Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

Зустріч ХТУ “IT STEP” зі студентами Київського фахового коледжу туризму та готельного господарства

ХТУ «IT STEP»

24.04.2023

58 переглядів

Нещодавно між навчальними закладами ХТУ «IT STEP» та Київським фаховим коледжом туризму та готельного господарства відбулась онлайн-зустріч для студентів коледжу, які навчаються за спеціальністю Комп’ютерна інженерія, Інженерія програмного забезпечення та Підприємство та торгівля.


У рамках проведення тижня спеціальності КІ та ІПЗ в Київському фаховому коледжі туризму та готельного господарства відбулася онлайн-презентація Харківського технологічного університету «IT STEP».

 

18 квітня 2023 року ректор університету, доктор технічних наук, професор Зайцев Віталій Єгорійович зустрівся зі студентами коледжу, які навчаються за спеціальностями КІ та ІПЗ. Він розповів про переваги навчання на бакалавраті у Харківському технологічному університеті та можливості, які надає наш навчальний заклад.

 

Після презентації ректора зі студентами спілкувалась завідувач кафедри «Менеджмент в ІТ», кандидат економічних наук, доцент Дудник Олена Василівна. Вона детально розповіла про дві спеціальності, які пропонує ХТУ «IT STEP»: "Інформаційні технології" та "Менеджмент в сфері ІТ". Олена Василівна висвітлила особливості кожної з цих спеціальностей, їхній навчальний план та можливості працевлаштування після закінчення навчання.

 

Отже, онлайн-зустріч Харківського технологічного університету «IT STEP» з Київським фаховим коледжом туризму та готельного господарства, дозволила студентам цього коледжу отримати більш детальну інформацію про можливості навчання в ХТУ та перспективи подальшої роботи в IT.

Враховуючи актуальність теми, проведення подібних заходів між навчальними закладами  є надзвичайно важливою, оскільки дозволяє студентам та викладачам ділитися досвідом та знаннями. Такі зустрічі допомагають у створенні сприятливої інформаційної атмосфери та зміцненні партнерських стосунків між навчальними закладами з різних міст України.Автор:

ХТУ «IT STEP»

Редакція ХТУ «IT STEP»

“Boot Camp” 

Закінчився навчальний проєкт Boot Camp у студентів університету ХТУ «IT STEP».

Закінчився навчальний проєкт Boot Camp у студентів університету ХТУ «IT STEP».   Закінчився навчальний проєкт Boot Camp у студентів університету ХТУ «IT STEP». Учасники мали унікальну можливість розвивати свої практичні навички під керівництвом провідних IT-компаній. Boot Camp спрямований на розробку інформаційних технологій за участю кураторів зі сторони провідних компаній. Протягом цього проєкту студенти взяли участь у створенні соціально-важливих продуктів, які стануть основою для майбутнього розвитку України. Під керівництвом досвідчених ментор�

ШАГ логотип

Soft-skills

ТОП-10 корисних інструментів для веб-майстрів

Розробка веб-сайтів – складний, багатогранний процес, що вимагає від розробника знань та вміння працювати з різними інструментами. Ефективне використання правильних інструментів може значно спростити та прискорити процес розробки. А також підвищити якість та функціональність створюваного сайту.

Розробка веб-сайтів – складний, багатогранний процес, що вимагає від розробника знань та вміння працювати з різними інструментами. Ефективне використання правильних інструментів може значно спростити та прискорити процес розробки. А також підвищити якість та функціональність створюваного сайту.   Веб-розробка включає безліч завдань, таких як написання коду, створення дизайну, управління базами даних, оптимізація продуктивності та багато іншого. Правильний вибір інструментів веб-розробника заощадить ваш час і ресурси.   Розгляне

ШАГ логотип

Erasmus+ Adventure

Студенти ХТУ “ IT STEP“ у незабутній подорожі навчання та культурного обміну в TTK University of Applied Sciences.

Студенти ХТУ “ IT STEP“ у незабутній подорожі навчання та культурного обміну в TTK University of Applied Sciences.   Студенти Харківського технологічного університету "IT STEP" нещодавно отримали незабутній досвід - стажування в Таллінському університеті TTK University of Applied Sciences за програмою Erasmus+. Це була унікальна подорож, в якій вони розширили свої горизонти, поглибили знання в IT-галузі та отримали нові культурні враження. Поїздка до Талліну дала можливість не тільки здобути нові знання з моделювання та інженерної графіки, а й стала чудовою нагодою познайо

ШАГ логотип

Як вибрати професію в IT сфері

Нині профорієнтація у it сфері може бути непростим завданням. З кожним роком IT індустрія зростає та розвивається, відкриваючи нові можливості та вимоги до фахівців. Але як вибрати професію в it?

Нині профорієнтація у it сфері може бути непростим завданням. З кожним роком IT індустрія зростає та розвивається, відкриваючи нові можливості та вимоги до фахівців. Але як вибрати професію в it?   По-перше, IT індустрія найбільш швидко зростаюча та прибуткова галузь у світі. Вона охоплює безліч різних сфер, таких як програмування, дизайн, маркетинг, керування і т.д. Але не всі професії підходять для кожної людини. Вибираючи правильну професію, ви можете не тільки отримати задоволення від своєї роботи, але й досягти успіху в кар'єрі, а також з�

ШАГ логотип

IT STEP SCHOOL

Встигніть забронювати місце для своєї дитини на новий навчальний рік у школі майбутнього - IT STEP School для 1-11 класів.

Детальніше