціальну програму Scholarship, яка допоможе молодим українцям отримати безкоштовне навчання українських ВНЗ.   В цей складний час для України, коли ми всі зіткнулися з викликами військового стану, ми повинні об'єднатися і зробити все можливе для побудови гідного майбутнього нашої держави. Scholarship вважає, що надання можливості молодим українцям отримати безкоштовне навчання є одним зі способів підтримки нашої молоді та розвитку нашої країни.   Sch

ШАГ логотип

Освіта для дорослих

Як знайти мотивацію вчитися, якщо вона пропала при навчанні

Часто люди загоряються ідеями: навчитися програмувати, взяти клієнта на фрілансі або перейти з офісу на віддалену роботу. Це чудове і виправдане бажання: хочеться побільше грошей, визнання і самоповаги.

Часто люди загоряються ідеями: навчитися програмувати, взяти клієнта на фрілансі або перейти з офісу на віддалену роботу. Це чудове і виправдане бажання: хочеться побільше грошей, визнання і самоповаги.  Але на кожному етапі потрібно докладати зусиль: написати список завдань, пройти курс або самому шукати клієнтів. Це тернистий шлях. Згодом розумієш, що завдання дається не так просто. Стає менш цікаво. А ще курс не потягнути, часу немає. А де шукати першого клієнта? У цей час мотивація на навчання або роботу вирішила пограти в хованки. Н

ШАГ логотип

IT STEP SCHOOL

Встигніть забронювати місце для своєї дитини на новий навчальний рік у школі майбутнього - IT STEP School для 1-11 класів.

Детальніше