Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

Зустріч ХТУ “IT STEP” зі студентами Київського фахового коледжу туризму та готельного господарства

ХТУ «IT STEP»

24.04.2023

203 перегляда

Нещодавно між навчальними закладами ХТУ «IT STEP» та Київським фаховим коледжом туризму та готельного господарства відбулась онлайн-зустріч для студентів коледжу, які навчаються за спеціальністю Комп’ютерна інженерія, Інженерія програмного забезпечення та Підприємство та торгівля.


У рамках проведення тижня спеціальності КІ та ІПЗ в Київському фаховому коледжі туризму та готельного господарства відбулася онлайн-презентація Харківського технологічного університету «IT STEP».

 

18 квітня 2023 року ректор університету, доктор технічних наук, професор Зайцев Віталій Єгорійович зустрівся зі студентами коледжу, які навчаються за спеціальностями КІ та ІПЗ. Він розповів про переваги навчання на бакалавраті у Харківському технологічному університеті та можливості, які надає наш навчальний заклад.

 

Після презентації ректора зі студентами спілкувалась завідувач кафедри «Менеджмент в ІТ», кандидат економічних наук, доцент Дудник Олена Василівна. Вона детально розповіла про дві спеціальності, які пропонує ХТУ «IT STEP»: "Інформаційні технології" та "Менеджмент в сфері ІТ". Олена Василівна висвітлила особливості кожної з цих спеціальностей, їхній навчальний план та можливості працевлаштування після закінчення навчання.

 

Отже, онлайн-зустріч Харківського технологічного університету «IT STEP» з Київським фаховим коледжом туризму та готельного господарства, дозволила студентам цього коледжу отримати більш детальну інформацію про можливості навчання в ХТУ та перспективи подальшої роботи в IT.

Враховуючи актуальність теми, проведення подібних заходів між навчальними закладами  є надзвичайно важливою, оскільки дозволяє студентам та викладачам ділитися досвідом та знаннями. Такі зустрічі допомагають у створенні сприятливої інформаційної атмосфери та зміцненні партнерських стосунків між навчальними закладами з різних міст України.Автор:

ХТУ «IT STEP»

Редакція ХТУ «IT STEP»

Клуб віртуальної реальності SKY VR - нові партнери IT STEP Academy

 Раді повідомити, що ми стали партнерами з SKY VR - клубом віртуальної реальності!

 Раді повідомити, що ми стали партнерами з SKY VR  - клубом віртуальної реальності!  Тепер для наших студентів акційна знижка 20% на вражаючі пригоди у віртуальному світі. І це ще не все!  Завдяки нашому партнерству, ми можемо запропонувати ексклюзивну можливість - знижку 250 грн на повну оренду клубу SKY VR для незабутнього дитячого свята!  SKY VR - це не просто клуб віртуальної реальності, це місце, де збуваються всі фантазії. Домашня атмосфера, ідеально підібрані ціни та найсучасніші бездротові шоломи - все це створює неповторний досвід для доросл�

ШАГ логотип

Нові Партнери IT STEP Academy

Раді повідомити, що IT STEP Academy тепер партнери з Всеукраїнською онлайн автошколою!

Тепер студенти ІТ STEP, мають унікальну можливість отримати знижку у 1000 грн на навчання, використовуючи промокод, який буде у наших тг-каналах.  Чому саме Всеукраїнська онлайн автошкола?   Легальність та Торгова Марка: Працюють тільки на законодавчому рівні та мають власну торгову марку, гарантуючи найвищі стандарти.  Унікальна Методика:Курс розроблений професіональним директором з освіти, і це унікальна авторська методика.  Повний Інтерактив:Ви отримаєте повний інтерактив з макетами, відео з дронів, реальні відео та предметні през�

ШАГ логотип

В IT STEP відбувся вебінар "Протидія кіберзлочинності" в межах проєкту "Мрія"

11 жовтня в рамках освітнього процесу з метою протидії інформаційній війні, яку веде російська федерація в межах повномасштабної війни проти України, студенти ХТУ "IT STEP" та  учні 7-11 класів IT STEP School мали змогу в форматі Zoom-конференції зустрітись із співробітником Департаменту кіберполіції та обговорити проєкт "МРІЯ"

11 жовтня в рамках освітнього процесу з метою протидії інформаційній війні, яку веде російська федерація в межах повномасштабної війни проти України, студенти ХТУ "IT STEP" та  учні 7-11 класів IT STEP School мали змогу в форматі Zoom-конференції зустрітись із співробітником Департаменту кіберполіції та обговорити проєкт "МРІЯ", що поєднав кіберполіцію та волонтерів у протидії російським окупантам в медіа-просторі, попередження дезінформації та зменшення впливу антиукраїнської пропаганди на суспільство, а також для покращення медіа-грамотності насе�

ШАГ логотип

Старі ціни на проєкти IT STEP Academy

Старі ціни на проєкти IT STEP Academy лише до 20 жовтня

Встигніть зареєструватись на навчання до нових цін:  Професійна комп’ютерна освіта (15-55 років):     Розробка програмного забезпечення         Комп’ютерна графіка та дизайн     Мережі та кібербезпека Спеціальні курси  для дорослих (15-55 років):  Курс “Інтернет-маркетинг”    Курс програмування на Python    Курс “Тестування ПЗ(QA)”   Курс “3D-дизайн інтер’єру”   Курс “Розробка ПЗ на Java”   Курс з Front-end розробки Онлайн-інтенсив з SMM та таргетингу       Мала Комп’ютерна Академія    IT START   Спеціальні дитяч

ШАГ логотип

IT STEP School

Ліцензована загальноосвітня школа з поглибленним вивченням IT та іноземних мов для учнів 1-11 класів. Тисніть, щоб дізнатися детальніше!

Детальніше

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності